Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 юни 2019, 17:02 ч.

Косопад Тема 16

• 4 133
  • 109
  •   2
Отговори
# 105
дами,здравейте, тези които са от Пловдив да ми препоръчате дерматолог? И прекрасно лято ви желая. Здраве и усмивки
Д-р Матева, квартал Христо Смирненски

# 106
Да похваля този шампоан https://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&ve … ictx=3&uact=3  ,страхотен обем и лъскавина придава на косата ми ,по-малко капеща ,отскоро го ползвам точно този модел на Ревиталид.До сега всякакви шампоани за косопад съм ползвала ,ефект никакъв .Този си го взех от аптека  Peace

# 107
  • София
След като на последните 4-5 пъти при  миенето на косата падаха около 200 косъма се престрашиха да направя маска с мас, газ и оцет. Надявам се да има ефект за косопада, иначе косата стана страхотна, гъвкава, подвижна, тежка.

# 108
  • в огледалото на живота
След като на последните 4-5 пъти при  миенето на косата падаха около 200 косъма се престрашиха да направя маска с мас, газ и оцет. Надявам се да има ефект за косопада, иначе косата стана страхотна, гъвкава, подвижна, тежка.
Добре де,не остава ли миризма след измиване?!
Имам далечни спомени от детските си години,когато майка ми превантивно ме мажеше с такава смес преди у-ще.
Е,няма такава смрад  Sick

# 109
  • София
Добре де,не остава ли миризма след измиване?!
Имам далечни спомени от детските си години,когато майка ми превантивно ме мажеше с такава смес преди у-ще.
Е,няма такава смрад  Sick
Психически се бях подготвила .... но в момента не улавям миризма по крайщата на косата.... в корените не успявам да се подуша....,  но не, определено няма воня .... сложих по-малко газ, отколкото трябва, а може би оцета играе някаква роля, след това сложих маска с много силен аромат и стоях около 30 мин.
Определено я предпочитам тази маска пред сока от чесън ....Grinning

Общи условия

Активация на акаунт