Лаковe за нокти - 129

  • 35 382
  • 739
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 20 141
Лемито, не знам как спиш спокойно след тези подстрекателски действия Kissing Heart Заради теб се сдобих с първите си Cuccio Heart
Виж, и неонови Чайни пуснах по-горе Smiling Imp
Ще чакаме да показваш Cuccioтата Kissing Heart

# 301
  • Мнения: 282
Да похваля новите лакове на Chanel - страхотна формула, почти еднопластов, но сложих 2, шимъра е видим- направо не знам какво се е случило с тях 😝

Chanel Radiant Verde 725:

https://www.instagram.com/p/BzLGRnEgtQm/?igshid=lexe32pf577o
Ноктите са ти страхотни, както винаги! Браво!  bouquet

Според мен откакто Шанел смениха формулата преди няколко години, лакът им се доближи по трайност до професионалните марки. Поне при мен започна да издържа минимум 5 дни при предишни 3 до 4, ама 4 вече със забележки. За сравнение: OPI ми седи на ноктите седмица и повече. Така че и аз много ги одобрявам.

Сега погледнах и другите цветове от лятната колекция - поне два харесах (и един от круиз колекцията), не знам дали са ги докарали у нас обаче. Ще взема утре да проверя.

Отивам междувременно да мажа втори слой Red lights ahead... Where?  Sunglasses

# 302
  • Мнения: X
Момичета, Seche Vite кога се слага? Веднага след поставянето на лака или се изчаква известно време?

# 303
  • Мнения: 13 082
Аз лично не чакам, но аз не чакам за никой топ.

# 304
  • Мнения: X
Т.е. лакираш един нокът и слагаш топ, после следващ и т.н.?

# 305
  • Мнения: 13 082
Лакирам си всичките нокти с два пласта цветен лак и след това нанасям топ лак на всичките. Така съм процедирала през целия си живот, не съм виждала никой да прави по горе описания начин.

# 306
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Лакирам си всичките нокти с два пласта цветен лак и след това нанасям топ лак на всичките. Така съм процедирала през целия си живот, не съм виждала никой да прави по горе описания начин.
И аз така, винаги всички нокти. Вече започнах да слагам капки, когато използвам различен топ от Голдън Роуз.

# 307
  • София
  • Мнения: 1 170
Напук на сезона на неоните Stuck Out Tongue Winking Eye
Catrice 34 Squeeze me


# 308
  • Берлин
  • Мнения: 4 474
Аз купих неони,но не съм слагала никога. Има ли нещо специално при тях или е лак като лак?

# 309
  • Мнения: 15 300
Аз купих неони,но не съм слагала никога. Има ли нещо специално при тях или е лак като лак?
Понякога са по прозрачни(не плътни) и ако искаш хубав, плътен, изявен и наситен цвят,
без да прозира нокътя отдолу, е добре да им сложиш бял лак за основа. Иначе са си лакове като лакове.

# 310
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Получих GEM-а от англичаните - много са красиви 😍
Ето на моите нокти, сега си видях кожичките, ама като ги оправях в тъмното снощи...Flushed

Скрит текст:

# 311
  • Мнения: 819
Ето моето от снощи. Лакът го набарах пак на прИмоция от ДМ. На she stylezone e. Кожите не коментираме.... Хахаха 
 https://www.instagram.com/p/BzNCkRoBuQo/?igshid=hrxgwnv36ocp

# 312
  • Мнения: 20 141
Папурче, зависи. Неони на ГР съм ползвала, те са редки като желе и им трябва бял лак отдолу.
За това предпочитам Чайните, те са плътни и не им трябва бял лак отдолу. Имат си  тънкост при нанасянето, но лесно им се хваща цаката. Само един зелен ме мъчи малко повече от останалите, но не е голяма драма.

# 313
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 79
Много красив Into the rose garden. За съжаление не успявам да снимам както трябва.


От къде купувате Cuccio лаковете, освен онлайн?

# 314
  • Мнения: 20 141
Karista_S, РаЗкоШен е лака Heart
Моите съм ги взимала само онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт