Поръчки от beautylish

  • 472
  • 6
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 421
Здравейте! Искам да питам дали някой от вас е поръчвал от beautylish? Според FAQ на сайта, те изчисляват таксите, които се дължат след въвеждането на адрес и те плащат тази сума на митниците. Това означава ли, че пратката ще дойде директно на адрес/клон на български пощи и така не се налага разхождане по митници?

# 1
  • INFJ
  • Мнения: 9 350
Да, аз съм поръчвала няколко пъти. Таксите се заплащат заедно с поръчката и не се дължат, когато пратката влезе в страната.
Обаче винаги са ми доставяли пратките вкъщи, с куриер на БГ пощи и е хубаво да си предоставиш и телефонен номер, освен адреса, защото звънят като идват. Моят все звъни 5 минути преди да дойде, един път се наложи да тичам до вкъщи.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 421
Да, аз съм поръчвала няколко пъти. Таксите се заплащат заедно с поръчката и не се дължат, когато пратката влезе в страната.
Обаче винаги са ми доставяли пратките вкъщи, с куриер на БГ пощи и е хубаво да си предоставиш и телефонен номер, освен адреса, защото звънят като идват. Моят все звъни 5 минути преди да дойде, един път се наложи да тичам до вкъщи.
Значи идва директно до адрес без митнически процедури? Благодаря ✌

# 3
  • INFJ
  • Мнения: 9 350
Да, това е идеята таксите да се заплащат предварително - не се занимаваш с митници. Има безплатна доставка за поръчки над 50$.

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте. Можете ли да ми кажете коя куриерска фирма извършва доставките за България на beautylish, защото пакета ми е пристигнал преди няколко дни и не мога да ги издиря. Не са български пощи.

# 5
  • INFJ
  • Мнения: 9 350
Моите идват с Булпост, което е куриерската услуга на БГ пощи.

# 6
  • Мнения: 1
В рамките на колко дни доставят до България? Поръчах продукти от сайта и вече минаха 2 седмици от тогава,а все още нямам отговор от сайта

Общи условия

Активация на акаунт