Лаковe за нокти - 129

  • 35 295
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
# 181
# 182
# 183
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
и при мен. искат имейл или профил в алито

# 184
  • Мнения: 819
Аз да ви се оплача... онова прекрасно слънчево жълто на Есенс, с което бях ми е боядисало ноктите ужасно. А под него бях с два слоя основа... Колкото ми допадна като цвят и нанасяне, толкова ме и разочарова с това оцветяване. Всички жълти лакове ли са такива?

# 185
  • Мнения: 2 232
Sad аз нямах никакъв проблем с жълтия на Rimmel Relieved

# 186
  • Мнения: 6 105
Аз да ви се оплача... онова прекрасно слънчево жълто на Есенс, с което бях ми е боядисало ноктите ужасно. А под него бях с два слоя основа... Колкото ми допадна като цвят и нанасяне, толкова ме и разочарова с това оцветяване. Всички жълти лакове ли са такива?

Така ми се бяха боядисали ноктите от един жълт лак на Есенс,че дълго време не можах да махна жълтия цвят на нокътната плочка.Оттогава не съм слагала жълт цвят лак.

# 187
  • Мнения: 819
Аз да ви се оплача... онова прекрасно слънчево жълто на Есенс, с което бях ми е боядисало ноктите ужасно. А под него бях с два слоя основа... Колкото ми допадна като цвят и нанасяне, толкова ме и разочарова с това оцветяване. Всички жълти лакове ли са такива?

Така ми се бяха боядисали ноктите от един жълт лак на Есенс,че дълго време не можах да махна жълтия цвят на нокътната плочка.Оттогава не съм слагала жълт цвят лак.

Ужас, голяма мъка. Толкова ми харесва... Но май и аз ще огранича ползването му. Sad

# 188
  • Мнения: 5 105
Не съм имала такъв проблем, жълтото на последния ми маникюр също е essence, но от предните шишенца...

# 189
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
Sad аз нямах никакъв проблем с жълтия на Rimmel Relieved

Кой е жълтия лак на "Римел"?

# 190
  • София
  • Мнения: 1 419
Момичета, ето какво си взех днес. Ако знаете в магазина какви красоти имаше, но още като тръгвах си казах максимум 5 лака, та се спрях Blush

Бяха на 6лв и имаше пълна кошница. Много е трудно така.

# 191
  • Мнения: 2 232
Sad аз нямах никакъв проблем с жълтия на Rimmel Relieved

Кой е жълтия лак на "Римел"?

Rimmel Flip Flop Fashion 455 Sunny Clash Simple Smile

# 192
  • София
  • Мнения: 588


https://www.facebook.com/BubuNailArt/photos/a.2275471792738613/2 … ype=3&theater

Лака е Gabrini Elegant 320, а броката Lovie 125. Лака е матиран с матовия топ на Перфект.

# 193
  • Мнения: 819
https://www.instagram.com/p/By4K6x5hfC0/?igshid=66qj20bdtxj
Това е кораловото на Флормар, за което писах, че съм взела. Но без тен някак не ме радва особено хахаха....

# 194
  • Мнения: 4 353
А тъкмо на време написа, че жълтият лак ти е боядисал ноктетата. Бях се засилила да го купувам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт