Булки 2020 г.

  • 33 373
  • 736
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 111
Здравейте,
И аз пиша малко обезпокоена. Ще съм булка през 2020г. Имаме избрана дата - 19.09.2020г, но тепърва почваме, всъщност аз почвам да ангажирам всичко. Сватбата ще бъде в София, с подпис през седмицата, тъй като с моят бъде съпруг желаем всичко да се случи в хотела - изнесен ритуал и тържество. Няма да имаме църковен брак. Обезпокоена съм от факта, че всички вие сте толкова напреднали с всичко... а аз съм до кота нула. Но освен това - ремонтираме апартамент, и обикалянето за подови настилки, бани и т.н. Ми идва вече малко в повече. Изпратила стм запитвания до няколко хотела и ресторанта - Акорд, Маринела, резиденция Тера, Монтесито. За сега Акорд бие всички класации от към условия, но не сме го видяли на живо.. навскъде кувертите са безбожно скъпи, в Тера ми заявиха 90лв на човек 🤷🏻♀🙄🙄 следя с интерес темата и се надявам да сме си полезни взаимно.

# 166
  • Мнения: 1 889
Здравейте,
И аз пиша малко обезпокоена. Ще съм булка през 2020г. Имаме избрана дата - 19.09.2020г, но тепърва почваме, всъщност аз почвам да ангажирам всичко. Сватбата ще бъде в София, с подпис през седмицата, тъй като с моят бъде съпруг желаем всичко да се случи в хотела - изнесен ритуал и тържество. Няма да имаме църковен брак. Обезпокоена съм от факта, че всички вие сте толкова напреднали с всичко... а аз съм до кота нула. Но освен това - ремонтираме апартамент, и обикалянето за подови настилки, бани и т.н. Ми идва вече малко в повече. Изпратила стм запитвания до няколко хотела и ресторанта - Акорд, Маринела, резиденция Тера, Монтесито. За сега Акорд бие всички класации от към условия, но не сме го видяли на живо.. навскъде кувертите са безбожно скъпи, в Тера ми заявиха 90лв на човек 🤷🏻♀🙄🙄 следя с интерес темата и се надявам да сме си полезни взаимно.


Точно заради тези цени се отказахме от сватба в София ... Твърде много пари и за какво ..

# 167
  • Мнения: 120
Здравейте,
И аз пиша малко обезпокоена. Ще съм булка през 2020г. Имаме избрана дата - 19.09.2020г, но тепърва почваме, всъщност аз почвам да ангажирам всичко. Сватбата ще бъде в София, с подпис през седмицата, тъй като с моят бъде съпруг желаем всичко да се случи в хотела - изнесен ритуал и тържество. Няма да имаме църковен брак. Обезпокоена съм от факта, че всички вие сте толкова напреднали с всичко... а аз съм до кота нула. Но освен това - ремонтираме апартамент, и обикалянето за подови настилки, бани и т.н. Ми идва вече малко в повече. Изпратила стм запитвания до няколко хотела и ресторанта - Акорд, Маринела, резиденция Тера, Монтесито. За сега Акорд бие всички класации от към условия, но не сме го видяли на живо.. навскъде кувертите са безбожно скъпи, в Тера ми заявиха 90лв на човек 🤷🏻♀🙄🙄 следя с интерес темата и се надявам да сме си полезни взаимно.


Здравей ! Не се притеснявай, че сме напреднали с организацията. На мен сега ми е скучно вече, защото нямам какво да организирам . Остава ми да се запишем за граждански брак и църква, но това е от определна дата и седя и си чакам сега.Хаха

Ние запазихме Терата на 12.09.2020 Беше ми мечтано място . Разплаках се като отидохме да разгледаме залата. Скъпо е но си заслужава парите поне според мен. Ако имаш нужда от помощ свиркай.

Успех !

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 16:21 от Flower 🌸

# 168
  • София
  • Мнения: 11 568
Ние въобще не сме напреднали, даже нямаме дата още конктретна, а ще е април. Само меденият месец е запазен.

# 169
  • Мнения: 111
Здравейте,
И аз пиша малко обезпокоена. Ще съм булка през 2020г. Имаме избрана дата - 19.09.2020г, но тепърва почваме, всъщност аз почвам да ангажирам всичко. Сватбата ще бъде в София, с подпис през седмицата, тъй като с моят бъде съпруг желаем всичко да се случи в хотела - изнесен ритуал и тържество. Няма да имаме църковен брак. Обезпокоена съм от факта, че всички вие сте толкова напреднали с всичко... а аз съм до кота нула. Но освен това - ремонтираме апартамент, и обикалянето за подови настилки, бани и т.н. Ми идва вече малко в повече. Изпратила стм запитвания до няколко хотела и ресторанта - Акорд, Маринела, резиденция Тера, Монтесито. За сега Акорд бие всички класации от към условия, но не сме го видяли на живо.. навскъде кувертите са безбожно скъпи, в Тера ми заявиха 90лв на човек 🤷🏻♀🙄🙄 следя с интерес темата и се надявам да сме си полезни взаимно.


Здравей ! Не се притеснявай, че сме напреднали с организацията. На мен сега ми е скучно вече, защото нямам какво да организирам . Остава ми да се запишем за граждански брак и църква, но това е от определна дата и седя и си чакам сега.Хаха

Ние запазихме Терата на 12.09.2020 Беше ми мечтано място . Разплаках се като отидохме да разгледаме залата. Скъпо е но си заслужава парите поне според мен. Ако имаш нужда от помощ свиркай.

Успех !



От Акорд ми съобщиха, че датата е заета. Бих искала да те попитам за агенция ьа украса, фотограф и ди джей.

Благодаря предварително

# 170
  • Мнения: 120
Здравейте,
И аз пиша малко обезпокоена. Ще съм булка през 2020г. Имаме избрана дата - 19.09.2020г, но тепърва почваме, всъщност аз почвам да ангажирам всичко. Сватбата ще бъде в София, с подпис през седмицата, тъй като с моят бъде съпруг желаем всичко да се случи в хотела - изнесен ритуал и тържество. Няма да имаме църковен брак. Обезпокоена съм от факта, че всички вие сте толкова напреднали с всичко... а аз съм до кота нула. Но освен това - ремонтираме апартамент, и обикалянето за подови настилки, бани и т.н. Ми идва вече малко в повече. Изпратила стм запитвания до няколко хотела и ресторанта - Акорд, Маринела, резиденция Тера, Монтесито. За сега Акорд бие всички класации от към условия, но не сме го видяли на живо.. навскъде кувертите са безбожно скъпи, в Тера ми заявиха 90лв на човек 🤷🏻♀🙄🙄 следя с интерес темата и се надявам да сме си полезни взаимно.


Здравей ! Не се притеснявай, че сме напреднали с организацията. На мен сега ми е скучно вече, защото нямам какво да организирам . Остава ми да се запишем за граждански брак и църква, но това е от определна дата и седя и си чакам сега.Хаха

Ние запазихме Терата на 12.09.2020 Беше ми мечтано място . Разплаках се като отидохме да разгледаме залата. Скъпо е но си заслужава парите поне според мен. Ако имаш нужда от помощ свиркай.

Успех !



От Акорд ми съобщиха, че датата е заета. Бих искала да те попитам за агенция ьа украса, фотограф и ди джей.

Благодаря предварително

Първо се бях спряла на Мелодика агенция. И отидох да се срещна с жената . Не беше зле, но не усетих това вълнение и от нейна страна, което аз имах и информацията, която ми беше нужна някакси усетих, че трябва да си я търся сама . Бях си харесала също така агенция Емоушън заради една моя позната на която и бяха организирали сватбата и украсата . Те също бяха в Терата, но преди 3 години. Та видях се с Емоушън собственичкатса дойде да се видим в София пътуваше от Хасково. Тя се казва Таня страхотна жена с чувство за хумор . Обясни ми всичко от което имах нужда показах и аз какво съм си харесала цветово и така нататък. Говорихме си поне час и половина и не само за сватбата. Около 1900лв излиза цялата декорация на залата и изнесения ритуал + някой други дреболий . За фотограф се спряхме на Жоро Манолов . Тоест аз се спрях на него . Наистина много разглеждах и много преди да обявим официално, че ще има сватба . Нали я знаеш тази приказка “ ще се женим ама догодина” та така минаха 4г. Чух се с него по телефона ( живеем в чужбина) много добро впечатление ми направи 1000лв за цял ден 12 часа. Което на много малко места го срещнах като цена и времетраене. Даже не ми искаше капаро. Плащаш му след като ти даде готови снимките. За DJ и водеща се спрях на DJ Besti и Евгения Стоянова . С тях успях да се срещна през Юни месец . Заедно с изнесения ритуал излиза 1550лв за двамата заедно . Срещата ни беше в Монтесито лично мое мнение, е че е мааааалко грозничко там . И беше украсено за сватба даже, но не ми хареса. Разбира се всеки си има вкус . Имам договор с агенцията за украсата и Терата . Капаро съм платила за всичко освен за фотографа.


Хубав ден !

# 171
  • Мнения: 111
Благодаря ти! Ще проверя, чакам отговори от хотелите за момента. Някак си не искам да сменям датата, заради това, че еди къде си е заето. Мъжът пък ми е поставил бюджет, в който аз не съм убедена, че ще се съберем... със сигурност без моята рокля може и да влезнем.
Надявам се всичко да се нареди..

За Монтесито и аз не съм впечатлена, но е някакъв краен вариант. Много искам да е в хотел Маринела, но зависи каква оферта ще ми направят.

# 172
  • Мнения: 42
Виж Палома фешън, магазинът им се намира на "Пиротска", в момента имат намаления (дизайнерката е българка)

# 173
  • Мнения: 120
Благодаря ти! Ще проверя, чакам отговори от хотелите за момента. Някак си не искам да сменям датата, заради това, че еди къде си е заето. Мъжът пък ми е поставил бюджет, в който аз не съм убедена, че ще се съберем... със сигурност без моята рокля може и да влезнем.
Надявам се всичко да се нареди..

За Монтесито и аз не съм впечатлена, но е някакъв краен вариант. Много искам да е в хотел Маринела, но зависи каква оферта ще ми направят.


Ако нямаш против разбира се какъв ви е бюджета горе долу . Нашият е максимум 20 хиляди . Аз рокля ще търся догодина . Сега съм на тема как да съобщя новината на мама . Хаха
И също така искам да е някак по- различно от това просто да и кажа ще се женим .

Поздрави!

# 174
  • Мнения: 111
Благодаря ти! Ще проверя, чакам отговори от хотелите за момента. Някак си не искам да сменям датата, заради това, че еди къде си е заето. Мъжът пък ми е поставил бюджет, в който аз не съм убедена, че ще се съберем... със сигурност без моята рокля може и да влезнем.
Надявам се всичко да се нареди..

За Монтесито и аз не съм впечатлена, но е някакъв краен вариант. Много искам да е в хотел Маринела, но зависи каква оферта ще ми направят.


Ако нямаш против разбира се какъв ви е бюджета горе долу . Нашият е максимум 20 хиляди . Аз рокля ще търся догодина . Сега съм на тема как да съобщя новината на мама . Хаха
И също така искам да е някак по- различно от това просто да и кажа ще се женим .

Поздрави!


Гости около 100човека, бюджетът - 12-15 хил.
20хил. ми се струват много ... наистина.
Направи й специална покана само за нея и й я изпрати сега например по куриер, ще се изненада според мен ☺

# 175
  • Мнения: 120
Благодаря ти! Ще проверя, чакам отговори от хотелите за момента. Някак си не искам да сменям датата, заради това, че еди къде си е заето. Мъжът пък ми е поставил бюджет, в който аз не съм убедена, че ще се съберем... със сигурност без моята рокля може и да влезнем.
Надявам се всичко да се нареди..

За Монтесито и аз не съм впечатлена, но е някакъв краен вариант. Много искам да е в хотел Маринела, но зависи каква оферта ще ми направят.


Ако нямаш против разбира се какъв ви е бюджета горе долу . Нашият е максимум 20 хиляди . Аз рокля ще търся догодина . Сега съм на тема как да съобщя новината на мама . Хаха
И също така искам да е някак по- различно от това просто да и кажа ще се женим .

Поздрави!


Гости около 100човека, бюджетът - 12-15 хил.
20хил. ми се струват много ... наистина.
Направи й специална покана само за нея и й я изпрати сега например по куриер, ще се изненада според мен ☺


Заради Терата ни излиза толкова много . 120 човека гости 10.800лв. Идеята за поканата е много хубава . Благодаря ти !

# 176
  • Мнения: 360
Здравейте и от мен Simple Smile
И на нас ни предстои сватба 2020 година. Все още не сме запазили никъде.
Писахме на почти всички популярни сватбени ресторанти в София. Но не от всички имаме оферти.
Някой има ли представа как стоят нещата с Хотел Радисън и Рамада? Цена, доволни младоженци/ гости?
И също така се насочваме и за организация извън София, някой ако има информация за хубав сватбен ресторант/хотел  (в Боровец, Банско...)

# 177
  • Мнения: 223
Flower и ние сме на това ниво, само началото на септември имаме среща с фотографката, избрах Ивелина Чолакова , тогава ще й дадем капаро , избрахме си дж, ще сме с DJ BEDROS, а за агенция избрах Алекса, много мило момиче и всичко беше на доста добра цена , дано останем доволни !
Иначе нашия бюджет беше 10 хиляди и вече с 1500 го надвишаваме, но нали е един път в живота , всичко си заслужава , стига според мен да е рамките на разумното. Например това с фото и видео по 2 бона не е за нас ! А вие с толкова много гости , не знам . Накрая , ако желаете може да си направим равносметка колко всъщност е излязло , защото съм сигурна , че още неща ще излизат !
Майка ми и баща ми като им говоря за сватбата изобщо не се развълнуваха , може би от това , че и ние казваме все другата година , то минаха вече три и сега като й казвам нещо се прави , че не ме слуша и сменя темата . Но ето ще има на кой да разказвам ☺ Вие сте тук !!!
И последно да попитам някой знае ли тези огнените букви със сърце в средата  за снимка колко струват и от къде се купуват ?

# 178
  • Мнения: 111
Malinka92, разгледах Алекса, много ми допадна работата й. Стига да резервираме зала, веднага ще предприема търсене на фотограф и ди джей.
Някой чувал ли е отзиви за ресторант Лаура в НДК?

# 179
  • Мнения: 120
Flower и ние сме на това ниво, само началото на септември имаме среща с фотографката, избрах Ивелина Чолакова , тогава ще й дадем капаро , избрахме си дж, ще сме с DJ BEDROS, а за агенция избрах Алекса, много мило момиче и всичко беше на доста добра цена , дано останем доволни !
Иначе нашия бюджет беше 10 хиляди и вече с 1500 го надвишаваме, но нали е един път в живота , всичко си заслужава , стига според мен да е рамките на разумното. Например това с фото и видео по 2 бона не е за нас ! А вие с толкова много гости , не знам . Накрая , ако желаете може да си направим равносметка колко всъщност е излязло , защото съм сигурна , че още неща ще излизат !
Майка ми и баща ми като им говоря за сватбата изобщо не се развълнуваха , може би от това , че и ние казваме все другата година , то минаха вече три и сега като й казвам нещо се прави , че не ме слуша и сменя темата . Но ето ще има на кой да разказвам ☺ Вие сте тук !!!
И последно да попитам някой знае ли тези огнените букви със сърце в средата  за снимка колко струват и от къде се купуват ?


О, задължително като тегля чертата ще са много парите. А, да ви питам вас момичета ще ви помагат ли родителите финансово за сватбата или сте решили вие да си плащате всичко сами?  Ние си плащаме всичко, като разговаряхме с родителите на бъдещия ми съпруг  им казахме, че не искаме да зависим от никой и нищо. Да няма претенции и думи от сорта на “ ама аз това го платих” няма да ми издържат нервите. За гостите то нали знаете, че и фотографа и човека за видеото, дж и водеща и за тях трябва да има храна, тоест и те се броят при гостите. Около 40 човека са ни приятели и семейство и сме решили да кажем на родителите ни, че имат право и те да поканят техни близки приятели 20-30 човека нали зависи има време до тогава.


Хубава вечер ! 🌸

Общи условия

Активация на акаунт