Априлски бебета - тема 5

  • 41 030
  • 501
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 69
Влади спи на обикновенна възглавница, но в повечето случаи я избутва. Той не ходи на ясла, подала съм да участва в класирване за септември месец. Аз мисля да почна работа октомври. Всеки ми обесняваше как ще ми омръзне да си стоя вкъщи, обаче на мен ми хареса и ми е забавно. Възхищавам ви се как сте готови за деца с толкова малка разлика Simple Smile

# 376
  • Мнения: 4 660
cecinka92 честито ☺️
В кой месец си ?
Моето тази седмица навършва два месеца. В началото е някакъв хаос ,но всичко с времето се нарежда.
Леко бременеене Hug

# 377
  • Мнения: 635
cecinka92 честито ☺️
В кой месец си ?
Моето тази седмица навършва два месеца. В началото е някакъв хаос ,но всичко с времето се нарежда.
Леко бременеене Hug
Благодаря, в 12г.с съм. Предполагам че ще е голяма лудница. Аз още като разбрах че съм бременна се сетих за теб и ти писах, но не улучих момента. Ти тъкмо беше родила

# 378
  • Мнения: X
Цецинка, честито!

# 379
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
И моят син не ходи на ясла. Отказах се.
Цецинка, честито и от мен 🤗

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 183
Цецинка, честито и лека бременност!

Моят юнак не ходи на ясла, защото няма места Cry
Ще го пусна на частна, ако не влезе до 2 3 месеца на държавна, искам да се социализира, много е срамежлив, трудно се заиграва с децата. Иначе е див и игрив, но не и с децата. Надявам се да се адаптира бързо в яслата.

Ние имаме 19 зъбчета вече, чакам и последния да тръгне.

# 381
  • Мнения: 648
Цецинка честито и от мен ! Пожелавам лека бременност! Сигурно ще е трудно сега ,ама по- добре така ! Ние със сестра ми имаме 13 год. Разлика и на мама в момента изпрати нещо не иде занимава с пубертет ски истории ,ама това е:)

# 382
  • Варна
  • Мнения: 3 038
Лека бременност пожелавам! Аз не бих се навила, признавам си, разликата между моите е 8 години.

# 383
  • Мнения: 4 660
За второто е виновно АГ то.
Отидох на преглед и ми каза
-Днес си в овулация идеален момент за второ.
Аз си викам да бе да толкова години се  борих със стерилитет и точно сега пак ще забременея. Е точно него ден забременях😂
Разликата на двете е 1 г и 9 м.

# 384
  • Мнения: 635
Момичета на някоя от вас налагало ли се е серклаж?

# 385
  • Мнения: X
От кой град си?

# 386
# 387
  • Мнения: 4 660
За Варна - майчин дом
За Бургас - доц.Хубчев

# 388
  • Мнения: 635
Благодаря момичета, но аз вече избрах да съм в АГ болница . Но много ме е страх от тази операция и незнам какво да очавам.
Другия проблем е че вчера сутринта говорих с лекаря и се разбрахме в понеделник да вляза в болница. Ноо снощи прочетох че заради грипната епидемия във Варна се отменят плановите операции, и сега незнам дали ще ме оперират. Аз немога да издържа още 1 седмица в това състояние.
Та другия въпрос ми е дали серклажа се води спешна операция?

# 389
  • Мнения: 4 660
Обади се и питай АГ какво ще правите в случая.

Към тези които са махнали памперса изцяло ли го махнахте или на етапи.
Изобщо как процедирахте първо дневния и след това нощния ли?
Иска ми се да я пусна на ясла след като навърши 2 години.

Общи условия

Активация на акаунт