Студенти ~ набор 2000 ~ Тема 58

  • 55 524
  • 755
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 6 695
Някой със студент по право няма ли да се похвали? Как са баловете тази година в СУ?

За момичета много е паднал бала, предполагам и за момчета също.

Жени 2019 г първо класиране
Право(редовно)- 20.99/30
Право(задочно)- 16.87/30

Жени 2018 г първо класиране
Право(редовно) – 22.30/30

Право(задочно) – 20.72/30


Откъде успяхте да ги видите?

Във фейсбук групата СУ:КСК 2019 приетите споделят баловете, за да се направи таблица, която да послужи на чакащите за следващо класиране, както и за ориентир на кандидат-студентите следващата година. Simple Smile

# 451
  • Мнения: 32
Всеки, който е приет във ФМИ на първо класиране,след всяка специалност,която е записал в редицата.Дори и тези след първо желание,има даден минимален бал за дадената специалност.

# 452
  • Мнения: 147
Някой знае ли кога горе-долу може да излязат датите за класиранията в МУ Плевен?

# 453
  • Мнения: 1 175
И моята девойка утре ще пътува, за да се запише в УНСС. Днес е платила семестъра без проблеми. Ще пристигне на автогарата около 11 .15 , а автобусът за връщане е в 16.10 . Малко рисково ми се струва, но не желае да я придружа. Казва, че ше се справи и дори да съм там няма да стане по- бързо. Имаме роднини там и няма да остане на пътя, но притеснението остава. Цял ден ще я мисля.

# 454
  • Мнения: 170
SatisfiedSatisfied
И моята девойка утре ще пътува, за да се запише в УНСС. Днес е платила семестъра без проблеми. Ще пристигне на автогарата около 11 .15 , а автобусът за връщане е в 16.10 . Малко рисково ми се струва, но не желае да я придружа. Казва, че ше се справи и дори да съм там няма да стане по- бързо. Имаме роднини там и няма да остане на пътя, но притеснението остава. Цял ден ще я мисля.
Не се тревожи. Аз колко рев ударих седмицата преди да замине синът ми за София. От малък град сме, да не кажа по-голямо село:satisfied:За много кратък период свикна с абсолютно всичко свързано и с транспорт, и с колеги. Намират начини да се справят, обикновено страховете са само в нашите глави, но майки сме, до края ще е така! Момичето ти ще се справи великолепно, тя вече го е направила!! Да поздравя всички новоприети студенти и техните родители, предстоят ви много и незабравими емоции и занапред!!

# 455
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Малее, колко сте изписали.
Честито на новоприетите, късмет на чакащите и на тепърва кандидатстващите.
Споко мами, децата хич на са деца вече, ще се справят.

# 456
  • София
  • Мнения: 9 468
Записал се е вече синът ми в УНСС!
Имало после големи опашки, след 11ч.

Но ...поне с платежното е нямало проблем!  Joy hahaha

И моята девойка утре ще пътува, за да се запише в УНСС. Днес е платила семестъра без проблеми. Ще пристигне на автогарата около 11 .15 , а автобусът за връщане е в 16.10 . Малко рисково ми се струва, но не желае да я придружа. Казва, че ше се справи и дори да съм там няма да стане по- бързо. Имаме роднини там и няма да остане на пътя, но притеснението остава. Цял ден ще я мисля.
Е, това е! Оправни сме момичетата!  Hug
Нито майка м, нито баща ми знаят къде е УНСС и как изглежда! Всичко сама пътувах, идвах и сама уреждах около кандидатстване и записване. ooooh!
А сега -при моя син-баба му търчи медицинско да вади, майка му по банките .... Crazy

# 457
  • Мнения: 165
И моята девойка утре ще пътува, за да се запише в УНСС. Днес е платила семестъра без проблеми. Ще пристигне на автогарата около 11 .15 , а автобусът за връщане е в 16.10 . Малко рисково ми се струва, но не желае да я придружа. Казва, че ше се справи и дори да съм там няма да стане по- бързо. Имаме роднини там и няма да остане на пътя, но притеснението остава. Цял ден ще я мисля.


Не я мислете, става много бързо. На нас ни отне около 15 минути записването.

# 458
  • Мнения: 2
Здравейте! Дъщеря ми е приета в СУ "Счетоводство, финанси и дигитални приложения на английски език", а в УНСС с "Икономика на английски език". И двете специалности й харесват, единствено се чудим дали е по-добре в СУ или УНСС. Мнения? Thinking

# 459
  • София
  • Мнения: 5 131
Определено СУ. Дъщеря ми в втора година 'Стопанаско управление" на НЕ и е много доволна.

# 460
  • Мнения: 864
И аз бих заложила на СУ. Правя съпоставка между колеги, завършили СУ и УНСС, макар и по-отдавна.

# 461
  • София
  • Мнения: 650
Вече има и официално минималните балове в ТУ София
Скрит текст:

# 462
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Mamamuu, ако можеше и за Пловдив да дадеш минималните балове, ще е много ценно.

# 463
  • Мнения: 122
Излязоха оценките по химия в МУ София.
Моята девойка е с отлични оценки и по двата изпита. Обаче се записа медицина в СУ и сега започва голямото чудене при нея и ужас за мен- кой уни да избере?
Моля за мнения

# 464
  • София
  • Мнения: 17 278
Браво на дъщеря ти!

Общи условия

Активация на акаунт