Лаковe за нокти - 129

  • 35 371
  • 739
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 381
georgieva88, станало е разкошно!! Heart Eyes Heart Eyes

# 166
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Тези двата са много подходящи за лятото, нооооо на тези къси ноктета  не отива(и без тен) и за това, много семпло и скучно

# 167
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
МамаНаМиро Кой е розовият брокат? Дано не е сух, насипен брокат Grinning Много кукленски маникюр, бих го пробвала! Много обичам глитъри и брокати за акцент, в ДМ онзи ден загледах някакви лакове на тяхната марка She, които представляват полупрозрачна база и много фин цветен глитър в нея, имаше доста цветове и на пръв поглед изглеждаха добре. Моля, ако някой се сеща за кои лакове говоря и има някакви отзиви, да сподели (снимка в нета не откривам).
Броката не е розов, а златен... Не знам защо така е излезнал на снимката.... Подарък ми е от съфорумка Pepe le Pew. .. Доста честичко си го ползвам


Браво...много е хубаво....
МамаНаМиро ,маникюрът ти е страхотен, както винаги..

Последна редакция: пн, 17 юни 2019, 16:14 от sesksta

# 168
  • Мнения: 1 863
Тези двата са много подходящи за лятото, нооооо на тези къси ноктета  не отива(и без тен) и за това, много семпло и скучно
.
Здравей ,на  cuccio кои номера са розовия е оранжевия???Blush

# 169
  • Мнения: 31 112
Тези чувствителните, които се гнусят от човешки крайници, биха ли обяснили поради каква причина?
Денси, коментарът ми не е отправен към теб Simple Smile ...просто ми идват малко в повече вече тези лигавщини.
Нямам представа честно. Аз нямам проблем, но съм го чела многократно вк. и тук в темата е коментирано.
Да си кажат хората, които имат против.

# 170
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Тези двата са много подходящи за лятото, нооооо на тези къси ноктета  не отива(и без тен) и за това, много семпло и скучно
.
Здравей ,на  cuccio кои номера са розовия е оранжевия???Blush
Това са номерата

# 171
  • София
  • Мнения: 589


https://www.facebook.com/BubuNailArt/photos/a.2275471792738613/2 … ype=3&theater

Кафявия лак е Golden Rose Rich Color 119, броката Trend it up Glitter paint 060. Декорацията е ваденка.

# 172
  • Благоевград
  • Мнения: 2 857
Привет другарки  Hug Как сте?
Бубе, с какво почистваш лака около кожичките?
bubana, този нюд ти стои страхотно на ръцете!
георгиева88, това лилаво е приказка! Като този на палеца имат подобен холограм Голдън Роуз, но не съм сигурна, че е толкова наситен, красота!
папурче, супер си като за първи ден! Успех!
амиамо, чудесна комбинация, хич не съм смела да се намажа с черно  Laughing
Джаста Праста, много нежно и красиво, ще те изкопирам
Джулс18, страхотно синьо, имам на ГР такива цветове, но съм се нагледала на жълтото на Бел.

Аз бях в нещо като лакова апатия, само пилех ноктите до дъно и нямах грам, ама грам желание да се лакирам. Такова чудо не ми се беше случвало  ooooh! Но вече съм в редиците  Heart Eyes
Гледам вече сте на лятна вълна, та да се покажа и аз с едни пауни, този път дали бялата основа беше изсъхнала, ваденките ми скъсаха нервите, докато ги залепя  и  после с почистването имах проблеми #Cussing out



А тук бяхме на една сватба и се спретнах така


И тези не помня дали ги показвах






# 173
  • Мнения: 978
Можете ли да ми препоръчате бял лак, който да се нанася лесно и да не става на ивици?

# 174
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
Да, ОПИ Suzi Chases Portu-geese + OPI Alpine Snow
Иска се малко търпение, не бих казала "лесно" или "бързо", но резултатите са много приятни, сега ще намеря да покажа как ми седи на мен:
 


Бубе, този маникюр ти е феноменален!!!

Kolko сме различни обаче - розовото и оранжевото Кучио по-горе аз бих го носила само на къси нокти! Много са ми ярки за дълги! Много хубави! Heart Eyes

PS И докато пишех постове във форума мързеливата един различен слой върху онзиденшния лак. И топ:

Последна редакция: пн, 17 юни 2019, 19:31 от Agent Provocateur

# 175
  • Мнения: 282
Аз пък от новите лакове на Picture Polish не можах да харесам нищо  Sad Cry

За сметка на това купувам ненаситно розово-коралови цветове...
В момента съм с OPI On Collins Avenue, мислех да го разменям, но размислих  Simple Smile.
Поръчала съм още 2-3 OPI, все коралови или червени, пътуват.

Catalano, този ILNP Surfboard нещо съм го пропуснала, сега ще ида да видя дали го има още в бакалията  Wink. Уникален е на твоите нокти!

# 176
  • София
  • Мнения: 3 009
Може и да съм го показвала вече,не помня.
ILNP Mountain view

След дълго чакане ми пристигнаха 3Д лепенки.Сега трябва да измисля някои от тях с какъв лак да  комбинирам.

# 177
  • Мнения: 1 971
Catalano, този ILNP Surfboard нещо съм го пропуснала, сега ще ида да видя дали го има още в бакалията  Wink.
Oт лято 2017 е, дано го има.
Показвай с какво си, показвай Blush

..Колко пъти съм слагала корали, които трия след няколко часа, не е истина, за розово да не говоря.. Пинки от новата колекция на ПП е еманация на всичко, което никога не съм слагала на нокът Sweat Smile

О, Агент, чудна е тая Пупа Heart Eyes
Натуся, жесток Mountain view!

# 178
  • Мнения: 5 478
На мен само Ариел ми допадна по снимки. Другите са ми кичозни.

# 179
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044
Може и да съм го показвала вече,не помня.
ILNP Mountain view
Скрит текст:

След дълго чакане ми пристигнаха 3Д лепенки.Сега трябва да измисля някои от тях с какъв лак да  комбинирам.

От къде са лепенките? Може ли линк?

Редактирам се да помоля и за свежи летни лепенки? Бях си харесала едни много хубави за лятото от "Али" - то, но не мога да ги намеря.

Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 10:44 от Hrispa76

Общи условия

Активация на акаунт