Модни консултации 40

  • 55 770
  • 752
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 352
Аз бих заложила на рокля -изчистена , с дължина под коляното или на хубава риза с дънки и обувки на ток.
Успех на защитата!

Последна редакция: чт, 27 юни 2019, 17:04 от Candy_girl

# 301
  • Мнения: 14 992
От показаните - роклята.

# 302
  • София
  • Мнения: 6 767
Роклята.

# 303
  • Мнения: 2 224
Тайга, забелязала съм, че харесваш винтидж стила. Според мен не бягай прекалено от обичайният си външен вид. Винаги си личи, когато човек се е насилил, за да се вкара в определени изисквания и очаквания. Мисля че едноцветна рокля до/под коляното е удачен избор 1
Или миди пола и блуза, като едното от двете е едноцветно 2
Важно е в случай като този да си ангажирана основно с максимално доброто представяне на дипломната си работа, без колебания, дали изглеждаш достатъчно консервативно,  сериозно, официално - делово, или каквото се очаква да изглежда човек, в зависимост от специалността която си е избрал.
И на мен предстои защите наесен, но тъй като тази ми магистратура е доста творческа, няма да се тревожа за стайлинга си (и комисията е супер цветна  и нестандартна като начин на обличане Simple Smile).

# 304
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Малко обувки от Mihaela Glavan.






Последна редакция: чт, 27 юни 2019, 15:37 от Nina_Z

# 305
  • София
  • Мнения: 386
Обувките са жестоки! 😍

# 306
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Нали!!!??Много и се кефя на Михаела-та!Все се каня специално заради нея да прескочим до Букурещ,че на място искам да и огледам магазините.Много,много е талантлива.Чантите и също са жестоки!По-късно ще кача снимки.

Последна редакция: чт, 27 юни 2019, 15:49 от Nina_Z

# 307
  • Мнения: 2 428
Снимките от първия ми пост са подбрани от Pinterest. Ползвам го за вдъхновение, всъщност лягам и ставам с него.
Ботите от първата снимка мисля, че са на Inch 2 или поне са в техен стил.
Истината е, че обичам да съчетавам несъчетаеми дрехи и аксесоари, за което често срещам крайно учудени и дори възмутени погледи, а понякога и коментари чувам, но не ми пука. Въпрос на възпитание е да прикриеш учудване, възмущение от въз тясната блузка на жена с три ката в областта на корема или евтината ликряна роклА, в която се е пъхнала.
Залагам на удобството. Наблягам на чанти и обувки, които са в противоречие със стандартите при облеклото.
Понякога съм скучна и на себе си дори.
Днес например се наложи да изляза по обяд, при положение, че в момента ми е противопоказно да ходя в жегата. Ето това спретнах. Скучно и предвидимо до безобразие:
Скрит текст:
С ясното съзнание, че една МОМА би подхождала повече или поне едни Паладиумки, но беше твърде горещо, а и МОМАта дойде късния следобед
Скрит текст:
Снимките и по-точно роклите от втория ми пост са лично притежание, ако някой се интересува от тях.

Нина, с тази Михаела ме върна 20-25 години назад, тогава се подвизавах с подобни изтрещели ботуши и сандали. И сега бих ги обула, но на частно парти, че току-виж срещна някоя консервативна особа по улиците. Отиде ми репутацията. Joy
Иначе сините сандали бих ги приютила веднага, за някоя скучна офисна рокля. Wink
Последното ми по-смело изпълнение беше с тази рокля, но без подплатата и без шапката, сандали в нюд, който по-късно, след официалната част, замених с бели гуменки, за да мога да скачам.
Скрит текст:

Ани, представям си погледите, които си отнесла с тази раничка.

# 308
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 409
Аз си те представям със синя риза, бяла или светлобежова/слонова кост  пола до коляното и класически обувки на среден ток.

Важното е да ги разбиеш със знания, Тайга. Heart

# 309
  • Мнения: 24 117
Тайга, ти ще ги смаеш със знания!  В това грам не се съмнявам. Според мен заложи на класика в облеклото, но сложи някакъв акцент - брошка, фишу, бижута, нещо в косата.....И най-важното е да се чувстваш удобно,по никакъв начин дрехите и обувките да не те притесняват

# 310
  • София
  • Мнения: 3 049
От опита на двете ми защити мога да те посъветвам да не се обличаш прекалено официално, имам предвид костюми или от този род, защото ще изпъкваш странно Simple Smile Масово дипломантите не признават дрес код. Пола и риза е хубава комбинация или пък някоя изчистена като модел рокля, офис стил, с дължина около коляното, ако защитата е през лятото и без тънки токове на обувките. Според мен с рокля е по-удобно, но пак зависи от материята. И сандали може, но да не са прекалено изрязани. Най-удачно ми се струва - обувки с отворена пета, затворени  пръсти. Но ако нямаш - не купувай специални, удобството преди всичко, доста се чака, но и да не са някакви парти обувки и прекалено отворени. Важното е да си уверена в себе си, да говориш достатъчно високо, за да те чуват всички, ясно и изразително, малко офтопик това. Страхотна тръпка е защитата, пожелавам ти да запазиш хубави спомени от събитието.

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 01:37 от Maidenly

# 311
  • Мнения: 1 207

От къде са блузките?

# 312
  • София
  • Мнения: 1 079
За защита на дипломна работа се присъединявам към останалите - семпла рокля или елегантна пола и риза - не строги, спретнати.

1
2
3 аз бях в подобен сет, но с по-семпла пола и нестандартна риза
4
Ако говорим за дипломна работа, а не докторска теза, че там бих заложила на нещо класическо и скучно.

# 313
  • София
  • Мнения: 386
Скрит текст:
Малко обувки от Mihaela Glavan.








Сега ми светна, че съм виждала такива обувки и същия стил чанти в Руника.

# 314
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Може,да.Виждала съм да предлагат обувки на Михаела във Фешън дейс,но съдейки от горчивия ми опит със сайта,има вероятност да са ментета.Така,че не рискувай от там ако решиш нещо.
Ето нейния сайт www.mihaelaglavan.ro и погледни тази красота! Heart Eyes


П.П Всичко харесвам,но от тези модели по бих се осмелила да си взема.




Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 17:50 от Nina_Z

Общи условия

Активация на акаунт