МОН - промените продължават (3)

  • 46 160
  • 746
  •   1
Отговори
# 120
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тази дискусия (фантасмагории) не е по темата, която следя за новости.

# 121
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
За СМГ (МГ) трябва да има само един изпит - по математика. Който да е съставен от училището. А на преподавателите в училището трябва да се забрани да дават частни уроци и да участват в подготовката и оценяването на математически състезания. ПЧМГ
И да им се вдигне заплатата тройно.
Ама няма да стане...

Като изключим тройните заплати то така си беше преди има няма 25 години Simple Smile
В НПМГ имаше изпит за всеки профил отделно.
Извинете за фантасмагориите. Може Фран да премести последните мнения в общата дискусионна

# 122
  • Мнения: 21 455
Заповед №РД09-1588/20.06.2019 г. на министъра на образованието и науката с утвърдена Система за оценката на физическата дееспособност на учениците от I-XII клас.
Можете да препитате децата и да видите каква оценка ще получат. Joy
Таблица

# 123
  • София
  • Мнения: 11 982
Прецака ми се exel-а, а този, който може да ми го оправи е на море. Joy Явно ще препитвам по-късно, че не мога да отворя таблицата.

# 124
  • София
  • Мнения: 6 182
И аз нещо не можах да я отворя, та отлагам препитването.

# 125
# 126
  • София
  • Мнения: 11 982
А има ли ги самите нормативи? И какви резултати следва да се постигнат за 6, за 5 и т.н.
Това бягане 30 м. продължава да ми се стрва абсурдно.

# 127
  • Мнения: 21 455
При мен работи.




sanaka, имаше проект на страницата на МОН. Предполагам, че е приет без изменения. Не съм търсила, в интерес на истината.

# 128
  • София
  • Мнения: 11 982
Дидева, ми ти си била отличничка по физическо! Гледам, само хвърлянето на топка ти се опъва. Joy

Проекта го прехвърлих отгоре-отгоре, но не си спомням да имаше определени нормативи за отделните дисциплини и разбивка резултат - оценка.

# 129
  • София
  • Мнения: 7 053
Била е, я!
То в училище "Юсаин Болт" учат само дарования и бъдещи олимпийски надежди! Beer Wine Glass Tropical Drink

# 130
  • Мнения: 5 160
Joy sanaka, и ти ли като мен не четеш Административно-наказателните разпоредби Joy

# 131
  • София
  • Мнения: 11 982
Била е, я!
То в училище "Юсаин Болт" учат само дарования и бъдещи олимпийски надежди! Beer Wine Glass Tropical Drink

Слънчева, в спорта от емотиконите ти и аз съм олимпиец, въпреки че не съм завършила "Юсаин Болт" Joy

Лоренца, тях най-много ги чета Joy , но този проект, понеже не ми е важен, го гледах по диагонал за обща култура. Joy

# 132
  • Мнения: 5 425
Мога ли, в името на равноправието между половете, да предложа уеднаквяването на критериите по физическо?

# 133
  • София
  • Мнения: 11 982
Може! Но и да махнем квотите. Wink

# 134
  • Мнения: 5 425
Може! Но и да махнем квотите. Wink
Супер. Но:
- да сменим НВО по БЕЛ за СМГ с Физическо;
- да прекръстим НЕГ и Испанската на Първа и Втора Женски Гимназии?

Общи условия

Активация на акаунт