Студенти ~ набор 2000 ~ Тема 58

  • 55 105
  • 755
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 9 457
kopche, ти направо ме хвърли в размисъл. Ние сме от Габрово и след малко сядаме да редим желания и оценки. Кандидатстването он лайн, според мен е логично да ни спести ходене до София.
За предварителния изпит нямаше проблем, изтеглихме документа и се яви с него.
Дано някой се включи с успокотелна информация. Трябва ли при он лайн кандидатстване да се ходи и до ректората.

сега говорих с УНСС - отдела за он-лайн записване (02) 8195 753
не е необходимо ходене на място, провериха отново всички данни на дъщерята
И аз такава логика очаквах да следва от идеята за онлай кандидатстването. Но не!
Бясна бях като разбрах, че всичко на ново са го карали ръчно да попълва допълнително. Че и 7лв Ректорско Заявление да плаща! #Cussing out #2gunfire
Но.. нищо. Нека трупа опит с бюрокрацията и той! Tired

# 226
  • София
  • Мнения: 17 259
Въпрос за подаващите за класиране онлайн в СУ: синът ми си е попълнил, написал, подал всичко, плати таксата през ипей - всичко това вчера. Днес все още в профилът му стои Статус:Незавършен, като цялата страница няма активни менюта или нещо, което да подсказва какво още се иска от него.
При вас как е?

# 227
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Kopche - явно е била някоя лелка и е прекарала детето да купи и бланката  Stop

Бърди - дъщерята плати на място , че носеше сертификат и статусът е завършен.
Може би трябва някакво технологично време след плащането. Защо не се обадите по тел ?

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 11:51 от Рапунцел.

# 228
  • София
  • Мнения: 9 457
Kopche - явно е била някоя лелка и е прекарала детето да купи и бланката  Stop
Абсолютно! ooooh! #2gunfire

# 229
  • Карлово
  • Мнения: 4 627
Въпрос за подаващите за класиране онлайн в СУ: синът ми си е попълнил, написал, подал всичко, плати таксата през ипей - всичко това вчера. Днес все още в профилът му стои Статус:Незавършен, като цялата страница няма активни менюта или нещо, което да подсказва какво още се иска от него.
При вас как е?
Вчера вечерта попълва формуляра за кандидатстване и писа също и-пей.
Получи код 10 цифрен за плащане. Днес отидох до ИЗИ-пей да платя, такива бяха инструкциите на кандидат-студентката, там в офиса се оказа, че кодът е невалиден, заподозрях, че е изтекъл срокът му и и наредих на девойката  да генерира нов. Оказа се по-трудно от очакваното. Телефон за връзка нямаше. Писа им на мейл и нещата се оправиха. Отвориха и кандидатстудентския формуряр, обмисли "Приложната математика" дали да добави, реши, че не е за нейните възможности и нагласи,  писа си - плащане с ИЗИ-пей. Получи   нов 10-цифрен код и сега ще ходи да плаща.    

Не знам защо не е било регистрирано плащането по карта снощи, не знам какво е правила, но плащане не е имало, а код за плащане.

# 230
  • София
  • Мнения: 1 170
Ние снощи подавахме документи за класиране в СУ онлайн. Подреди дъщерята желанията и докато прикачваше снимките на дипломата системата я изхвърли. Влезна пак, платих през epay,  веднага й даде входящ №, статус - завършен и... о чудеса - желанията разбъркани. Не са по реда, по който тя искаше.  Та днес звъня по телефона да й ги оправят, сега всичко е наред. Имало грешка нещо от браузъра Sunglasses

# 231
  • София
  • Мнения: 17 259
Хрис, а на кой телефон звъня? Че аз не работя в системата, синчо е там, ама имало само мейл. Той им е писал де, ама още няма отговор.

# 232
  • Карлово
  • Мнения: 4 627
Платихме и статусът е "завършен".

# 233
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
...И със здравната каса така, носиш им от пет места бележки за инфо, което го има из техните системи...
Е, стана тя?! Какво ти иска Здравната каса?

Колко е таксата в СУ?

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 14:50 от Инди

# 234
  • София
  • Мнения: 1 170
Бърди, 02/9308400   - бяха много мили

# 235
  • София
  • Мнения: 17 259
Инди, не, не, за справка с ваксините на дребната щерка ставаше въпрос, да не паникьосвам кандидатстудентската ти банда Simple Smile

Мерси, Хрис, намерихме междувременно и ние на сайта и звънна детето, също сподели, че са много мили. Чакаме решение все пак, поискали са да им изпрати справката от ипей и се надяваме да го оправят.

# 236
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
......
Аз съм голяма идиотка. Само се чудя за какво да се притеснявам и в какъв филм да се вкарам с това кандидатстване. Сега ме яде отвътре дали всичко е наред и ... звъннах в УНСС да ми проверят. Ама не ми вдигат.
...много съм изкукуригала. Sad

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 15:56 от Инди

# 237
  • Мнения: 260
Момичета, а в УНСС къде ще публикуват класирането?

# 238
  • София
  • Мнения: 17 259
Ох, Инди, разбирам те, много се изнервих и аз с тия неразботии със СУ. А съм на работа и нямам време да се занимавам, кандидата там си звъни, цъка, аз само току проверявам.
Че и изпит го чака в неделя, аман, имам чувството вече, че сто години е тая кампания.

# 239
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Момичета, а в УНСС къде ще публикуват класирането?
ами... знам ли... Логично е в профила на сайта или в секцията, където се проверяват резултатите от изпитите.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 16:58 от Инди

Общи условия

Активация на акаунт