⭐България търси талант⭐ - сезон 6

  • 23 187
  • 715
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6 168
Радвам се за Андриан, много ми хареса!!
И Свет е уникален 🥰
Дани Петканов какво е казал преди ансамбъла ни по ХГ, че Илиана Раева е яхнала метлата във фб??
Скрит текст:
Разказа някакъв тъп виц за бухалки и мутри ,на който никой не се смя ,а Ицо дори се обърна с гръб.

# 661
  • Мнения: 13 187
Вицът е тъп наистина, но нищо обидно не виждам в него, че чак да предизвика такава реакция.

# 662
  • Мнения: 47 973
Снощи заспах
Сега догледах
Все пак зрителите спасиха Петър и направиха Георги втори! Гласуваха за човек с увреждания! Не е малко!
На финала наистина имаше много достойни претенденти и изборът беше труден. Искаше ми се Георги да спечели, за да има хем капитал за школа, хем реклама. Но щеше да ми е мъчнонза Андриан, а и да искам и Петър, и Реми, и Свет да спечелят. И други добри имаше. Който и да беше спечелил от тях,нхем щях да съм доволна, хем да ме е яд за другите Simple Smile Както е сега Simple Smile
Надявам се всички те да успеят да яхнат вълната от реклама и да постигнат много! Все пак шоуто е една малка крачка по пътя към успеха! А имат какво да покажат и какво да дадат на публиката още

# 663
  • Мнения: 5 906
И аз бях за Георги-уникален, за Свет. Имитатори сме виждали-поне за двама в България се сещам. Не отричам таланта на Адриан, но не той беше за 1 място.

# 664
  • Мнения: 4 303
Единственият с талант беше Георги и заслужаваше да спечели, ама мен кой ме пита?
Можеше да измислят някоя поощрителна награда за имитатора, щом трябва да сме съпричастни към съдбата ну и да го подкрепяме.
Може би трябва да се направи такова шоу специално за хора с увреждания, както има Олимпийски игри за тях.

# 665
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 778
Даниел Петканов във фейсбук

На финала вчера Георги Георгиев допусна една единствена грешка в преследването на световен рекорд на живо в предаването... След проверка се оказва, че СОФТУЕРЪТ Е ДОПУСНАЛ ГРЕШКАТА 😯 Същият софтуер, който е легализиран и се ползва на световните първенства по скоростна калкулация.
Изводът е - машината може да сбърка, но Георги - НЕ!
Адмирации отново за това, което направи този скромен човек! Пожелавам му да продължи да прославя България на световните форуми и да вдъхновява с гения, който притежава


Успех на Георги!

# 666
  • Мнения: 5 440
Единственият с талант беше Георги и заслужаваше да спечели, ама мен кой ме пита?
Можеше да измислят някоя поощрителна награда за имитатора, щом трябва да сме съпричастни към съдбата ну и да го подкрепяме.
Може би трябва да се направи такова шоу специално за хора с увреждания, както има Олимпийски игри за тях.
Много страшно изказване. Показва цялата “прелест” на сбърканото ни мислене. Какво значи “ щом трябва да сме съпричастни”? Нищо не трябва. Еле пък да им направим отделно шоу за “ по- увредени” таланти. Цивилизоваността идва от това да са приобщени и равностойни с всички други. Спортът е съвсем друга история. Предлагам поне засега да не ги поставяме зад стена и да изкопаване ров скрокодили- ние пълноценните!

# 667
  • София
  • Мнения: 12 393
Яд ме е много за Георги. За мен той е победител. На мен Андриан не ми допадна. Ако беше показал нещо различно на финала, може би щеше да ми е интересен. Но пък той има нужда от тези пари, така че да му е честита наградата.

# 668
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Единственият с талант беше Георги и заслужаваше да спечели, ама мен кой ме пита?
Можеше да измислят някоя поощрителна награда за имитатора, щом трябва да сме съпричастни към съдбата ну и да го подкрепяме.
Може би трябва да се направи такова шоу специално за хора с увреждания, както има Олимпийски игри за тях.
Много страшно изказване. Показва цялата “прелест” на сбърканото ни мислене.
Скрит текст:
Какво значи “ щом трябва да сме съпричастни”? Нищо не трябва. Еле пък да им направим отделно шоу за “ по- увредени” таланти. Цивилизоваността идва от това да са приобщени и равностойни с всички други. Спортът е съвсем друга история. Предлагам поне засега да не ги поставяме зад стена и да изкопаване ров скрокодили- ние пълноценните!

Не е страшно, нито странно изказването, нито мисленето ни сбъркано. Това е състезание на таланти и когато човек се явява на такова, трябва да е готов за всичко, винаги може да се появи по-голям талант от него. Аз пък бих се обидила някой да ме толерира само защото по някакъв си начин съдбата е била неблагосклонна към мен. И не мисля, че това върши работа. Факт, че Георги беше над всички с талант и умения. Да, Адриан не е лош, не това казвам, но някак застана на чуждо място и затова са реакциите. Аз лично не бих обиждала хората, които мислят по-различно от мен.

# 669
  • Мнения: 5 440
Не е честно да казваме, че хората са гласували “ по милост” за Андриан. Ицо Хазарта го оцени, на гласувалите е допаднал. И аз бих искала да има поне още 3-4 наградени. Това, което прави Георги е уникално. Човекът е прелестно скромен. Но само един можеше да набере повече гласове. Ако беше Реми победител какво щяхме да кажем? Талантите са несъизмерими. Но можем да имаме мярка в толерантността. В отношението си към жени, деца, тъмнокожи, особняци- защото за всички, които нямаме този талант в живота Георги е особняк и т.н. Но нищо не трябва да е “ щом трябва да сме съпричастни”. Не знам дали успявам правилно да си предам притеснението.  Във всички случаи- хубав ден и празнично настроение!

# 670
  • Мнения: 3 927
Гледах предаването с пропуски, т.е. не всички серии, не съм видяла златния бутон на Славена за снощния победител.
Но се чудя толкова ли съм тъпа, че чак сега разбрах какъв талант е демонстрирал човекът снощи?! Видя ми се грубо и не особено тактично да се прави скеч в реалити по бтв на гърба на Слави. А в момента победителят споделя с Хекимян, че от продукцията са го подкрепяли във всичките му идеи за финала, които е искал да направи. Даже става подло....
Аз не съм критерий за мислене, винаги съм в опозиция, никога не приемам всичко на 100% чисто или за вярно. Но с двете реалитита по бтв този уикенд съм готова да се откажа от гледане на тв. И двете продукции се подиграха със зрителите и ни взеха за идиоти...Ако телевизията и опосумите искат да си направят фондация и да подпомагат хора в затруднено положение, но повече да не ни натрапват техните либерални, политкоректни и както искате ги наречете ценности!!!

# 671
  • София
  • Мнения: 1 340
Много ме е яд за Жоро! Истински талант, макар и с плямпането на Даниел Петканов на главата му. Много съм разочарована от Графа... Но много ми хареса коментара на Дилов за Графа!

# 672
  • Мнения: 2 821
Този Даниел Петканов е такова недоразумение!

# 673
  • Мнения: 3 480
Аз до последно имах няколко фаворита - ангелогласната София, украинчето, Свет (разбрах, че сме съседи с него и мнооооого му се радвам), математикът.

# 674
  • Мнения: 2 821
Бтв залагат на социалния момент с победителите тази година. Визирам и Фермата. Понеже нали не съм сигурна кой гласува изобщо с смс-и Stuck Out Tongue Winking Eye. Но Коледа е, така че нека има добрини!

Общи условия

Активация на акаунт