Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
Аз бих се обърнала и към телевизия. Те си търсят сензации в човешката болка. Според мен случаят ще е интересен. Най-малкото да предпази други хора!

Не познавам журналисти или други хора от телевизията и не знам точно как да се свържа с тях. Ще опитам с Български зъболекарски съюз, но и от там не тая кой знае какви надежди. Ако стане нещо стане...

# 16
  • на пъпа на Златията
Тук става въпрос за захапка . Но има много хора с отклонения по наследствена причина и си изкарват по 90 години с тях .
Та в този случай  въпроса ми е защо е трябвало да ти променят захапката.
Хайде за коронките  добре зъбите се рушат  няма как да се храните , ама захапката защо.

# 17
Не е трябвало да ми променят захапката. Зъбите ми бяха толкова изтрити, че предните 6(горе и долу) не се допираха едни с други. Ако си намеря панорамната снимка ще я кача.

# 18
  • София
Съди ги до дупка.За да не пострадат и други хора.

# 19
какво стана, в крайна сметка?
заведохте ли дело?
дано си получат заслуженото тия нечовечни "лекари".....
аз също ходих на прегелд в тази клиника и добре че се отказах навреме....  много мърлява работа, "лекарката" дори беше с опетносана престилка....

# 20
[quote author=faith.shenoll
Не познавам журналисти или други хора от телевизията и не знам точно как да се свържа с тях. Ще опитам с Български зъболекарски съюз, но и от там не тая кой знае какви надежди. Ако стане нещо стане...
[/quote]

Много съжалявам, че си преминала през това. Аз също съм с керамика и дори не мога да си представя да ми пилят зъбите без упойка, особено ако са живи. Знам също какво е чувство да налееш огромно количество пари и накрая не само да си с едно нищо, но и да трябва да плащаш някъде другаде наново и да минаваш пак през всичките мъки.
Не че искам да те отказвам да подаваш жалба, но уви няма голям смисъл. Те въпросните институции дори при смърт на човек не налагат санкции, камо ли за недобре лекувани зъби. Това го казвам от опит - при много аналогична ситуация, която имах в зъболекарски кабинет София Краун и подадох едновременно жалби в Медицински Одит и Зъболекарския съюз резултът е че на Медицински одит им отне 2 месеца да ми пратят писмо, че случаят не е от тяхната компетенция и прехвърлят случая на Зъболекарския съюз. От зъболекарския съюз ми се обадиха преди 10тина дена и ме поканиха да отида при тях на преглед. Останаха шокирани когато им казах, че от момента в който съм подала жалбата - началото на август, до сега,  посещавам друг зъболекар, който е прелекувал наново почти всички зъби и съм с поставени нови коронки. Това, че имам панорамна снимка на зъбите ми веднага след лечението в София Краун, на която се виждат от ясно по-ясно недобре запълнени канали, зъб със един запълнен канал при налични 4 и поставен пинлей не ги впечатли. Не ги впечатли и това, че имам описан зъбен статус преди да запачна лечението при другия зъболекар. Дори не го преживявам много вече, защото жената от Зъболекарския съюз, с която говорих ми обясни, че в най-добрия случай са щели да я глобят със няколко заплати. При особено тежки случаи можели да накажат зъболекар със забрана да практикува няколко месеца.
Самите зъболекари това явно го знаят, защото при всичките ми опити за разговор и зъболекарката и управителят на клиниката ми казваха - подавай си жалби колкото искаш, нищо няма да стане. Виж за негативните мнения в интернет им пука, и то много, зъболекарката чак ми звъня два пъти да ми крещи и да ме заплашва. Така че пиши на колкото повече места можеш, така поне ще предпазиш друуги хора да пострадат.

Общи условия

Активация на акаунт