Женени от пръв поглед - след финала на II сезон - тема 14

  • 72 775
  • 1 099
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 490
Много съм съгласна с Пони (поздравления за творческия талант, между другото!) - животът си върви въпреки нас. Нито с нас започва светът, нито с нас ще свърши. Всяка епоха си има и черните овце, и стадото, и пастирите.

# 301
  • Мнения: X
Точно, мен това ме подразни, леко снобския нюанс на спора, маскиран зад грижата за децата роби. Ама явно не ни пука съвсем за тях, щом може да си закопуваме други вещи, произведени от тях, стига да не са дрехи. А иначе, според мен някои дрехи е добре да са скъпи, ако човек може да си го позволи, примерно мъжки костюм, там качеството на плата, кройката и ушиването си личат много, излъчването е друго на човек когато е в добре ушите костюм. Спортните дрехи също, там често се използват високо технологично разработени материали, свързани с пропускливост на пот, дъжд, вятър... Но при дамските дрехи, там и качеството, и ефекта не се различават особено, по-често е въпрос на комбиниране на гардероба как изглежда една жена, до въпрос на вкус е. А и дори да е издръжлива една дреха, знаем, на жените по-бързо им омръзват дрехите , за това, айде, следващата рокля.

# 302
  • Мнения: X
Проблемът не е работата на Василена, а консуматорския ѝ манталитет. Ако не беше претенциозна кифла, обсебена от собствената си неповторимост и величие, никой нямаше да я критикува за начина, по който си изкарва прехраната. Както и Юлия – ако беше едно готино, земно момиче, с реална самооценка и ведро излъчване, никой нямаше да се занимава с походката и задника ѝ.

# 303
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Момичета, не е толкова лесно с този бизнес тук. Аз преди време имах такава фирма, после се отказах. Никой не може да излезе насреща на китайските цени. А хората искат да им е евтино. Моя близка приятелка, вманиачена по естествените материи ми извади душата миналата година да и направя блуза от 100% естествена коприна. То е по- добре да има малко смес, че иначе ужасно се мачка и няма гладене. Не та не. Е, намерих и каквото искаше, но цената е 140 лв за метър, при 90 см ширина само. Много бързо и секна ентусиазма.Хората искат евтино, няма как да печелиш, когато всички наоколо са с ограничени средства. Извинете за оф топика.

# 304
  • София
  • Мнения: 265
Ама вие наистина ли мислите, че Василена се издържа от това? Припечелва малко, но да си плаща сметките- абсурд. Тя има една кирлива фейсбук страничка, дори не е магазин, по правилата на онлайн магазините. С тия 5 парцала мога да предположа колко докарва, но ще си замълча. Абсурд да се издържа от това, може би за джобни, толкова.

# 305
  • София
  • Мнения: 2 090
Не съм чела подробно, много сте изписали, нещо за китайското производство. Само ще кажа, че големи марки се произвеждат в Китай и Бангладеш, ползват евтина работна ръка, но спазват собствено качество - на материали и изработка. Това е различно от китайските марки, които са с ужасно качество. Така че Made in China на етикета не означава едно и също. А тези дни получих рокля, която чаках седмица (от марков онлайн магазин) с доставка от Италия и на етикета пише, че е произведена в България.
 Относно Васа, бях качила снимка, редовно се засичаме с нея при куриера, явно ѝ върви бизнеса. Постоянно изпраща по няколко черни чувала, но лъже, че са италиански. Баш от китайски евтин сайт са си.

# 306
  • Мнения: 1 008
Ех, засилих се да купя въздухопречиствател Xiaomi и по погрешка влязох в тази тема Laughing

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 14:11 от Alcarin

# 307
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
Ех, засилих се да купя въздухопречиствател Xiaomi и по-погрешка влязох в тази тема Laughing



за това чудо не знам, но телефоните им са супер Simple Smile

# 308
  • Мнения: 39 043
И роботите им също.

# 309
  • Мнения: 4 490
Какви роботи, Сигма? За чистене или за готвене. Я дай подробности.😃
Ако потребителката, дето е объркала темата, още чете погрешка, да даде и тя инфо за пречиствателя, че и аз съм на такава вълна. Simple Smile

# 310
  • Мнения: 1 008
Нямам много информация, на интуиция и 2 ревюта го избрах.
От търсене на робот прахосмукачка тръгнах, но реших че първо искам пречиствател.

# 311
  • Мнения: 39 043
За чистене. От както имам такова вкъщи- по чисто не е било никога

# 312
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Почна се... Интервю с Ивана/ Ивайла: https://-spam293-.com/wedding-blog/%d0%b8%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b … 0%bb%d0%b5%d0%b4/

# 313
  • Мнения: 36 196
Форумът го е променил и го е отбелязал като спам. В кой сайт е?

# 314
  • БГ
  • Мнения: 1 256
подарацизасватба.com/wedding-blog/%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D0%BF%D1%80%D1%8A%D0%B2-%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4/?fbclid=IwAR3mfKSAbLDRhf1PNd0bdmb-uxytnbVdkVO21ddhjiUr2cfpPjU-GuOhWUI

Общи условия

Активация на акаунт