GoT 40 / Преди и След - Екранизации

  • 36 852
  • 717
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 25 350
В крайна сметка не си взех книгата. Сайта на сиела блокираше и забиваше до откат. Не знам колко пъти въвеждах данни за поръчка, пак, пак и пак. И не ги приема, изхвърля ме, ужас. Накрая получих мейл, че поръчката ми е приета, незнайно как, с три книги за майка ми. Нямаше начин да си го причиня отново и се отказах.

Трябваше да отидеш до някоя книжарница Сиела. Тази година след известно прекъсване, имаше промоция и в реалните книжарници. И аз имах проблем с поръчването и не успях. Но не ми бяха толкова важни книгите, които бях набелязала. Иначе те ще направят такава промоция и за 3-ти март, за 24-ти май и т.н.

# 436
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Ако четеш и електронни книги, тази я има в Интернет, те даже и Огън и кръв я качиха по различни сайтове Simple Smile

# 437
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Аз чета електронни, но на тази хубавото е, че е с много илюстрации, не само текста. Както и да е. Живот и здраве ще си я взема по-нататък.

# 438
  • Варна
  • Мнения: 1 228
100% за Коледа ще я пуснат с намаление. Устискай дотогава Simple Smile

# 439
  • София
  • Мнения: 669
Наистина си заслужава, аз си я чета като енциклопедия точно, все едно уча История на Вестерос (и не само) Simple Smile. Илюстрациите също са страхотни, много е интересно да се взираш в детайли, да анализираш Simple Smile.

# 440
  • Мнения: 1 400
Аз вчера направих опит да поръчам учебник през сайта на Сиела и постоянно ме изхвърляше. Накрая си направих регистрация и след това никакъв проблем😀

# 441
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
:Добре, че комшиите недочуват
& понякога телевизора надуват,
та с нещо и да ме заинтригуват!
България търси талант - 10.11.2019 г.
Други участници, намерих ютюб-а им
с официално представяне на шоуто.
Вижте каналът им за още подобно!
GAME OF THRONES shadow show in 3D ||A song of Ice and Fire|| Театр Теней 3Д| Shadow Theatre VERBA


Въвеждането, на живо & коментирането
{пре}гледайте до 1 седмица на bTV+
bTV+BG-Talant=10-11-2019
^от 1:07:40 до 1:15:00
*Bulgaria's Got talent*
Stuck Out Tongue. S.: и/или Запис:
youtu.be/TYSd_4xZJtE?t=1h6m26s

Последна редакция: пн, 11 ное 2019, 00:54 от Gloripeace

# 442
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Привет на всички. Simple Smile Благодаря за обобщаващата тема Flowers Hibiscus, в която се споменават и бъдещите проекти около книгите и още много друга информация поствате за влюбилите се по един или друг начин във Вестерос и образите свързани с Вестерос.

Знам, че не съвсем по темата GOT, но случайно загледах нов сериал, който от скоро се върти с Джейсън Момоа. Продукция на Епъл. Качват сериите редовно в Маймундата, завзел е топ-а, букви излизат също адски бързо. Който е зажаднял за снагата на Хал Дрого бих препоръчала поне трейлърчето да изгледа. Сякаш не е толкова грандиозно комерсиален, но ме грабна. Захапват тема, която не е до втръсване вече изтъркана като - дракони, магьосници, вълшебни пръстени, пътувания във времето и т.н. Просто е нещо по-различно... поне за мен. И не се подлъгвайте по това, че цялото човечество е сляпо и лишено от зрение, хич не се движат като зомбирани, развили са си други начини, изострили са други сетива и битките са си направо брутални на моменти. Simple Smile

# 443
  • Мнения: 47 963
Да бе, гледаме го, интересно е:) поне засега бива

# 444
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Четох резюме, но досега не съм се наканила. Ще го дръпна значи Simple Smile

# 445
  • Мнения: 31 565
Извиням се за въпроса. Виждам, че  и друго фентъзи обсъждате.
Някой нещо да е чувал за екранизация на Колелото на времето?
От много време се говори уж, че ще правят сериал.

# 446
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Oх, със сълзи се смях! Голяма простотия е, но добре са ги напаснали.



А това е много красиво:

# 447
  • Мнения: 9 853
Как се казва новият филм?
По хбо го дали го дават?

# 448
  • Мнения: 6 859
See се казва ако питаш за този със слепите.

# 449
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Приятели, Ричард Мадън гей ли е?

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-7680089/Richard-Ma … -falling-out.html

Общи условия

Активация на акаунт