Искате ли смартфон, който да става все по-добър с времето?

  • 21 736
  • 751
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 524
И аз ползвам Дуолинго.

# 166
  • Мнения: 1 005
Използвам приложение за моето бебе , за упражнение за стягане на тялото , за хранене , за следене на месечния цикъл,  за редактиране на снимки , за изрязване на песни , игри и прогноза за времето.

# 167
  • Мнения: 29 276
Използвам приложение за следене на маршрут, навигатор, също за запазване снимки онлайн и автоматично да се освободи място в паметта на телефона, месинджър, фейсбук.

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 15:38 от Natali_

# 168
  • Мнения: 14 770
Ползвам крачкомер,за цикъл,за снимки,скенер за документи и т.н.

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 3 212
В ежедневието си ползвам социални мрежи и месинджър, за да съм по-близо до хората, които са далече от мен. Ползвам редактор на снимки, навигатор, за месечен цикъл, приложение на мобилния ми оператор, от където мога да включа допълнителни услуги, на които съм минала лимита. Много полезно ми е приложението за родителски контрол.

# 170
  • Мнения: 3 891
Най-важното за мен и първо приложение е Moovit, тъй като пътувам много в страната и в чужбина, за мен такъв тип приложения са безценни и са пътната карта в джоба ти, никога не сме се лутали, когато трябва да отидем някъде - независимо дали с транспорт или пеша. Второто - Evernote, такъв тип апликации за водене на бележки се превръщат в удобен дигитален бележник и по този начин не забравям нищо, особено удобно в натоварено ежедневие. Третото и много важно приложение - удобна електронна поща, а четвъртото - приложение, което подрежда актуалните новини за деня.  
Отделно от тях много използваеми от мен си остават приложенията на офис пакета (word, pdf и т.н), фитнес приложенията (в това число крачкомери, за броене на калории и за ниво на стрес), дамските приложения и приложенията за снимки и обработването им, приложенията за социалните мрежи, гугъл мапс и т.н. масово използваеми.

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 15:41 от Аmbrоsiа

# 171
  • София
  • Мнения: 2 093
Много полезни приложения имам в телефона, вкл. най-често използваните. Освен тях имам приложение, което проследява маршрути и създава дигитален дневник с албум. Приложение за планиране - Google Keep - достъп до бележките и документите на телефона, както и за прогноза за времето.

# 172
  • София
  • Мнения: 18 685
Ползвам приложение за месечния цикъл,за училищата на детето.

# 173
  • Северозапада
  • Мнения: 5 468
Най-често ползвам приложенията свързани със социалните мрежи и комунекация, електронна поща, бележник, карти.

# 174
  • Мнения: 471
Приложение за новини, Фейсбук, месинджър, Вайбър, за рецепти, за броене на крачки и още много

# 175
  • Мнения: 1 353
Използвам приложение за следене на маршрут, навигатор, запазване снимки онлайн, социални мрежи и месинджър, електронна поща, актуалните новини за деня и прогноза за времето.

# 176
  • Мнения: 1 998
Facebook, Instagram, Messenger, Pinterest, приложение за месечния цикъл, за слушане на музика, за прогноза за времето, за викане на такси.

# 177
  • Мнения: 1 555
Здравейте,
Всекидневно използвам приложенията Моят Календар, Каталози, OI списък за пазаруване и Крачкомер. До скоро използвах  eBook Reader и следене на кърменето.

# 178
  • Мнения: 75
Освен приложенията на гугъл, които предполагам всеки ползва (имейл, календар, карта...) естествено ползвам и фейсбук, туитър и инстаграм. Освен тях:
TeamViewer - за да мога и през телефона винаги да имам достъп до компютъра
Inoreader - за да следя новото съдържание в любимите ми сайтове
Dropbox
Goodreads
EssentialPIM - много добро и полезно приложение
Spotify - за да слушам музика докато чакам или пътувам
Aldiko Classic Premium - чета много и за мен това е най-доброто приложение за четене на книги в EPUB формат

# 179
  • Мнения: 9
Най-често озползвам приложение за прогнозата за времето,такива за редакция на снимки,новини и рецепти.

Общи условия

Активация на акаунт