Лаковe за нокти - 129

  • 35 411
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 20 163
Аз бях купила 5-6 лака на Full color като ги пуснаха, някои раздадох, някои хвърлих, стоят ми като блажна боя.

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Ето от миналия понеделник до сега:

Само на палеца ми се счупи нокътя и затова е така, а на дясната е непокътнат. Доказателство, че това с издръжливостта е много индивиуално. А на мен лак ми държи три дни максимум. Аз докато се чудя се сетих защо ги отбягвах, на един от лаковете му се счупи четката, но определено ще им дам втори шанс.
А пък не е като да не съм правила нищо с бебе на 2 месеца. А пък тази седмица прах много аки на ръка 😅

# 287
  • Мнения: 1 789
Аз много ги харесвам лаковете от тази серия, допадат ми повече от класическата серия с бели капачки. Ето моя снимка с Funky Magenta:


Имам още и един красив розов корал Bright Azalea, все се заглеждам по още цветове и не знам защо не си взимам, трайността при мен е бетон, нанасянето е лесно, цветовете са наситени и плътни.

# 288
  • Мнения: 13 082
И не си се похвалила в темата, че имаш бебе 🤗 Ще ти се караме. Да е живо и здраво!

Аз имам един лак от тази серия, ама не помня да съм го слагала. Май имах и един жълт преди време, който ми оцвети ноктите и го хвърлих.

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Ох нямам много време да пиша с тримата
 Сега големите са при баба им, а бебето много слуша, та успях да се включа в тази тема. Иначе, благодаря! Даже не знам кои лакове са нови като този оранжевият флормар. Но ви чета редовно, радвам ви се 😊.

# 290
  • Мнения: 5 478
По принцип и аз съм ок с тази серия на Флормар, но имах един тъмно зелен, който ужасно ме беше боядисал.

Много ми харесва всичко, което сте показали на последните страници! 💕

# 291
  • Мнения: 6 105
Някоя от вас да е ползвала тази марка? Ella + Mila


Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 16:55 от romanti4ka

# 292
# 293
  • Мнения: 15 313
Ауууч, много секси кадър, Дес. Sunglasses Wink

# 294
  • Мнения: 1 381
От много време търся подходяща основа за френкси.. иска ми се леко да розовее и да покрива добре. Нещо като снимката по-долу. Да сте срещали подобен лак из колекциите на познатите ни марки? Simple Smile

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 21:43 от Бенчита

# 295
  • Мнения: 1 420
От снощи ♥

# 296
  • Мнения: 20 163
Не съм се интересувала от подробности:

# 297
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Един мой незаменим любимец да покажа, на ГР, цветът е точно ягодов. Който има душ гела на Балеа с нарисувана ягода и авокадо, същият цвят е като капачката му  Laughing

# 298
  • Мнения: 5 111
Лемито, не знам как спиш спокойно след тези подстрекателски действия Kissing Heart Заради теб се сдобих с първите си Cuccio Heart

# 299
  • Мнения: 797
Да похваля новите лакове на Chanel - страхотна формула, почти еднопластов, но сложих 2, шимъра е видим- направо не знам какво се е случило с тях 😝

Chanel Radiant Verde 725:

https://www.instagram.com/p/BzLGRnEgtQm/?igshid=lexe32pf577o

Общи условия

Активация на акаунт