Модни консултации 40

  • 55 826
  • 752
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 24 467
Здравейте. Имам тази дреха, между рокля и туника. Много я харесвам как стои, женствена е, засега съм я носила като рокля като на снимката, но е на ръба на приемливата дължина и понеже е ефирна не се чувствам комфортно. Дали може да се съчетае например с къси дънкови панталонки като туника във вариант за вечерна разходка, плажно заведение и т. Н. С нещо дълго ми идва грубо.
http://prikachi.com/images.php?images/723/9592723K.jpg


Евентуално бели или в същия цвят, но накак не ми стои с дълги под или малко над коляното. По-скоро къси, които да не се виждат или къс клин. Но като рокля май си е най-добре.

# 241
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
Iss Kaprisse, имам много подобна дреха, но от съвсем друга материя и не мисля, че дългите дънки са най - добрият вариант - с къси според мен наистина ще е по-добре. Но важното е да не ти пука Simple Smile

# 242
  • Мнения: 1 024
С къси панталонки, подаващи се най-много два, три пръста ще е добре. Колкото да ти е комфортно, че д...то не ти е навън.
Скрит текст:






Съгласна съм, че с по-дълги около коляно няма да стои. Нарушава се баланса някак.
Като гледам снимките на момичетата и с дълги не е зле.

# 243
  • Мнения: 245
Благодаря ви. В крайна сметка тъкмо харесах и взех едни бели дънкови дето сега са в Лидъл, с дължина на туниката или малко по-къси. Получи се.

# 244
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
Ще съм благодарна на идеи с какво бихте съчетали тези сандали ...

Ленена или дънкова пола около и под коляно, бермуди, но и дълъг ленен панталон, който да ги покрива - бяло, бежаво, кафяво, мляко с какао гамата.

Аз пак с теразния за чанти, след като се самоубедих, че красотата не е толкова важна на път за голямата чанта почнах да умувам за спортната т.е. тази дето с маратонки и супер неглиже вид ще нося. От предишните оставих тази, която ви хареса...
Та тази или тази...

Последна редакция: пн, 24 юни 2019, 21:59 от Agent Provocateur

# 245
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
От мен лявата, Агентче.

# 246
  • Мнения: 35 950
и двете много ми харесват, но също бих взела лявата

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Нито една от двете.Приличат на несесер за козметични принадлежности.Дясната по-малко.

Последна редакция: пн, 24 юни 2019, 10:32 от Nina_Z

# 248
  • Мнения: 1 024
На прима виста - светлата чанта.
Иначе и двете са хубави, та можеш да нахвърляш на леглото багажа и да видиш коя се връзва на повечето неща.

# 249
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
Иначе и двете са хубави, та можеш да нахвърляш на леглото багажа и да видиш коя се връзва на повечето неща.
Изкукуригах с горното упражнение от 2 дни насам, K. Толкова да обичам да пътувам и толкова да мразя да правя багаж. Особено в ситуации като тази - 5 седмици, 5 тотално различни дестинации и климат дори. За бога, дори обувките си премерих и взех по-леките, че да успея да се събера... а най-мразя да купувам нещо случайно в последния момент, при положение, че вкъщи имам по-хубаво, само защото не съм си го донесла!
Тази широката и дълга дръжка на чантите се казвала Guitar strap, ще падна Simple Smile))


PS Минатата седмица, докато си търсех голяма чанта за път намерих перфектната найлонова с цип торба, дето с кеф да си я сриташ под предната седалка без да те заболи сърцето и точно да я купя и видях цената и - $500+ след намалението Roll Eyes
Скрит текст:



Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 09:10 от bubanka

# 250
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
Ми има логика. Grinning

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Отново да разкрася темата като този път са-"NIKI NIKA",които обожавам! Имат бутици за мода и аксесоари в Рим,а начина по който съчетават дрехите е уникален! Дръзки и смели! Heart Eyes Kissing Heart Heart





















И за накрая....Моята щура Стефани
Пепсииииии...Къде си!? WinkТвоята наборка пак удари всички в земята Smiley



Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 13:56 от Nina_Z

# 252
  • Мнения: X
Аз нищо уникално, дръзко и смело не виждам в съчетанията им. Даже напротив, доста скучно и елементарно са съчетани.

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 23:19 от Анонимен

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Ееее...много ясно,че гроздето е кисело!Не съм и очаквала да ги оцениш по достойнство.Който може им се радва,а който не може,също като теб,намира кусури ако не в друго,то в...."елементарните съчетания"  Satisfied Kissing Heart Smiley За мен е удоволствие,правя го и ще продължавам за всички,които могат,разбират,имат"очи", Heart и се радват на тези неща.

Поздрави! Stuck Out Tongue Winking Eye


Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 08:36 от Nina_Z

# 254
  • Мнения: 13 239
Бие на кич цялата тая работа, то лъскавини, то мъниста, яко циклама, съчетанието на принтове въобще не се е получило, леопарда с чергата здраво циганее, а белия бодикон в 2 части отдавна не  е на гребена на тренда.
Единствено първата червена рокля е ок.

Общи условия

Активация на акаунт