Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Здравейте!

Съмнявам се да съм единствената с този проблем, но не зная решението му!
Някой ми е ударил регистрационният номер на колата и седи ужасно грозно.. Как бих могла да го сменя?
Имаше една тема http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?t=276591, обаче това нещо е от 2011г., някой знае ли дали е актуално?
Правил ли го е някой или да знае някакъв друг начин?

# 1
1. Звъните на 02/9820511. Това е телефона на БМВ ЕООД ( Безконтакти мултиплексорни вериги, фирма собственост на МВР и ангажирана с производството на рег. табелите ). Питате дали можете да отидете да подмените рег. номера си който е или със българския флаг на БГ или с флага на ЕС. Проверете това и го кажете като информация.

2. Отивате в Уникредит Булбанк, но в точно този клон - София, ул. Кукуш 2. Хората там знаят точно за какво иде реч и когато кажете, че искате да платите за рег. табела, ще ви дадат попълнено платежно. От вас се иска само да попълните номера на колата в него и да си платите. Вариантите за плащането са 2. Единият е с монтаж - 24лв. Другият е без монтаж - 20лв., банковата такса за превода е 6лв.

3. С платежното отивате на ул. Кукуш 1 където е складовата база на МВР и там се помещава БМВ ЕООД.

4. Паркирате някъде там, демонтирате си повредената табела от автомобила и с платежното и табелата отивате на портала. Там казвате, че сте за БМВ, записват ви и ви пускат.

5. В БМВ си попълвате личните данни в една бланка която се казва нещо от сорта на "Заявление за подмяна на рег. табела".  Взимат попълненото заявление, платежното и старата табела.  След 15 мин. получавате нова табела

# 2
  • София
Да, благодаря. Направих го вече. Като изключим това, че няма нужда да е от определена банка плащането. И цената е 30лв с монтажа.

# 3
Привет, а ако искам да сменя номера, пак ли такава е процедурата?

# 4
  • София
Привет, а ако искам да сменя номера, пак ли такава е процедурата?
С друг номер или друга табела?
Табелата се сменява така. Самият номер вече в КАТ, там си е разправия голяма и е по-сериозно.

# 5
Да попитам , някой знае ли , тъй като колата ми е с номер който си харесвам, но е регистрирана преди влизането ни в Европейския съюз тоест е със знамето на БГ , а не на ЕС , може ли да ми направят в тази фирма същия номер , но просто да със знамето на ЕС , както са новите а не със знамето на БГ

# 6
  • София
Да попитам , някой знае ли , тъй като колата ми е с номер който си харесвам, но е регистрирана преди влизането ни в Европейския съюз тоест е със знамето на БГ , а не на ЕС , може ли да ми направят в тази фирма същия номер , но просто да със знамето на ЕС , както са новите а не със знамето на БГ
Да, даже до колкото зная доста хора излизат с този номер, за да си подменят зажулен номер, тъй като за някоя лека драскотина не сменяват. Кажи им все пак по телефона, че искаш да ти го сменят, заради знамето, но не трябва да има проблем.

Общи условия

Активация на акаунт