Трансформиращи дневници - Хранене/Тренировки V

  • 38 605
  • 735
  •   1
Отговори
# 525
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Момичета, как консумирате фъстъченото масло?
С мармалад на филия? Grinning
Като цяло не е много подходящо ако си решиша да сваляш, дори и да си на ВМ, защото то в повечето случаи има добавена захар.

Аз вчера: закуска - ябълка
Обяд: крем супа от картоф, морков и лук и крутони (домашна)
Вечеря шопска салата

Много изморена се чувствам, започнах и да тренирам в стаята си и мисля да вкарам пак малко повече протеин - поне веднъж седмично месо, веднъж риба, че с моята анемия... не мога да се кеквам баш сега

преди малко закусих корнфлейкс и ще бягам на работа, днес не съм си приготвила обяд, но при нас има едни ванчета, които идват в базата и продават топла храна, мин седмица си взех супа, ще видим днес какво ще имат, ако не някой плод и някой бар от вендинг машината и това ще ми е...
Довечера ще си купя голям стек Grinning

# 526
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 437
Фъстъченото масло го разбърквам с мед, канела и тахан. Става калорийна бомба, обаче ми е ужасно вкусно. Намазано върху крекери или оризовки ми утолява глада за сладко особено преди цикъл.

ТДИ, много бедно менюто вчера  Mr. Green Днешният ти вариант със стека много ми хареса  Hug Peace

При мен днес:
З: бананов хляб по рецепта на Кирил Танев /има я в неговия блог/
О: телешко с червен боб и зелени чушки
Сл.з протеиново брауни
В: кюфтета от киноа със сос от извара и кисело мляко

# 527
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 073
Знам, че е калорично, но попаднах на статия, където пишеше, че може да се включи в хранителен режим и действал благоприятно на куп неща.
Понеже и на мен сладкото ми е крастата ще го ползвам за засищане в работата и да се залъгвам с него пък да видим. Че с това мое задържане на килограмите от половин година не мога да оцеля подходящия си режим нещо. :/

# 528
  • София
  • Мнения: 30 121
Аз да попитам за какво използвате кокосово и какаово масло? Днес бяха на промоция и си взех, а не знам как да ги използвам. Blush

# 529
  • Мнения: X
Здравейте и от мен.
От днес започват Коледните пости, а с тях и моето стягане Simple Smile Но съм решила да опитам да се придържам възможно най-силно към традиционни храни, с превез на ядки, плодове, зеленчуци и тук там - варива.
Иначе си спортувам - в обедната почивка, след работа. Днес мисля да ида на тае бо Simple Smile

Хубав ден, момичета Wink

# 530
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз да попитам за какво използвате кокосово и какаово масло? Днес бяха на промоция и си взех, а не знам как да ги използвам. Blush
Сигурно си чувала за бронирано кафе - кафе и лъжица кокосово масло (на мен това нещо ми е отврат), някои си го мажат на филии, други го ползват за готвене, но според мен остава един сладникав вкус.
Аз съм го ползвала само за сурови веган сладки, бонбони, торти и т.н.

Ох, Ани, аз вчера как се подредих, вана с топлата храна беше пред офиса в 8, после в 12, обаче моята почивка беше от 13ч. и аз си викам сега ако си взема супа (беше доматена ммм) ще изстине и не отидох да си взема нищо, а той вана обикновено идва в 12:30 до 13:30 понеже си взимаме обедните на смени,, да може и двете смени да си купят. Излизам в 13ч. вана го няма 👀

И така вчера:
закуска - корнфлейкс
.... 2 ябълки
вечеря - 2 телешки медальона, дебели по 1см, може би с големината на дланта ми, броколи на пара, картофено пюре 4с.л. и малко турска туршия - да речем пак 2с.л. но микс краставички, морков и зелен домат - леко пикантна е, много я харесвам.
Малее толкова бях гладна, не мога да ви опиша, и за десерт 1 кенче Гинес.

Днес още не съм закусила, може би пак ще е корфлейкс за по-лесно, обяда ми е вече в кутия, повече на вана няма да чакам, обяда ми е същия като вечерята вчера, а за вечеря днес ще изпека пица Маргарита, която купих вчера. Сигурно ще имам и някоя ябълка, защото са им много вкусни ябълките, много са сочни, направо страхотни! На работя имаме купи с плодове - всеки си взима, ааа вчера имах и мляко с гореш шоколад, пак в офиса в кухничката имаме всяк'ви глезотии - горещ шоколад, кафе, чай, кола, сокове, един хладилник само с мляко Grinning

# 531
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз готвя с кокосово масло.

# 532
  • Мнения: 3 411
Какаово и кокосово масло използвам за мазане на тяло. Основно кокосово, всъщност. И аз постя, чувствам се много добре така. Тази седмица пропуснах йогата 😐

# 533
  • Мнения: 1 536
Как сте през уикенда, момичета? Blush
Днес бях в залата, направих петата тренировка за седмицата. Шест упражнения за дупе и 20 минути бързо ходене по наклон. Утре ще почивам.
Хапването е умерено и не твърде строго (при мен всъщност никога не е такова Grinning):

Закуска: яйце на око, филийка "Вита фитнес" с една лъжица "Филаделфия лайт", 70 г шунка с ниско съдържание на мазнини и няколко резена домат.
След тренировката: протеин изолат.
Обяд: пълнозърнеста паста с пилешки гърди, лук, чесън и тиквичка, малко лют доматен сос.
След обяд: 200 г печена тиква без захар
Вечеря: Печен лаврак с гарнитура от броколи на пара, поръсени със сусам и сос от лимон-горчица-зехтин. Бяло вино задължително - събота е Blush

# 534
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 437
Вчера ми взимаха кръв и лаборантката доста ми насини лявата ръка. Мислех, че е просто синина, но накрая на тренировката започна да ме боли. Днес сутринта сериозно си ме болеше и понеже трябваше да правя бицепс реших да пропусна. Мислите ли, че е възможно чак пък толкова са се нарани вената, че да боли или да търся причината другаде???

Хапването като за почивен ден е добре:
З: протеиново мюсли на La Garone. Много ми харесват продуктите на марката, препоръчвам ги Simple Smile
По обяд: печена тиква и мъфини с чия и ядки заляти с извара и сладко от ягоди /и такава торта направих също/
Към 16ч Обяд: 200г свинска вратна пържола със салата домати, краставици и печени чушки + още 1 мъфин за десерт Simple Smile
В: тиква с мед, канела, тахан и фъстъчено масло
Ето я тортата https://www.instagram.com/p/B48BPsVphnbjiXCOdIpDrJPvhQ9k-Bq0XqEQ … shid=uzq6zy5yk8t2

# 535
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 525
Ани, възможно е. Аз като кръводарявам никога не тренирам на другия ден, не са ми посинявали вените, но винаги има лека болка.

Храната ми е по режима на Юли, тренирам си пет дни в седмицата както обикновена и от февруари започам пак тренировки със собственика на залата Blush

Хубав ден ви пожелавам, аз отивам да работя Hug

# 536
  • София
  • Мнения: 30 121
Здравейте,

благодаря за предложенията за маслата. Засега ги слагам в кафето, не е толкова зле на вкус.

Взех си продукт за изхвърляне на излишна вода от организма, защото може би задържам вода (според резултатите от теста, който правих за тегло, подкожни мазнини, вода и т.н.). Ако скоро не започна да свалям, смятам да посетя ендокринолог и отново да проверя ЩЗ, хормони и евентуална ИР.

# 537
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 437
Мишенце, какво представлява този тест??

# 538
  • Мнения: 1 402
Момичета, присъединявам се отново, започвам пак да броя калории, на 1600 калории, лек дефицит, от сега започвам понеже се познавам и знам, че ще има нарушения, особено по празници ...миналата година направих така и бях доволна от формата лятото, но съм решила следващото лято да е още по добре. Тренирам вкъщи от години редовно.
Да ви питам, някой има ли проблем със запаметяването на рецепти във фитнеспал?
Да запиша храната:
З бонус, масло, сирене, яйце, чай с мед
О яйца с ориз, мандарини
СЗ тиква с мляко и мед на фурна
В ще е пилешко филе на тиган и картофено пюре и зелена салата

# 539
  • София
  • Мнения: 30 121
Мишенце, какво представлява този тест??
Прави се с един уред (InBody120), който показва % мазнини, кг, мускулна маса, задържана вода.......

Общи условия

Активация на акаунт