Студенти ~ набор 2000 ~ Тема 58

  • 55 534
  • 755
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 78
meri123, благодаря от сърце!
Желая много успех на момчето ти, нека дебрите на медицината го завладеят!

# 616
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
Mama4, благодаря  !  Hug Heart Eyes

# 617
  • София
  • Мнения: 1 154
А за момчетата имате ли  баловете?

# 618
  • Мнения: 165
Здравейте,  някой знае ли какви са условията в общежитията на УНСС и по колко деца са в стая🤔

# 619
  • Мнения: 6 695
А за момчетата имате ли  баловете?
Заповядай Simple Smile

# 620
  • Мнения: 1 175
Здравейте,  някой знае ли какви са условията в общежитията на УНСС и по колко деца са в стая🤔
Имаме информация, че на част от блоковете е правен основен ремонт и условията са добри. На други обаче е сменена само дограмата и вътре са зле. Чист късмет е къде ще  попаднеш , не зависи от успеха. В стая са по двама  и най- често по трима  студента. Има единички, но са много малко.
Ние сме в очакване на класиране, много ми е притеснено с какви момичета ще живее в стая. Склонни сме да направим малък ремонт ако стаята е много зле.

# 621
  • София
  • Мнения: 1 154
Много благодаря!
Тази година МУ Варна води!?

# 622
  • Мнения: 165
Здравейте,  някой знае ли какви са условията в общежитията на УНСС и по колко деца са в стая🤔
Имаме информация, че на част от блоковете е правен основен ремонт и условията са добри. На други обаче е сменена само дограмата и вътре са зле. Чист късмет е къде ще  попаднеш , не зависи от успеха. В стая са по двама  и най- често по трима  студента. Има единички, но са много малко.
Ние сме в очакване на класиране, много ми е притеснено с какви момичета ще живее в стая. Склонни сме да направим малък ремонт ако стаята е много зле.
И ние чакаме класиране, на мен също ми е притеснено с какви деца ще живее. Разбрах, че може да се падне и при по - големи момичета а не първокурсници.

# 623
  • Мнения: 15
Здравейте! Четох в сайта на софийския университет, че приемането на кандидати за общежития се базира на успеха, което не ме притеснява, но дали ще има някакъв проблем, че живея в София и ще имам ли право да кандидатствам за общежитие в такъв случай? Благодаря предварително Hug

# 624
  • Шумен
  • Мнения: 1 455
Мисля, че ако си от София и живееш под наем с родителите си можеш да ползваш общежитие. Ако имате собствено жилище - не. Обаче най-добре питай.

# 625
  • Мнения: 6 695
Адресът по лична карта не трябва да ти е в София - можеш да кандидатстваш за общежитие.
Ако обаче адресът ти е в София - не може.

# 626
  • софия
  • Мнения: 4 985
Може и от София да си, стига да докажеш, че ти е наистина необходимо! Имах навремвто приятелка, която си е от София, но живееше в общежитията!

# 627
  • Мнения: 6 695
Може и от София да си, стига да докажеш, че ти е наистина необходимо! Имах навремвто приятелка, която си е от София, но живееше в общежитията!

Навремето може и да е ставало, сега не може.
Кандидатстването е онлайн. Системата няма да я допусне.

# 628
  • София
  • Мнения: 9 292
Ако ти или твой роднина притежава жилище нямаш право на общежитие.

# 629
  • Мнения: 147
Някой знае ли кои са всичките блокове на СУ?

Общи условия

Активация на акаунт