Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 5

  • 118 504
  • 731
  •   1
Отговори
# 465
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
- трета или четвърта поред опаковка. Не спирам да купувам този серум от края на есента, когато го купих и ползвах за първи път. Вече подновен.
Какъв ефект виждаш?
Писала съм и преди - кожата ми с този серум е свежа, сияйна, здрава.

# 466
  • София
  • Мнения: 30 139
Скрит текст:
- трета или четвърта поред опаковка. Не спирам да купувам този серум от края на есента, когато го купих и ползвах за първи път. Вече подновен.
Какъв ефект виждаш?
Писала съм и преди - кожата ми с този серум е свежа, сияйна, здрава.
И аз съм на трета опаковка. "Откраднах" идеята от тази тема.

# 467
  • Deutschland
  • Мнения: 5 411
deede, аз също ползвам тези маски и винаги ги отмивам. Ама винаги. От форума разбрах, че са без отмиване, но на мен лично това не ми е хигиенично

# 468
  • София
  • Мнения: 6 232
И аз ги отмивам, просто ги държа по-дълго.

# 469
  • Мнения: 2 583
Да, последните една-две ги измих, понеже никак не ми харесва усещането, което оставят ако са без измиване. И все пак ефект не видях, няма да се мъча повече.
И за да не е спам, тъкмо приключвам опаковка от Хидратацията на Клиник, но не ме впечатли особено, лепкав ми е, не е лош, но няма да повторя. Сега е ред на кремчето на Ларош от предният ми пост, за него имам големи очаквания.

# 470
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
- въобще не ми хареса този продукт - хлъзгава и мазна костистенция, нито е маска, нито скраб. Няма да купя отново.

# 471
  • Мнения: 15


1.Подсилваща маска за дълга коса Kerastase Extentioniste -изключително съм доволна от тази маска,защото подхранва косата ми,прави я мека и предпазва от накъсване ,имайки предвид,че си изсветлявам косата и я изправям с преса.

2. Galenic Pur - почистваща пяна за лице. За първи път я използвам и съм доволна,защото не изсушава кожата ми ( кожата ми е чувствителна) и има приятен лек аромат. Препоръчвам.

3. Душ гел Nuxe с портокал и сладък бадем - използвам го постоянно,не дразни кожата,има прекрасен аромат и е подходящ и за най-чувствителните кожи,тъй като не съдържа сапун и парабени. На мен лично ми действа освежаващо ,може би най-вече заради аромата.

# 472
  • Мнения: 2 585


L'Oreal Botanicals шампоан за тънка коса - безкрайно се радвам, че приключи, защото ми омръзна. Използвах го постоянно от почти 5 месеца и не съм го сменяла с друг за този период. Иначе бих го определила като чудесен шампоан, съдържа билки и масла, гъст и икономичен. Разпенва се добре, не изсушава, не заплита косата, не дразни скалпа и го измива добре. Бих казала, че повлия положително и омазняването, но за обем не е нещо уау. За съжаление, тази серия почти изчезна. Ако намеря други продукти,ще се запася.
Bioten Hyaluronic gold околоочен крем - нищо особено, 3Д варианта беше по-добър според мен. Този крем понякога ми предизвикваше и сърбеж. Няма да го повторя.
Palmolive душ гел -много харесвам тази серия( с мед, с мляко, с маслини, с шеа), но отдавна не си бях купувала от тях. Ще започна да ги подновявам редовно.
Purederm маска за крака - купувам я за втори път, защото не намерих тази, която ползвам редовно. Общо взето е добра, но не се справя перфектно.

# 473
  • Мнения: 22
Цитат
Bioten Hyaluronic gold околоочен крем - нищо особено, 3Д варианта беше по-добър според мен. Този крем понякога ми предизвикваше и сърбеж. Няма да го повторя.
Цитат


Този околоочен крем, както и цялата серия, съдържат пчелен восък. Може от това да е предизвикан сърбежа.

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 14:40 от Nena1

# 474
  • Мнения: 15


Пуснах и специална тема преди няколко дни,но и тук да отбележа,че това "чудо" причинява бръчки,независимо,че го рекламират,че е против тях!!!
СИЛНО НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ!!!

# 475
  • Мнения: 1 001
Честита Цветница!Днес понеже съм именничка, реших да се поглезя с тази маска.Освен забавният unicorn print,маската ми хареса много,серумът бързо попива,има лек охлаждаща ефект. Съдържа зелен чай и лимон.Определено бих купила я на намаление,защото 5 £ за маска си е доста,падна ми се в една кутия Birchbox,може би ноември,ако не се лъжа.Сега забелязвам,че кожата ми е зачервена,ще видя дали това е временно,дано да не съм алергична към някоя от съставките.Още два изхабени продукта от мен,доволна съм.





Много хубав душ гел,ако го видя да го продават някъде пак бих купила.

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 13:16 от marga1977

# 476
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Поредна порция празни опаковки:

1. Шампоан на Клоран, против пърхот - втора опаковка ми е , върши си работата, не изсушава косата, доста ми харесва
2. Душ гел на Фаберлик с аромат на малини и сметана - мирише просто уникално , на сладко от малини, а цената му е страхотна
3. Балсам за коса на Aussie - много ми хареса, прави косата ми мекичка и гладка, има много приятен плодов аромат, единствения му минус е цената, има и други хубави балсами на по-ниска цена

4. Лосион за тяло на Body - X - не ми хареса, не е много хидратиращ, в аромата му има силна нотка на спирт
5. Вода за уста на Екодента - има си дозаторпе, стиска се самата бутилка и то се пълни, това много ми хареса, в началото ме дразнеше вкуса на градинския чай, но после свикнах, като цяло ми допадна
6. Течен сапун на Балеа за чувствителна кожа - бюджетен, щадящ с много приятен лек аромат, вече е подновен

7. Скраб за тяло на Фаберлик с аромат на малини и бял шоколад - ухае страхотно на малиново сладки и на вид е като такова, частичните са точно по моя вкус, нито твърде едри и груби, нито твърде ситни и нежни, справя се много добре, бих купила пак
8. Мултифункционален крем от Ейвън с кокосово масло - взех го с идеята да го ползвам като лосион за тяло при пътуване, но е доста гъсти се разнася трудно, обаче като крем за ръце е просто страхотен , идеален за сухи ръце
9 и 10 . Дневен и нощен крем за лице на Арома с ретинол, според мен са подходящи за нормална към смесена кожа, хидратират добре, озаряват, ароматът им ми напомня на кисело мляко. При първото нанасяне дневният крем ми направи кир ефект, след това обаче не ми се е случвало, бюджетни и са и са доста прилични според мен.

11. Кислородна паста за зъби на Фаберлик - много приятна, освежаваща , усещането след нея е като след жабурене с кислородна вода, много е лека някак, ще купя отново
12. Глинена маска на the body shop - почиства добре, мирише приятно, много комфортна за ползване, накрая взе доста да се сгъстява, но я изразходих все пак, бих купила пак
13. Маска за лице с масло от чаено дърво на Beauty formula - мирише силно на масло от чаено дърво, използвах я когато нямам време, с нея се стои 3 Мин. , почиства и омекотява, но не е уау
14 . Серум на Биотен от златната серия, не е лош, харесва ми , че е с помпичка , но е сравнително лек, другият им серум ми харесва повече

15 и 16 Две коренчета за ръце на Нюкс , които смятай , че ще са много подхранващи, изразходих много бързо, миришат на горчив бадем, приятни са , но не са подходящи за много суха кожа.
17. Околоочен крем на Нюкс от Био серията им - доста приятел , имаше леко оранжевеещи цвят, не е тежък, хидратира прилично
18. Околоочен крем на Арома с Q10  - малко по-богат от този на Нюкс, хидратира добре, за цената си е супер
19. И 20. Две течни червила на марката Фаб , които бяха подарък към едно списание Грация лятото. Като цяло цветовете са приятни, но формулата е ужасна , лепнат, ронят се, не се нанасят равномерно, просто ужасни.

21. Шийт маска на Гарниер със зелен чай - много приятна, хидратира, озарява, освежава, ще купя пак
22. Маска с хума на Балеа - консистенцията ѝ е като на крем, бяла е на цвят, не засъхва, кожата след нея е мека и гладка, но нещо не ми хареса формулата и ефекта, имани по-добри такива маски
23. Gem miracle бъбъл маска - падна ми се в абонаментна кутия, не е пълноразмерна и едва ми стигна за цялото лице, но като действие е много добра, почиства добре, стоенето с нея е забавно
24. Кална маска на Балеа - консистенцията ѝ е гъста и е кафеникава на цвят, изсъхва върху лицето, като действие ми хареса, почиства и омекотява кожата

25. Витаминна маска на Балеа - консистенцията ѝ е като на крем, попива в кожата и я хидратира, без отмиване е , не е лоша
26 и 27 Витаминозни маски от Фаберлик - озаряват и освежават, приятно за използване и бюджетни, ще купя пак
28. Лентичка за нос за премахване на черни точки с масло от чаено дърво на Бюти формула - върши работа, махна голяма част от черните точки, но не си падам много по такива лентички

29. Показвам тези мокри кърпички, защото миришеха уникално на малини, не са от твърде напорните или от твърде сухите. Използвах ги за какво ли не, доста са приятни
30. Тампонпета за грим Cleanic - много меки и приятни, не се разпадат, цената им беше супер.

# 477
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
- страхотен продукт, хидратира сухата ми околоочна зона в продължение на цял ден. Когато го използвам не усещам опъване или сухота, както се получава с други околоочни продукти. Ще купя отново с удоволствие.

# 478
  • Мнения: 1 001
Здравейте,много се чудех дали тук да публикувам това,става въпрос за една очна линия,която е толкова суха,че заминава в коша,получих я миналия месец в кутия Birchbox,изобщо не може да се нанесе на окото,всички очни линии тип писалка ли са такива или просто моята не е читава.Имам чувството, че ще си издера окото,докато я нанасям.

Но аз вчера я разпечатах и съм си слагала 2 пъти от нея.


Последна редакция: чт, 16 апр 2020, 15:09 от marga1977

# 479
  • Мнения: 22 842
Тази е суха вече.Аз писалките не ги харесвам,мн.бързо изсъхват.

Общи условия

Активация на акаунт