Велислав Павлов*Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 55

  • 13 641
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 379
Още не си познала тази на Дани, Москита!

Че аз ти казах, че я оставям тази на теб. Аз съм тесен специалист, Тони не влиза в моята специалност Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 9 556
Москитааа, уроци даваш ли?
Доне, аз не познах ли тази с Тони?

# 62
  • Мнения: 12 379
Роси, мога да ти дам предписание по каква схема да преговаряш епизодите Joy

И за да се пробвам все пак, според мен снимката на Дани е от сцената, в която Тони целуна Зорница. Thinking

# 63
  • Мнения: X
Москитааа, уроци даваш ли?
Доне, аз не познах ли тази с Тони?
Мисля, че не, защото при нос Хорн Тони вече беше с новата прическа. Обаче не знам откъде е. Евентуално от сцените с нимфоманката, но ме съмнява, защото там е снимано от друг ъгъл
Москита, не е и от там - там Тони също вече е с новата прическа

# 64
  • Мнения: X
И понеже знам, че съм права, ви давам нова загадка Grinning

Начи на тази сцена Зорница оперираше с някого, може би Пенев, Марио дойде, беше срещу нея (преди това мисля, че я заобиколи) и май каза някакъв комплимент...нещо от тоя сорт Joy

# 65
  • Мнения: 1 728
И двете бъркате за ТОНИ Simple Smile МИСЛЕТЕ!!!!!

# 66
  • Мнения: X
И двете бъркате за ТОНИ Simple Smile МИСЛЕТЕ!!!!!
С майката на Албена? Билетите за опера? Гадая..

# 67
  • Мнения: 1 728
за Зорница - да не е от последната серия, когато не искаше да вика на помощ Марио?!?

Дона, продължавай.......

# 68
  • Мнения: 12 379
Доне, студеееено, студено, чак замръзнало Grinning Дани, не е от тази серия.

Отивам да ям, че на гладен стомах не се мисли, после ще го измисля пустият Антонио Joy

# 69
  • Мнения: 1 358
Моски, това със Зорница мисля, че е от онази операция, когато Врабчев я дразнеше, Тони влезе да пита дали е познал диагнозата, и после Врабеца каза, че Тони има нужда от допълнителна информация? Thinking

А тази гатанка с Тони наистина не знам от кой епизод е.

# 70
  • Мнения: X
Моски, това със Зорница мисля, че е от онази операция, когато Врабчев я дразнеше, Тони влезе да пита дали е познал диагнозата, и после Врабеца каза, че Тони има нужда от допълнителна информация? Thinking
Имало е такава сцена в сериала? Scream

# 71
  • Мнения: 1 358
Да, Доне, ако не се лъжа беше същият епизод, в който Тони ги видя в линейката. Grinning

# 72
  • Мнения: 12 379
Моски, това със Зорница мисля, че е от онази операция, когато Врабчев я дразнеше, Тони влезе да пита дали е познал диагнозата, и после Врабеца каза, че Тони има нужда от допълнителна информация? Thinking

А тази гатанка с Тони наистина не знам от кой епизод е.
Точно така, Ани, браво Kissing Heart
Това е точно моментът, след като Врабчев ѝ каза, че Тони се нуждае от допълнителна информация Grinning
Отивам да мисля сцената на Тони, а междувременно ви давам една много лесна за успокоение на душите Grinning

# 73
  • София
  • Мнения: 9 556
Еее, Доне, тази сцена дори и аз я помня.

Значи Моски, имам предположение - операцията, след като Зорница се върна аот отпуска и когато Врабчев дойде със списанието.

Тони не сме го познали, така ли?

Ееее, пфу пак не познах - чисто две Simple Smile

Ааа, Москита, това е от шести сезон. Марио праща Тони вкъщи????

# 74
  • Мнения: X
Еее, Доне, тази сцена дори и аз я помня.
Абсурд да се сетя. Ама аз не помня, а и онзи епизод беше доста неприятен.

Общи условия

Активация на акаунт