Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Има родители, които с отворени обятия посрещат помощ от баба и дядо за гледането на мъниците. Други пък не желаят децата им да се отглеждат с остарели разбирания, глезене и противоречие с установеното възпитание. Вижте къде е границата и кои са ползите от това бабата и дядото да се грижат за своето внуче.

Останалите епизоди от поредицата гледайте ТУК.

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 17:24 от Pедактop

# 1
Има и друг тип баби, тези които не искат да гледат и прекарват време с внуците си и не търсят контакт с тях. 🙂

# 2
Аз пък срещам типа баба, която прехвърли недоверието и съмненията си дали съм подходяща за съкровището й върху отглеждането и възпитанието ми към нашето дете. Детето е на 2г и половина, но тя още бърка обръщенията си от бабо на мамо.
Съпруга ми е на 37г, така че трябва отдавна да е свикнала, че й предстои друга роля в живота.

За да има роля в живота на внучето си ,трябва да приеме ролята, но и отговорността, която имам аз!

Майка ми- тъщата, живее на 400км от нас. Вижда детето веднъж годишно.Затова по нейн адрес нямам коментар.

Общи условия

Активация на акаунт