Студенти ~ набор 2000 ~ Тема 58

  • 54 997
  • 755
  •   1
Отговори
# 135
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Елан, оценките са върха, защо не е доволно детето?
В петък излязаха оценките на сина от ЕлПИ от УНСС. Ще ползва оценката от изпита с втори модула история. Няма как да е по-висока. Simple Smile
Други в УНСС?

# 136
  • София
  • Мнения: 280
И моят син в УНСС , чул е че дипломите щяли са ги  дават на 21 дали е вярно ,че няма да има много време  за подаване на документи.

# 137
  • Мнения: 934
До 21.06 трябва да ги дадат по закон май, иначе може и по-рано, зависи от училището.

# 138
  • Карлово
  • Мнения: 4 572
И на дъщеря ми на 21.06 ще ги дават.

# 139
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Елан, оценките са върха, защо не е доволно детето?
Мойто дете, никога не е доволно.Grinning
И 6.00 да беше, пак кусур щеше да намери, ей тъй за спорта, мене, ако питаш.
Браво и честито на приетите, на другите късмет в по-нататъшната борба.
От нашия клас ще има поне един младеж в УНСС.
Ние срещаме голям проблем с настаняването. Въпреки че ни предупредиха, че българите не ни долюбват, май май ще излезе истина. Ей, тези мургавите братя страшно име ни създадоха.
Дипломите и при нас официално на 21.06, иначе най-рано на 19-ти на който му е спешно да преводи и изпращане.

# 140
  • Мнения: 1 174
Дъщеря ми също кандидатства в УНСС. Дипломите - на 21.06.

# 141
  • Мнения: 29
Бихте ли споделили, какви са отзивите и оценките на децата, положили матура по немски език?

Племенникът ми изкара 5,92 по БЕЛ и 5,78 на АЕ. Не се яви на немски език, но миналата година взе ТестДаФ сертификат с резултат 5454. Немският му е втори чужд език в училище.

# 142
  • София
  • Мнения: 650
На нашите са им казали, че днес вече могат в училище да си видят изпитните работи

# 143
  • Мнения: 550
Бихте ли споделили, какви са отзивите и оценките на децата, положили матура по немски език?

Племенникът ми изкара 5,92 по БЕЛ и 5,78 на АЕ. Не се яви на немски език, но миналата година взе ТестДаФ сертификат с резултат 5454. Немският му е втори чужд език в училище.

Матурата по немски език според моя син е била много лесна  - изкарал е по немски 5,85 (не е доволен много от оценката си). Матурата  според него е била много по-лесна в сравнение с изпита за ДСД 2. Разказа също, че е имало въпроси, които не са били достатъчно конкретни и коректни и това му е коствало определени точки и не е могъл да изкара 6,00.

Последна редакция: вт, 11 юни 2019, 11:36 от синята лагуна

# 144
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Бихте ли споделили, какви са отзивите и оценките на децата, положили матура по немски език?
Не мога да кажа нищо, не съм чула от сина, макар че от техния клас има деца с матура по немски. Едва ли някой се е затруднил, те са с ДСД2. Немският им е първи ЧЕ.

Днес ми казаха, че за влизане в хубаво общежитие на УНСС ще трябват връзки и плащане под масата.

# 145
  • София
  • Мнения: 17 921
Моите са на обратното мнение, доста са рязали сякаш по немски. От класа на моите девойки малко хора я избраха, повечето се явиха на английски. И сред тези малко, май 5-6, всичките са с 4хС1 на ДСД. Въпреки това оценките не са по-по-най. Дъщеря ми на писмената част на ДСД има 21 или 22 от максималните 24 точки, на слушането и четенето съответно 23/24 и 24/24, а на матурата резултатът й е по-слаб.

# 146
  • Мнения: 29
Благодаря на всички за отговорите! Копирах мненията Ви и ги препратих по Вайбър на племенника. Той се колебаеше и искаше да положи матура по немски, но накрая избра АЕ.
Иначе момчето кандидатства изцяло в чужбина-в Швейцария, Австрия и Германия.
Пожелавам успех на всички бъдещи студенти!

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 2 399
знам, че не е мястото тук, но искам да споделя молбата на една майка - съфорумка
https://helpkarma.com/campaign/da-spasim-ednogodishnia-djoni-sav … yCSPyPqOmDulYvL8M

Моля сърдечно да споделяте и който може да помогне. Hands Pray Спешно е!

и за да не е чист спам - дипломата на Христо се развали от матурата по БЕЛ - стана 5,94
Сега ми мрънка -за какво се е напъвал толкова години за 6,00

# 148
  • софия
  • Мнения: 4 974
знам, че не е мястото тук, но искам да споделя молбата на една майка - съфорумка
https://helpkarma.com/campaign/da-spasim-ednogodishnia-djoni-sav … yCSPyPqOmDulYvL8M

Моля сърдечно да споделяте и който може да помогне. Hands Pray Спешно е!

и за да не е чист спам - дипломата на Христо се развали от матурата по БЕЛ - стана 5,94
Сега ми мрънка -за какво се е напъвал толкова години за 6,00

Готово. Подкрепено! Малко, но вврвам, че с малка помощ от много хора ще станат нещата! Стискам палци!!! Много!!!

# 149
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Защо не кандидатстват за лечение в ЕС, след като там няма да се налага да се плаща. Вероятно въпросът ми ще увисне, но...

Общи условия

Активация на акаунт