Как да печеля от хобито си?

  • 897
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, от известно време открих едно ново за мен хоби. Правя неща, които се чудя, дали мога да ги продавам онлайн и трябва ли да регистрирам фирма  за да извършвам тази дейност? Сблъсквали ли сте се с подобни въпроси, къде мога да прочета повече за това..  Ако си направя страница в социална мрежа или си направя сайт какви разрешителни ми трябват?

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 16:01 от sunflowerandsun

# 1
  • Мнения: 1 554
зависи какво изработваш

# 2
  • Мнения: 4 007
Каквото и да изработва, след продажбата трябва да регистрира приход и да плаща данъци.

# 3
  • Мнения: 1 554
Това е така. За разрешителните ми беше мисълта, макар че предполагам, че са някакви хенд мейд неща и няма да има нужда

# 4
  • Мнения: 8 796
започни първо като продаваш в някои безплатни сайтове. Да видиш върви ли? Ако върви, тогава прави фирмата. Ако не върви, ще ти остане хоби.

# 5
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
olx, bazar? Предполагам там няма проблем да ги продаваш на първо време, а след това, при наличие на голям интерес, трябва да разбереш как да узакониш продажбите.

# 6
  • Мнения: 6
много ви благодаря! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 081
olx, bazar? Предполагам там няма проблем да ги продаваш на първо време, а след това, при наличие на голям интерес, трябва да разбереш как да узакониш продажбите.

Има и много фейсбук групи за продажби

Общи условия

Активация на акаунт