GoT 40 / Преди и След - Екранизации

  • 35 296
  • 717
  •   1
Отговори

Анкета

Към кой от великите домове на Вестерос бихте искали да принадлежите и защо?

Опции:

# 30
  • Мнения: 1 468
Кръв и огън дами и господа Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 510
Моите фаворити ги няма. НК и ББ. А дракон ще си взема, рецептата е налице.

# 32
  • Мнения: X
Моите фаворити ги няма. НК и ББ. А дракон ще си взема, рецептата е налице.

И какво му е готиното само да обикаляш насам-натам като зомби и да светиш с очи в тъмното? Тия ББ нямат никакви кефове от живота. Направени са единствено като оръжие и такива си остават. Все едно да искаш да си картечница. Даже и да убиват не им доставя удоволствие. Живи (пардон - Неживи) да ги ожалиш!

# 33
  • Мнения: 8 578
Избрах си Ланистър. Външно се доближавам най - много до тях, само трябва да си изсветля още малко косата.😁
Най - богатите са, имат готин наследствен замък с морска гледка, земите им са плодородни - всичко 6. Само семейните им отношения не са много в ред, но като махнем Церса нещата си идват на мястото.😂

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 6 545
Избрах Старк.Северът си ме влече. Heart Eyes

# 35
  • Мнения: X
И моят отговор го няма, но ако беше включен щях да избера свободният народ. Причината е, че избират лидерите си по заслуги и макар и да живеят трудно и в сурови условия - са справедливи.
За мен тия другите родове до един са алчни и покварени.

# 36
  • Мнения: 7 082
Аз се колебая между Старк и Ланистър.

# 37
  • Мнения: X
И моят отговор го няма, но ако беше включен щях да избера свободният народ. Причината е, че избират лидерите си по заслуги и макар и да живеят трудно и в сурови условия - са справедливи.
За мен тия другите родове до един са алчни и покварени.


Напълно съм съгласна с горното. Само да живееха някъде на по-топло. Мразя студа.

И дотраките не са включени, нито династиите в робските градове Simple Smile. Може пък някой да обича да живее като Атила или като египетски фараон.

# 38
  • Мнения: 7 082
Е, анкетата е велики домове на Вестерос. За какво да присъстват дотраки, свободен народ и т.н.

# 39
  • Мнения: X
Така е, да Simple Smile. Просто виждам, че има хора, които не се припознават в нито един от великите домове.

# 40
  • Мнения: 6 928
Тирел - планини, гори, рози, плодове, красиви рокли, езда и катерене, все като за мене. Grinning Да не говорим, че са богати и от тяхната рекорда зависят много от останалите.

Втори избор - Старк, вълчища и красив замък, в чийто стени тече гореща вода от топлите извори. Кеф. Grinning

Отвъд Вала ми е студено. В Дорн ми е жега. КЧ е все едно да си живея в София.

# 41
  • София
  • Мнения: 27 021
Старк разбира се!  Peace

Честта и дълга са преди всичко. Климата е по-суров, от там и хората, но и живота е по-истински.

# 42
  • София
  • Мнения: 669
Гласувах за Тирелите. На първо място ми харесва, че държат на семейството си и приемат различните (всички знаеха какъв е Лорас). Живеят на хубаво място, топло, с много красива природа (по описание). Не на последно място - финансово осигурени.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 17 841
Така е, да Simple Smile. Просто виждам, че има хора, които не се припознават в нито един от великите домове.
Ами да си кажат тогава къде се припознават.
Няма как да направя по-голяма анкета, все ще има някой недоволен, че не са го включили. Ако трябаше да избирам измежду по-малките родове, веднага щях да се припозная като Редвин. Наздраве!

П.П. Нали знаете, че баба Олена е всъщност Редвин?

# 44
  • София
  • Мнения: 5 826
Благодаря за темата!
Аз пък искам да летя, така че избирам драконите  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт