Лаковe за нокти - 129

  • 35 394
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 819
https://www.instagram.com/p/By72pe3By27/?igshid=78qdlgelfyr
От днес. Много красив цвят, а на слънце има хубав блясък. Вижда се на снимката 😍

# 226
  • Мнения: 1 306
В момента:


И преди това:

Essie treat love and color & GR WOW 76

# 227
  • Бостън
  • Мнения: 13 476
Леле, Di, какво направи ти Heart Eyes

Виж, Dutch Tulips - като едното нищо Simple Smile.
Laughing Вали като из ведро, а на лалета им трябва слънце, но се прежалих и претичах до близкия храст за снимка! Laughing 

# 228
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Аз съм морска от снощи Simple Smile

# 229
  • Мнения: 282
Elunaria, nadia23, много ви благодаря за ориентирането!  Hug Добре че не успях да поръчам днес, преди да хукна навън. Поръчах до превозвач в Германия срещу скромната сума от 5 евро.

nadia23, виж какво си поръчах - аз съм си аз  Crazy:

Скрит текст:

И само да е посмял някой да каже, че са едни и същи. Естествено, че не са!  Joy

# 230
  • Мнения: 2 239
Аз съм в чужбина и няма как да не си купя някой друг лак Grinning ММ ме снима пред щанда с лаковете.. бях като дете в сладкарница Grinning

# 231
  • Мнения: 20 152
Охоо средният дали не ми е познат Stuck Out Tongue Winking Eyeстрахотно. 👌

# 232
  • Мнения: 2 239
Имаше толкова много, че е чудо че излезнах само с 3 Grinning

# 233
  • Мнения: 118
Здравейте, чета ви често, но не мога да се сетя дали сте коментирали лакове Catrice Galactic glow. Вчера ги загледах за първи път, харесвам лак с много ситен брокат, хамелеон е , но не мога да преценя този как точно изглежда като се нанесе. Покривен или е или по-скоро ще е подходящ за горен слой върху друг основен лак?  Някой да има снимки с лак от тази серия? Намирам в интернет, но не са ми много реални, а по-скоро рекламни пък и най-вече искам да знам издръжлив ли е, защото е над 7 лв.
Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 14:50 от t_lady

# 234
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 79
Скоро не съм споделяла лаковите си творения. Ето сега малко ловци на сънища


Взех и аз един жълт Bell

# 235
  • INFJ
  • Мнения: 9 338
KBShimmer - Oh, Splat! & Bel N64
Скрит текст:
Пак съм в търсене на хубав, бързосъхнещ топ. То не са балончета, то не е издърпване на лака от кожичките! Ужас.


# 236
  • София
  • Мнения: 386
Малко по-златно се получи отколкото исках, но ме мързеше да го трия и пак да се лакирам. Лакът е на Bel номер 09, отново в нюд гамата. 😄
Скрит текст:
Скрит текст:

# 237
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Здравейте от мен.
Чета Ви и са много ценни идеите , които ми давате. Ще се радвам на вашето мнение и препоръка за хубав бял лак... толкова искам и си играх днес, но това е трето лакиране ...

# 238
  • Мнения: 1 871
Здравейте от мен.
Чета Ви и са много ценни идеите , които ми давате. Ще се радвам на вашето мнение и препоръка за хубав бял лак... толкова искам и си играх днес, но това е трето лакиране ...
Catrice iconails бял има.

# 239
  • Мнения: 9 569
Любимият ми бял лак е на Еси - бланк, но отдавна никъде не го намирам. Сега ползвам на Есенс и той ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт