Студенти ~ набор 2000 ~ Тема 58

  • 55 121
  • 755
  •   1
Отговори
# 435
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Някой със студент по право няма ли да се похвали? Как са баловете тази година в СУ?

# 436
  • Мнения: 6 684
Някой със студент по право няма ли да се похвали? Как са баловете тази година в СУ?

За момичета много е паднал бала, предполагам и за момчета също.

Жени 2019 г първо класиране
Право(редовно)- 20.99/30
Право(задочно)- 16.87/30

Жени 2018 г първо класиране
Право(редовно) – 22.30/30

Право(задочно) – 20.72/30

# 437
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 543
Момичета , да се похваля !!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   
Синът ми е приет по първо желание , медицина , в Тракийски Университет !! Heart Heart Heart
Желая успех, на всички деца !!

# 438
  • Мнения: 260
Момичета, синът ми се колебае между арабистика в СУ и авиационни технологии в ТУ. Какво е вашето мнение, аз просто не знам..

# 439
  • София
  • Мнения: 63
Някой със студент по право няма ли да се похвали? Как са баловете тази година в СУ?

Баловете за момчетата тази година са потресаващо ниски - за редовно - 16,56 и за задочно - 18,55, което ми е доста странно задочното да е с толкова по-висок бал. Даже си мисля да не е грешка, защото излиза, че стига да не си изкарал двойка и да имаш диплома 4,56 си вътре редовно.

# 440
  • София
  • Мнения: 9 464
Момичета, синът ми се колебае между арабистика в СУ и авиационни технологии в ТУ. Какво е вашето мнение, аз просто не знам..
Аз бих избрала ТУ и авиацията. С тая арабистика много, много... Много зор за нищо.
Моя съученичка преди време завърши иранистика СУ. Беше една от 4те в цяла България приети в специалността. След уморително и изнурително четене и учене, работи сега в ..Енергото. И така години наред. Никъде нямаше приложение персийският език. Осен за собствено ползване.

Виж авиацията е друг левъл просто! Готова професия си е! Peace

# 441
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Подкрепям казаното от Копче.
Копче, аз платих през изипей. Че да имаме платежно. Не събраха всички данни на платежното. Съкратиха фамилията на сина.
Утре пътуваме за Сф. Ако пристигнем навреме ще отидем до УНСС. Ако не - в петък. Дали ще е екшън там?...

# 442
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
И ние имахме проблем с плащането.
Не стана на каса и се наложи да вкарам парите в сметката и от там направиха превод.
Това за ОББ.
Иначе всички документи са готови, утре ще записва  Peace

# 443
  • Мнения: 864
Аз не можах да се сборя с тази електронна карта. Не реагира бутонът продължи. А за записването трябва да е попълнена и принтирана.

# 444
  • Мнения: 15
Здравейте, въпрос към тези, които вече записаха децата си в СУ. Каква трябва да бъде снимката, прикачена към електронно заявление за издаване на студентска карта

# 445
  • София
  • Мнения: 9 464
Подкрепям казаното от Копче.
Копче, аз платих през изипей. Че да имаме платежно. Не събраха всички данни на платежното. Съкратиха фамилията на сина.
Утре пътуваме за Сф. Ако пристигнем навреме ще отидем до УНСС. Ако не - в петък. Дали ще е екшън там?...
И аз имам платежно от банката, което да занесе, че утре сам да си се оправя.

Обърках платежното. Написах всичко правилно и служителката ми вика- да попълните и това поленце. За всеки случай. Иначе чинно съм попълнила всичко, както УНСС пожелаха да имат.
Попълвам аз, тръгвам си доволна, че и таз задача отметнах! bowuu
Снимам на мъжа си, доволна! newsm44

Пише ми той -объркала се, връщай се да поправяш платежно! newsm78 #Crazy
Ами, точно в това, баш излишно допълнително пол въвеждам за по-сигурно вх, номер и ЕГН и съм сложила различна цифра и във вх. номер и допълнителна 2ка в ЕГНто. Shocked #Crazy Та съвсем да се чуди човек- кое в вярното и за кого плащаме!? #Cussing out #2gunfire

Така не бях се излагала от години! ooooh! Tired Blush Няма такъв резил!
Ами то щото, спестих едно допълнително ходене и евро взех за да не идвам пак. Пътуваме в петък за Виена.
Та айде обратно в банката, бяха достатъчно бързи да сторнират авизото и ново платежно попълвах!
Та...така с моите неволи днес с това плащане! ooooh! Tired

# 446
  • София
  • Мнения: 1 654
Аз не можах да се сборя с тази електронна карта. Не реагира бутонът продължи. А за записването трябва да е попълнена и принтирана.

Миши-Тети, проверете размера на снимката, ако сте качвали такава. Пробвайте с някаква произволна малка снимка, за да видите дали в снимката е проблемът. При моя младеж след часове борба там излезе ключът от палатката Simple Smile

# 447
  • Мнения: 864
Какъв трябва да е размерът на снимката, пише ли някъде? То още преди да се стигне до качване не реагират бутоните. Може да имам и някакви забрани, защото от служебен компютър пробвам.

..... В моя компютър бил проблемът. С повечко забрани е. С малко прехвърляне на файлове напред-назад стана през телефона.
То кандидатстването по-лесно от записването се оказа Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 16:08 от Миши-Тети

# 448
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Някой със студент по право няма ли да се похвали? Как са баловете тази година в СУ?

За момичета много е паднал бала, предполагам и за момчета също.

Жени 2019 г първо класиране
Право(редовно)- 20.99/30
Право(задочно)- 16.87/30

Жени 2018 г първо класиране
Право(редовно) – 22.30/30

Право(задочно) – 20.72/30


Откъде успяхте да ги видите?

# 449
  • Мнения: 15
Благодаря за отговорите. Снимката, която сме прикачили е различна от снимките, които ще приложим към документите за записване. Дано да се приеме.

Общи условия

Активация на акаунт