Лаковe за нокти - 129

  • 35 297
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Отдавна не съм публикувала тук. Малко червено с холо глитър на Мис Спорти:

# 196
# 197
  • Мнения: 5 105
Мацки, днес купих два брокатно-конфетени лака на Bel от Лили... Като се прибрах гледам единия е отварян и беше толкова омазано гърлото отвън, че стържеше... Знам че ни четат много лакомани, давам си сметка че са някакви лакове за никакви пари, но все пак моля тези които правят такива номера да се замислят средващия път... Аз лично съм гнуслива и не ми е приятно, освен това годността на лаковете е от отварянето и е тъпо да си купиш разпечатан лак... Така прецаквате човека който ще си купи лака, не магазина...
А и наистина не мога да разбера особено на глитър какво има да му се гледа, че да се отваря в магазина и да се връща...
Такива не толкова изчистени лакове вече купувам само ако са ефектни ама след днес май тотално ще спра...

# 198
  • Мнения: 20 092
Такива не толкова изчистени лакове вече купувам само ако са ефектни ама след днес май тотално ще спра...
Това решение доста ми помогна да спра безразборното трупане на лакове. Simple Smile

# 199
  • Мнения: 5 478
Ужасявам се и аз от тези неща. Страхотна простащина е. Не знам дали скоро тук някой не беше писал, че иначе не можело да се разбере какъв е лакът. Е, извинявайте, ама при наличието на толкова достъпна информация в Интернет... Отваряш Гугъл и търсиш суочове.

# 200
  • Мнения: 5 105
Арабескче, то става въпрос за глитър за лев и нещо, е£ати, какво има да му гледаш? Няма златни частички вътре, каквото виждаш през шишенцето, т'ва купуваш Rolling Eyes
Има явно хора които са тотални пердета и грам не им пука... То за това в ДМ 90% от козметиката е лепната с тиксо... И въпреки това всеки път си ровя по-задно сложена стока и проверявам дали не е отваряна...
Леми, три пъти съжалих за този лак, ама пусто искам точно такива с ефекти, а не ми се дават по 20 лв за чиста марка и да я използвам за акцент Imp Ще взема да си преосмисля позицията...

Последна редакция: ср, 19 юни 2019, 17:27 от purpletka

# 201
  • Бостън
  • Мнения: 13 366
... Като се прибрах гледам единия е отварян и беше толкова омазано гърлото отвън, че стържеше...  
Такова омазване не се получава от едното отваряне, аз лично бих предположила, че някоя девойка от магазина се е лакирала поне 2-3 пъти Wink

# 202
  • Мнения: 5 478
Именно, срамота е за 2 лв да прецакаш следващия, които ще го вземе. В старозагорския Елитис не е много зле положението, даже бих казала, че е прилично, обаче в софийския е страшно Sad
В Лилитата е добре също, но в централния ни ДМ съм виждала много омазани и отваряне неща.

# 203
  • Мнения: 1 785
Много неприятен случай, наскоро го разисквахме в темата. Лично аз веднага след покупката на някой козметичен продукт го отварям още след касата, за да проверя чисто нов ли е, ако не е - връщам го безапелационно, в крайна сметка веригите следва да имат включен % брак в оборота.
Сещам се за кои глитъри говориш, аз взех един и вече го пробвах, нанася се много лесно и не трябва да се обира с четката и да се наслагва, за да стои добре. Имаше поне 7-8 разновидности, много са приятни на външен вид.
Загледах новите нюд лакове на Есънс (изглеждат доста добре цветово подбрани), ще видим дали ще взема някой, харесах също и един от новите Римели Sparking Rose

обаче имам известни колебания дали ще ми стои добре, а в кварталния ДМ осветлението е толкова слабо, че въобще не можах да преценя как изглежда и го оставих.

# 204
  • София
  • Мнения: 1 419
Вчера с децата отидохме до кварталния ДМ да си взема бял лак, че нямам хубав. Взех един на Есенс и в нас останах неприятно изненадана като видях че е омазан и е доста ползван. За съжаление обаче нямаше как да го огледам в магазина, че на тази гадна светлина нищо не се вижда, а не обичам да отварям каквато и да е козметика /освен тестери/.
Препоръчайте ми някой бял лак от дрогериините който да покрива добре, че ми трябва за основа на неоните Simple Smile

# 205
  • Мнения: 5 105
Милена, имам най-прост бял на Перфект, не е идеално зле - два по-внимателни или три бързи пласта. Иначе любим бял лак ми е на Cartice good lack, има лек ефект и поне при мен е много лесен за нанасяне.
Кристал, аз взех един на шарени едри конфети и един с бели, черни, цикламени и златни брокатчета. Искам лак с флейк ефект, но не съм виждала тук, затова така ще опитам да постигна подобен ефект...

# 206
  • Мнения: X

Записвам се със Salt water PP, много трудно го нанесох, три пласта и пак бе го направих равномерно. Без топ лак след няколко часа бях с обелени връхчета. Blush

# 207
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Да, такъв е Salt water- малко по-различно нанасяне има от другите РР, но е прекрасен! 💙

# 208
  • София
  • Мнения: 22 532
Catherine Arley 708  и 707

# 209
  • Мнения: 568
Milena_318, бих ти препоръчала белия лак от серията Neon на Gabrini. Покрива добре и е с широка четка.

Общи условия

Активация на акаунт