Препарати за съдомиялна - 10

  • 47 269
  • 766
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 899
След няколко проби се спрях на таблетките на Лидл и бях доволна.Ползвах ги 2-3 години. Последния път купих за проба ДМ прахообразен, защото миялната ми е 45 см. и така по-лесно дозирам препарата. Не намирам разлика. Но таблетки ДМ не съм ползвала.

# 196
  • Мнения: 5 077
Ползвам Феъри платинум all in 1. Има драскотини по съдовете, но  най ме притесняват по тенджерите Fissler. Пише, че може да се мият в съдомиялна. Пробвах на 1 ч (65/70 градуса ), на програма за стъкло (40/60градуса) , все тая. В препарата ли е причината? Солта ми е настроена минимум

# 197
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Ползвам Феъри платинум all in 1. Има драскотини по съдовете, но  най ме притесняват по тенджерите Fissler. Пише, че може да се мият в съдомиялна. Пробвах на 1 ч (65/70 градуса ), на програма за стъкло (40/60градуса) , все тая. В препарата ли е причината? Солта ми е настроена минимум
Според мен Феъри-то ви идва силно,пробвайте ,,по-чувствителната,,посуда да миете с гел( Сомат,Финиш).Иначе вече надрасканото няма да се оправи. Успех!

# 198
  • Мнения: 20 136
И при мен Феърито драска, солта ми е на 1 Confused

# 199
  • Мнения: 5 077
Ако ползвам гел в отделението за капсули ли трябва да го изсипя?

# 200
  • Мнения: 300
Здравейте искам да помоля дамите които са от Пловдив на какви стойности са настроили солта. Аз нещо не мога да я нагодя. Все има следи по съдовете минах и на течен препарат.

# 201
  • Мнения: 491
Здравейте искам да помоля дамите които са от Пловдив на какви стойности са настроили солта. Аз нещо не мога да я нагодя. Все има следи по съдовете минах и на течен препарат.
Най-висока, макар,че в различните квартали има лека разлика в твърдостта,зависи от водоизточника. В Тракия,например е малко по-мека,отколкото в Кършияка.
Следите по съдовете може да са и от не добро изплакване,особено ако ползвате кратка програма.

# 202
  • Мнения: 20 136
Ако ползвам гел в отделението за капсули ли трябва да го изсипя?
На моята там се сипва, има си и мерителни линии.

# 203
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Ако ползвам гел в отделението за капсули ли трябва да го изсипя?
Да точно там.

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 1 370
Здравейте искам да помоля дамите които са от Пловдив на какви стойности са настроили солта. Аз нещо не мога да я нагодя. Все има следи по съдовете минах и на течен препарат.

Аз съм от Пловдив,солта ми е на 4,според статистиката водата в Пловдив е умерено твърда,но както е написано в предният пост,има разлика между твърдостта на водата в кварталите,при нас в Смирненски е много варовита.Изпозвам само таблетки Fairy platinum и нямам надраскана,оцветена посуда,миялната ми е голяма,60см.

# 205
  • Мнения: 300
Моята миялна също е от големите. Кратка програма ползвам рядко но тогава слагам и по малко препарат. Аз и за това минах на течен та да мога да дозирам количеството. Тъй като и аз съм с сол на 4 и пак не добре ще реша въпроса кардинално ( семена на посудата) колкото и да не ми се иска. Благодаря за отговорите ☺️. Лека вечер.

# 206
  • София
  • Мнения: 186
Момичета, каква е разликата между Фери платинум и YES и кои са по-добри? Виждам, че изглеждат абсолютно еднакво. Thinking

# 207
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Здравейте,от сравнително скоро имам миялна машина(3 месеца),ползвам я почти всеки ден винаги на съкратената програма с таблетки от Лидл,до сега резултата беше безупречен.Снощи я пуснах и след края на програмата таблетката беше на дъното почти цяла,помислих,че не съм я затворила добре и я пуснах пак,след края на програмата пак таблетката беше на дъното почти цяла.Реших,че може да е проблем с таблетката ,сложих нова и пуснах пак на същата програма,след края на програмата отново същото.
На какво може да се дължи това?

# 208
  • София
  • Мнения: 10 558
А защо миеш само ма кратката програма?

Пусни профилактика с препарат за почистване и измий перките и филтрите.

# 209
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
А защо миеш само ма кратката програма?

Пусни профилактика с препарат за почистване и измий перките и филтрите.

Мия всеки ден,много рядко през ден,измивам на ръка всички отпадъци от храни и мазнини,загоряло по тенджери и тави,реално съдовете не са толкова замърсени.

Ще трябва да си купя подходящ препарат ,не съм очаквала толкова скоро да ни е нужен.

Общи условия

Активация на акаунт