Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 юни 2019, 10:15 ч.

Препарати за съдомиялна - 10

• 960
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
А дали е възможно от солта да не мие добре?

# 16
  • София
А дали е възможно от солта да не мие добре?
Не. По-скоро пипни настройките на солта. Щом пишеш, че при вилиците виждаш проблем, опитай да я намалиш с 1 ниво.

# 17
  • София
Здравейте. От година имам съдомиялна на Бош. В началото си купих сол на лидл и до скоро бях с нея, но свърши и взех ма сомат. Също така ползвам финиш all in one таблетки, кутията скоро ми свърши и пак взех такива (от кауфланд 100 за 17лв). Забелязах, че от скоро нещо не ми мие хубаво от кое от изброените може да е? Пробвах веднъж и с гела на сомат сякаш беше една идея по-добре, но пак вилиците не бяха както преди.
Занчи хем ползваш all in one таблетки, което поредполага и сол, хем ползваш отделно сол? Не каза включваш ли функция мултитаб като миеш с табетки /ако изобщо имаш такава/? Възможно е солта да ти идва в повече.

# 18
  • село в ямболско
Мнение заза Финиш гел другата седмица ще е на промоция в Кауфланд 2 за 1 (две туби по 1,5 ) чудя му се.

# 19
Според мен е по-добре от Somat Gel, заслужава си.

# 20
И на мен Финиш гела ми харесва повече от този на Сомат.

# 21
  • село в ямболско
Пак съм аЗ, мнение за течността за плакнене на Дм ? Сега имам на Финиш ( беше в съдомиялната подарък) , обаче се чудя дали да не се заредя с още от Кауфланд 2 за 1 тоест 2  (800 мл )за 6.90 лв. 

# 22
Аз не намирам смисъл от течност за плакнене , не стига химията от препарата, та после от течността която остава по съдовете!  Още имам Finish Rinse Aid , който съм го ползвал няколко пъти и не възнамерявам да повторя.

Общи условия

Активация на акаунт