Модни консултации 40

  • 55 766
  • 752
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 021
Да, и аз мисля, че първо трябва да усетиш духа на този стил и време и после да се "намърдаш" в най-близкото до теб.
Сатенена рокля и бухнала коса, лъскав топ и широк панталон, гащеризон и лента през челото... Важното е блясък да има и подчертана женственост. Ето малко вдъхновение...
Скрит текст:



















Според мен с една сатенена или лъскава рокля и буйна грива най-лесно ще постигнеш ефект.
Няколко рокли от Зара, които според мен ще се впишат в дрескода + прическа като някоя от горните.
Скрит текст:









Ако пък не искаш да бягаш прекалено от собствения си стил, сложи ефирен широк панталон и риза и се заиграй с аксесоарите - много и лъскави гердани или шал с пайети през челото, или обеци с пера...

# 226
  • София
  • Мнения: 1 103
Страхотни сте Hug! Мерси за вдъхновенията ! Идеята с роклите от Зара ми хареса, а и на прическа лесно ще го докарам,  защото косата ми е къдрава и обемна, особено като е прясно измита. Ще пообиколя днес- утре и ако има резултат ще покажа.

# 227
  • Мнения: 1 021
С интерес ще чакаме отчет после.
И да знаеш, много сме лоши в тази тема, искаме снимки.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 228
  • Перник
  • Мнения: 435
Здравейте! Има ли тук специалисти по материите? Имам съмнения за една дрешка, подарена за бебето ми. На етикета пише 100% памук, но на мен много ми прилича на полиестер и ликра, а досега винаги съм разпознавала материите само с пипане. Платът стои леко лъскав дори. Българско производство е дрешката. Направи ми впечатление, че на етикета ютийката е с една точка, а памукът би трябвало да търпи високи градуси за гладене, мисля. Да не би да има някаква такава памучна материя, която да не ми е известна? Качвам и една снимка, ако някой може да прецени така.

# 229
  • София
  • Мнения: 6 085
Изтеглете конец и го запалете. Памукът гори, а синтетиката се топи.

# 230
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 407
Това само ще повреди дрехата.

На мен не ми прилича на памук, но не съм експерт.

Прецени дали ще я задържиш или върнеш.

# 231
  • Мнения: 39 041
По качества полиестерът не отстъпва на памука.

# 232
  • Мнения: 13 103
Възможно е да е памук има такива фини плетени трикотажи. Коя е фирмата производител.

# 233
  • Мнения: 1 401
Имала съм памучен тънък пуловер с такава лъскавина, но не мога да преценя дали тази дрешка е памучна. На пипане би трябвало да се усеща. Изкуствените материи създават статично електричество, като я събличаш, се чува "пукане". Щом не можеш да я прецениш на пипане, най-много да има някакъв изкуствен примес в малък процент, но не вярвам да е напълно от изкуствена материя.

# 234
  • Мнения: 823
Момичета ,някои да знае на кои бранд са ?

# 235
  • Мнения: 287
Ще съм благодарна на идеи с какво бихте съчетали тези сандали ...


# 236
  • Мнения: 24 467
Изтеглете конец и го запалете. Памукът гори, а синтетиката се топи.
Само така можеш да си сигурна. Не е проблем да се извади конче от подгъва.

Ето една статия за разпознаване на материалите /това по едната снимка тук не разчитай, че ще стане/:
http://www.kak-da.com/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%BD … %D0%BD%D0%B0.html

Най-често за да има блясък една памучна материя, към нея са прибавяни синтетични влакна.

# 237
  • Мнения: 221
Здравейте. Имам тази дреха, между рокля и туника. Много я харесвам как стои, женствена е, засега съм я носила като рокля като на снимката, но е на ръба на приемливата дължина и понеже е ефирна не се чувствам комфортно. Дали може да се съчетае например с къси дънкови панталонки като туника във вариант за вечерна разходка, плажно заведение и т. Н. С нещо дълго ми идва грубо.
http://prikachi.com/images.php?images/723/9592723K.jpg

# 238
  • София
  • Мнения: 38 204
Вчера бях с нещо подобно и дънки 7/8.
Нещо такова като силует:

# 239
  • София
  • Мнения: 1 346
Момичета в Зара намаленията стартираха, толкова рано друга година не са почвали-обикновенно към 26-ти бяха.

Общи условия

Активация на акаунт