Студенти ~ набор 2000 ~ Тема 58

  • 55 126
  • 755
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 2 414
6.00 математика
5,64 български

# 106
  • Дива Индия
  • Мнения: 622

иланг - иланг! Бравооо!

5,57 БЕЛ
5,85 Английски

# 107
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
5.51 БЕЛ
5.71 АЕ

но математикатаа, по-зле и от очакваното от мен 4.41  Confused

# 108
  • Мнения: 2 076
при нас
БЕЛ - 5,72
Английски - 5,65, както и очаквахме - според МОН очевидно можеш да си напишеш страхотно съчинение/есе, но  да не разбираш при слушане и четене, защото грешните му отговори са в тази част
крайна диплома за средно образование - 5,90, доволно Simple Smile

все пак продължавам да се смайвам на критериите монски за въпроси и оценки и как е възможно да се окаже така:
CAE изпит - ниво C2
SAT Evidence Based Reading and Writing score - 99th percentile
TSA на Оксфорд - 63,2 при скала, при която е заложено, че "The scale has been designed so that
typical applicants to the most highly selective undergraduate university courses in the UK (who are by definition
academically very able) will score around 60"
МОН - не разбира при слушане и четене

здраве да е  Laughing

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 543
Браво , на всички деца ,за хубавите резултати от матурите !  Ние също сме доволни от оценките , въпреки ,че няма да кандидатства  с тях. Просто ни трябва дипломата ,за да подадем документи ,за класиране , за медицина в Тракийския университет .  Two Hearts Успех на всички !

Последна редакция: пт, 07 юни 2019, 12:46 от meri 123

# 110
  • София
  • Мнения: 5 130
Крис 6,00 Математика
5,91 БЕЛ

# 111
  • Мнения: 32
Нашата диплома е 5.96.Но и на нас не ни е нужна.

# 112
  • София
  • Мнения: 650
А някой знае ли къде и кога могат да се видят работите и как са оценявани?

# 113
  • София
  • Мнения: 5 130
А някой знае ли къде и кога могат да се видят работите и как са оценявани?
Работите на децата ще пристигнат я училищата и те ще могат да си ги видят.

# 114
  • Мнения: 122
5.87 БЕЛ
5.92 АЕ
Не й трябват, само аз се радвам!

# 115
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Антеа хубавичко е разписала парадоксите на системата.

Айяла, оценката по математика не е лошо според мен. Ще ви трябва ли?

# 116
  • Мнения: 129
Доколкото, преди доста години бях част от този форум, покрай кандидатстването в СМГ след 4-ти клас, впоследствие езикова гимназия след 7-ми, да се отчетем и ние:
БЕЛ - 5.68
Химия - 6
Диплома - 5.92
Какво искам да споделя, което всъщност е и по-важно. За едно успешно развитие са нужни три неща: потенциал, всеотдаен родител и вдъхновяващ учител. Моят можеше да се занимава с много неща, можеше да не се занимава и с нищо по-задълбочено и сега да кандидатства примерно маркетинг, но благодарение на г-жа Стефка Петкова от 73-то СОУ разви интерес към химията, занимаваше се сам, впоследствие две години ходеше на уроци при също така изключителен университетски преподавател и тази година, без да работи в тази насока и без лабораторни упражнения, като учещите в природо математически гимназии, се класира за национален кръг на олимпиадата по химия, а сега, след като излязоха и матурите, ще подготвя документи за Германия, Карлсруе, естествено, химия. Също така, благодарение на уроците при подготовката за матурата по БЕЛ, госпожата, при която се подготвяше, успя да развие у него интерес към художествената литература. Нещо, на което вече и аз не се надявах и което не успях да развия и самия аз, независимо, че съм завършил българска филология в СУ. Моето диване вече търси и чете автори като Коелю и Булгаков.
Накратко, късмет е необходим винаги, но дори и в това има лотария - да попаднеш на учители, които са в състояние да създадат у теб сериозен, траен интерес, да участват адекватно в твоето развитие. Късмет и успех на всички деца и на техните всеотдайни родители!

# 117
  • София
  • Мнения: 5 130
Доколкото, преди доста години бях част от този форум, покрай кандидатстването в СМГ след 4-ти клас, впоследствие езикова гимназия след 7-ми, да се отчетем и ние:
БЕЛ - 5.68
Химия - 6
Димплома - 5.92
Какво искам да споделя, което всъщност е и по-важно. За едно успешно развитие са нужни три неща: потенциал, всеотдаен родител и вдъхновяващ учител. Моят можеше да се занимава с много неща, можеше да не се занимава и с нищо по-задълбочено и сега да кандидатства примерно маркетинг, но благодарение на г-жа Стефка Петкова от 73-то СОУ разви интерес към химията, занимаваше се сам, впоследствие две години ходеше на уроци при също така изключителен университетски преподавател и тази година, без да работи в тази насока и без лабораторни упражнения, като учещите в природо математически гимназии, се класира за национален кръг на олимпиадата по химия, а сега, след като излязоха и матурите, ще подготвя документи за Германия, Карлсруе, естествено, химия. Също така, благодарение на уроците при подготовката за матурата по БЕЛ, госпожата, при която се подготвяше, успя да развие у него интерес към художествената литература. Нещо, на което вече и аз не се надявах и което не успях да развия и самия аз, независимо, че съм завършил българска филология в СУ. Моето диване вече търси и чете автори като Коелю и Булгаков.
Накратко, късмет е необходим винаги, но дори и в това има лотария - да попаднеш на учители, които са в състояние да създадат у теб сериозен, траен интерес, да участват адекватно в твоето развитие. Късмет и успех на всички деца и на техните всеотдайни родители!
Изключително много се радвам за Петко. Един от любимите ми ученици. Попътен вятър!

# 118
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Ето ни и нас. Късмет на всички, на които им предстои кандидатстване.
Бел 5.91
Англ. 5.79
Аз съм доволна, тя не. Дипломата не знам как се смята.

# 119
  • Мнения: 129

Изключително много се радвам за Петко. Един от любимите ми ученици. Попътен вятър!

Благодаря Ви от сърце, че бяхте до него, благодаря и на всички учители от великолепното 73 СОУ! Брат му го завърши преди десетина години, ето че го завърши и той. Не вярвам да има ученик, който да има лоши спомени от това изключително училище, моите със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт