Лаковe за нокти - 129

  • 35 395
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 434
Не помня кой го показа тук, но наистина е чудесен и отдавна търсих такъв леко прозирен и ефирен ефект на нюд, който не знам защо не излиза на снимките.

# 151
  • Мнения: 1 974
Какво сте харесали от новите РР, момичета? Дали ще успеем да хванем нещо или пак ще се ядосваме?
Ariel и Triton искам аз. Допускам, че и ти Blue Heart
И ILNP Ocean Ave.

# 152
  • Мнения: 2 239
Аз открих сезона на крачетата Blush
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 16 юни 2019, 17:46 от bl00dflowerz

# 153
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ariel и Triton искам аз. Допускам, че и ти Blue Heart
И ILNP Ocean Ave.
Правилно допускаш, но не само тях... и Pinkie, и Faith много харесах. ММ също одобри! 🙂 В Ocean Avenue частиците са златни, не е по моята част, но основната е страхотна! Други няколко ILNP загледах, но ще се се спра, защото прекалих! Новата палитра на Jeffree също ще ми се размине.

Последна редакция: нд, 16 юни 2019, 17:01 от Blue Turquoise

# 154
  • Мнения: 31 152
Извинете, може ли да не качвате открити снимки на педикюри и крака, защото съм чела тук във форума, че има хора които не желаят, гнус ги е, потрисат се и т.н. Тяхно право е да имат избор дали да отворят снимката.
Слагайте в скрит текст краката.

# 155
  • Мнения: 2 239
Извинявам се на гнусливите хора Wink скрих снимката Simple Smile
Да покажа ММ какво ми подари наскоро. Доста приятен цвят, но все пак аз съм любител на Nude цветовете Heartpulse

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Има неуловими блестящи частички в него Heart Exl

# 156
  • Мнения: 1 381
Аз още съм си с къси ноктета, но се изкуших да пробвам за първи път омбре, понеже ми дойде поръчката от Алито Sweat Smile

# 157
  • Мнения: 9 569
Разгледах най-после на живо нюд серията на Есенс. Взех едно червило и един лак, и ако не беше гадното осветление в магазина можех да забърша още няколко поне Laughing Имаше доста хубави цветове.

# 158
  • Мнения: 5 478
Тези чувствителните, които се гнусят от човешки крайници, биха ли обяснили поради каква причина?
Денси, коментарът ми не е отправен към теб Simple Smile ...просто ми идват малко в повече вече тези лигавщини.

Франи, този Бел си помислих, че го имам, но всъщност имам 07. Май са почти еднакви или поне така изглежда Smiley

На Каталано синьото е трепач!

# 159
  • INFJ
  • Мнения: 9 341
Бел 06 има лек блясък (shimmer).

# 160
  • София
  • Мнения: 1 171
Разкошотия Heart Eyes Много съм доволна, че все пак го взех. Маже се като масло, голяма, широка четка, каквато най-обичам Heart Само на снимката не излиза точно реалния цвят. Сега ще видя и каква е трайността, въпреки че аз на три дни сменям лака. Номера е 48

# 161
  • Мнения: 15 311
Ух, най накрая и аз се спретнах.
На фона на балконския ми босилек:



И педикюра оправих, ама нещо не си го харесвам много, макар да е в тон с маникюра. Май една идея повече скъсих дължината на нокътчетата. Нищо де, ще пораснат.

# 162
  • София
  • Мнения: 22 719
Miss Sporty 080, Trend it up Gliter paint 060 и Perfekt Sand 81

# 163
  • Берлин
  • Мнения: 4 476
От утре съм на нова работа и реших да съм по-обрана,че не знам каква е ситуацията хихи

# 164
  • Мнения: 1 420
То, при мен, ако не е червено, ще е лилаво  😁 На палеца е забравен поло лак на Ейвън. На слънце е разкош❤

Общи условия

Активация на акаунт