Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 май 2019, 16:10 ч.

Априлски бебета - тема 5

• 7 257
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
Влади само в първият ден имаше смяна на режима. Стана в 6.30, заспа следобед в 12.30, а вечер едвам изтрая до 8. Иначе от както се е застудило има лека промяна в спането, което ме радва Simple Smile. Сутрин става към 8 ако не се е будил за мляко е мнооого гладен и веднага бърза към хладилника, заспива към 13.30 - 14.00, буди се в 16.00 17.00 и вечерното му заспиване е в 21.00. До вчера бяхме по цял ден вън, пребирахме се за сън. Вчера бяхме цял ден в нас, беше много мъгливо и Влади пощуря, носеше си кецовете, маратонките ми, вече стига бравите отваря си сам и се залепя на входната врата. Днес го водих в мола, но той пак излизаше навън. Направо незнам какво ще правя като стане още по-студено. Със сигурност ще излизаме, но за малко. На Влади в играта ако не се гони, скача, бяга му омръзва за 5 минути.

# 286
Тази сутрин стана около 7:00 което е добре. Каза че и се ака донесе гърнето. Пиш все още не казва. Облякох я загледа се по телевизора. Изчака ме да си изчия кафето, направих и закуска. И после следва пибиране пране чистене. А тя уж ми помага чистихме банята (вчера майстора се изнесе след основен ремонт на банята). В един момент иска да излизаме. Облякох я излязохме до комшийката. Беше много шашната ,че е студено и е с ботуши. Искаше да се прибира май вече схвана, че е зима и няма да излизаме често.

# 287
  • Лайпциг / Перник / София
Привет момичета! Да побутна малко темата с въпрос - какви подаръци обмисляте за малчовци за Коледа? Отворена съм за идеи всякакви, интересно ми е да прочета какво сте избрали, намислили, набелязали Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт