Искам да кажа ... (159) през юни 2019

  • 76 632
  • 1 715
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Canada
  • Мнения: 3 448
Елени, на същото дередже съм и аз, но със 7 часа разлика ми е трудно да се включвам адекватно Grinning

Палци за Зварте, Новинка и дядото на Але!

Честито на патеричка на Яна и Мид!

Честита годишнина и на Лято!

ММ отбеляза, че през юли правим 1000 седмици заедно, само не разбрах като каторга или от кеф ги брои Joy

С очила си ходя аз, страхотни модели има. Даже ме е яд, че не си направих поне още един чифт в България.

Мръсна жега е при нас, спах кофти. Ще е дълъг ден днес.

Мн хубави новини за ДжониHeart

# 1 456
  • Мнения: 39 213
Дойде едно нинтендо и синът иска да съм съпричастна и да ми покаже чудесата му.....Толкова да не ме интересува.....
Май имало резултати от матурата, чакам щерката да проверява.
Фалшива тревога- няма резултати.

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 13:25 от mariat

# 1 457
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
Дзак!
Лято, честита годишнина!
Палци за Новинка, Зварте и Алин дядо!
И за всички, които имат нужда!

Много хубава и активна почивка изкарахме със Златото. Ама свърши, утре - пак на работа.
Като си подредя мислите и снимките, ще драсна нещо в съответната тема Simple Smile

# 1 458
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 671
Стискам палци за Новинка и Алин дядо.  Да се подреждат хубаво нещата.

# 1 459
  • Мнения: 14 770
Черпя ви фреш от диня с прясна ментичка:

# 1 460
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
Благодаря, Ени Simple Smile
Забравих преди малко. Тути, благодаря за снимката от Паметника Hug

# 1 461
  • Мнения: 14 285
Ехооо, къде сте бе?!?!

Добро утро!

Вчера такъв дъжд ме пта, не мога да си тръгна от работа,  драма, кал 🤣 Бедатвах 😆

Днес пак ще е така, вероятно...

Нищо интересно при мен.

Спорен ден, банда!

# 1 462
  • Мнения: 3 651
Добро утро,
стискам палци за всички, които имат нужда. Да им минава леко каквото им предстои.
Мид поздравявам те за рождения ден на патерица.
Лято честита годишнина.

Аз установих, че не съм добре. Днес се събудих в 4.30 Shocked защото ми блесна, че не съм свалила поръчкови листове за нощната смяна а утре имаме тир. И като се ококорих и край няма заспиване. В 5 реших да им звънна и да видя какво са направили. Добре че тая смяна са оправни и са съумяли да се оправят. Но това не променя факта, че направо съм изперкала с тая работа.Търся си усилено друга но засега без успех. ooooh!

Аз също май се налага да посетя очен лекар, че напоследък нещо не виждам добре. Няко ползва ли очила за компютър и ако да да ми каже какви да си купя. Много ми се изморяват очите от непрекъснатото взиране в екрана.

Хубав ден на всички.



# 1 463
  • Мнения: 39 213
Добро утро!
Али, дано днес е само вода, без кал!
Веси, не мога да помогна.

# 1 464
  • Мнения: 15 016
Добро утро.
Днес ще водя вуйчо на лекар. Дано не ни вали и не откараме много чакане, че и работа имам.
Хубав да е денят ви.

# 1 465
  • Мнения: 14 285
Съни, успех!
Маре, на строежа няма как само вода...  а и то целия град с тия баири и непочеостени шахти става една огромна локва при всеки по-голям дъжд.

Веси, не си откачена, и аз съм го правила. Имаше моменти, когато си носех графика с мен копиран, че като си изкарам акъла да мога да проверявам и да звъня. Но не е добре така, де...

# 1 466
  • Мнения: 39 213
Али, ко'т- тако'а! Ти, все пак си се нагизди с рокля.
Съни, стискам палци за вуйчо ти!

# 1 467
  • Мнения: 14 285
А, с роклА и сандали съм, много ясно. Кат ще сък кална да съм качествено кална 😁

# 1 468
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро.

Вкъщи всички имат очила, само аз все още не и сега и аз ще имам. Не е толкова зле - 0,75 съм, но ще си направя. От училище обещаха, че ще поемат разходите, та ще си сложа всички екстри, които са възможни - за компютър и там каквото друго се полага, плюс ще си избера добри рамки.
Веси, първо си направи преглед и после в оптиката кажи за компютър и те ще ти предложат варианти. На децата и на мъжа ми са със стъкла за компютър, но точно как се водят и аз не знам.
Вчера едва смогнах с другите дневници, днес ме чака доста работа по моя. До петък на обяд трябва да съм сметнала всички отсъствия и да съм написала бележниците, а още не всички колеги са сe нанесли в дневника ми.

Приятен да е денят днес и с по-малко дъжд, като тук, едва росна малко и това беше, даже не намокри земята.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 08:36 от Лилянa

# 1 469
  • Germany
  • Мнения: 7 921
Добро утро!
Малкият ми е болен. Снощи дигна 39 градуса и му беше лошо. Цяла нощ съм го проверявала и съм парцал в момента. Сега спи и според мен няма висока Т, ама ще премеря, като стане. Ще го наблюдавам днес и ако пак дигне утре сме на лекар. Днес го дават най горещият ден. Дано не дига Т, че как ще се охлаждаме не ми е ясно...

Общи условия

Активация на акаунт