Лаковe за нокти - 129

  • 35 380
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 13 929
ГР иваше по-рано и в скай сити, но отдавна не съм ходила и не знам. В сайта на съответния МОЛ може да се види какви магазини имат.

# 646
  • Мнения: 444
На мен пък маникюристка ми каза точно обратното, че облите по- малко се чупели 😄 Аз и затова се навих да сменя формата. Много странно ми беше след години с квадратни да мина на обли но свикнах да се гледам така.

# 647
  • Мнения: 2 228
При мен действително облата форма държи повече време. Преди се опитвах с квадратна, крайчетата все закачаха, чупеха се. Другия мит е, че пиленето било по-добро - дрън дрън, откакто ги режа директно с нокторезачката, няма разслояване.
Кажете кой лакочистител ползвате, последно взех оранжевия с помпа на Лили, но нещо много неикономичен...

# 648
  • Мнения: 978
Аз също смених квадратните нокти с обли и определено е по-добрв

# 649
  • Мнения: 155
Кажете кой лакочистител ползвате, последно взех оранжевия с помпа на Лили, но нещо много неикономичен...

Розовия на Forte. Икономичен май не е, обаче хем не ми изсушава толкова много ноктите колкото други, хем трие най-добре от тези които съм пробвала досега.

И при мен се оказа, че със заоблената форма се чупят доста по-малко ноктите. Преди това винаги съм била с квадратна и ъгълчетата много често се чупеха (моите нокти не са хубави де, меки и често се разслояват).

# 650
  • Мнения: X



Femme fatale Childlike empress. Много е красив, като лунна светлина.

В момента съм с лаокчистителя на Зоя, който чисти лесно защото е с ацетон. Мирише доста гадно и изсушава.

# 651
# 652
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Хубав е този лакочистител, но според мен не си струва парите. Плащаш за опаковката. Аз си карам от години с ацетоновия на Ebelin.

# 653
  • Мнения: 5 108
Този в стъкленото шише тръгнах да го купувам и видях че е с ацетон, голямо разочарование.
Тъй като моят любим лакочистител на Essence го няма вече в магазините, последно си купих един без ацетон с масла на ebelin - https://www.dm.de/ebelin-nagellackentferner-intensive-care-aceto … 010355481955.html
Доста е мазничък, още нямам наблюдения как сваля лак, на мирише много добре. От всички други, които съм използвала, дори от есънския, започвам да кашлям.

# 654
  • Мнения: 20 141
Adisun, много красив.
И аз взех най-накрая хваленият от Ивчето Ебелин, доволна съм. Като, че ли не изсушава колкото синият Форте.

# 655
  • Мнения: 1 863
Добро утро малко се пооклепах двес защото бързам ,това е This is me essense i 3d ваденки които незнам защо сложих доста трудно Grinning

# 656
  • Мнения: 1 863
Между другото върху 3д ваденките после отгоре се слага топ лак нали така 😁???

# 657
  • Мнения: 2 942
Как точно изрязвате тиксо за предпазване на кожата около нокътя, че ми стана интересно?

# 658
# 659
  • Мнения: 1 973
Скрит текст:


Femme fatale Childlike empress. Много е красив, като лунна светлина.
Broken Heart

Общи условия

Активация на акаунт