Лаковe за нокти - 129

  • 35 413
  • 739
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 048
Не съм се интересувала от подробности:


Питах за цена - по 11лв са.

# 316
  • Мнения: 1 789
Минавам да споделя, че лаковете за нокти на (доколкото видях) всички марки в ДМ са намалени от днес в акция "Купи изгодно", ако някой следи за намаление.
PAPURCHE При мен всички неони, които имам, изсъхват с полуматов финиш и изискват слагане на топ лак, в случай че не ползваш.
Witchcraft Точно Seche не съм ползвала, но с всички останали лакове изчаквам около 2-3 минути малко да "дръпне" самия лак след като приключа с нанасянето му, защото се дразня ако ми се оцвети четката на топа или ако остави черти, след това слагам много плътен пласт топ съвсем близо до кутикулите, защото някои топове се свиват/отдръпват.

# 317
  • Мнения: 1 881
Не искам да ви разочаровам но China Glaze не издържат дълго,всичките ревюта които съм чела са минус ,цветовете са им невероятни,но на издържливост пише,че на вториат ден се олющват.... жалко

# 318
  • Мнения: 13 082
Ако правилно си спомням твоето експертно мнение беше, че и SNB са боклуци 😒 Аз честно казано се уморих да пиша, че трайноста е нещо индивидуално. За n-ти път вече казвам, на моите нокти например рядко някой лак пада на втория ден, издържат седмица повечето, в това число и Чайна. Толкоз.

# 319
  • Мнения: 1 881
Ако правилно си спомням твоето експертно мнение беше, че и SNB са боклуци 😒 Аз честно казано се уморих да пиша, че трайноста е нещо индивидуално. За n-ти път вече казвам, на моите нокти например рядко някой лак пада на втория ден, издържат седмица повечето, в това число и Чайна. Толкоз.
Значи SNB  са супер зле.Имам братовчедка маникюристка,и още 2 приятелки маникюристки всичките казват са SNB че са зле и наистина е така.Все пак това са момичета с опит и имат огромната клиентела......

# 320
  • Мнения: 13 082
Оф... Честно?! А аз ти казвам, че супер много от маникюристките са супер калпави. Аз имам братовчед IT специалист, мога ли да ръся акъл в подобни теми? Въпроса е риторичен.

# 321
  • Мнения: 5 111
Нищо лично, но като знам какви маникюристки има...... Sunglasses
Наистина е досадно да дъвчем едно и също субективно нещо през две страници...

# 322
  • Мнения: 1 881
Ами незнам ,и трите са млади и рисуват невероятно и не губът клиенти това е важното .....

# 323
  • Мнения: X
Мнение на маникюристка е последното нещо, което бих послушала. От години не посещавам салон и си правя сама маникюра. Сигурно, защото съм много "доволна" от услугите им. 40 лв за гел, който ми пада на 5-тия ден...За справка с лак на Catrice и топ на Месауда, маникюрът ми издържа 6-7 дни.

# 324
  • Мнения: 13 082
Нели, за човек непоказал нито един маникюр в темата имаш много експертни изказвания. Кажи поне веднъж ти какво ползваш, колко издържа, покажи снимки. Кажи кой лак не е боклук според теб? 😒

И за да не е тотално офф 🤗 От къде е топа на Месауда?

# 325
  • Мнения: 1 789
Nelly Наистина става много досадно с тези вечни въпроси за трайност и топ лак, дъвкани хиляди страници подред. Колкото хора - толкова и мнения. Особено при лаковете за нокти цената не определя качеството - ето, аз нямам никакви проблеми с трайността и лаковете от селективния клас OPI и Morgan Taylor ми издържат на ноктите точно толкова, колкото и българските Perfect или Essence, Rimmel, Miss Sporty с ценa ~5лв. Пробваш и решаваш за себе си, без обаче да смяташ мнението си за меродавно.
Маникюристка се става с 1 курс в крайна сметка, това че въпросните ти познати са млади, не губят клиенти и рисуват невероятно няма абсолютно нищо общо с темата, в която пишеш, освен това е несериозно да го извеждаш като аргумент в защита на абсурдното си твърдение, че China Glaze и SNB не стават за нищо.

# 326
  • Мнения: X
Aria*, от Мориа го взех моя. Няма да лъжа, препоръча ми го продавачката там, ама то там каквото и да поискаш, все към тази марка те насочват.
Иначе топът е много хубав, съхне по-бързо на дневна светлина, UV се води. Разстила се добре на нокътя, заглажда неравностите от основния лак и има силен блясък.
Имам и един техен заздравител, не е лош и той.
Купих си и лак на тази марка, но не съм особено впечатлена. На Catrice са по-хубави, по-плътни като цвят и 3 пъти по-евтини.

# 327
  • Мнения: 4 403
Малко в страни от темата, но, моля, дайте съвет:
На работа трябва да бъда със затворени обувки. Което просто ми съсипва лака на краката, особено на големите пръсти! Какво да правя?!
Ето, днес се лакирах, два тънки пласта, сложих отгоре топ лак за бързо съхнене, обух сандалките до работа.. Стигнах, преобух се, и няма 3 минути по-късно лакът ми се беше размазал и залепил за чорап/обувка. Предният път пак така стана, хем тогава беше минала цяла нощ от лакирането
Sleepy  Sob  Sweat

# 328
  • Мнения: 9 571
Нели, като човек, който е заобиколен от тълпа професионални маникюристки, се чудя защо все нас питаш постоянно Grinning Чудя се и дали остана лак, който не си оплюла. Евтините марки не ставали, SNB били боклуци, за Чайна си била чела някъде си и те заклеймени. Joy



Не помня кой беше пуснал линка за Лакодом, обаче ми изтекоха очите по няколко лака Heart Eyes Само доставката соленичка до БГ, но ще го мисля още малко.

# 329
  • Мнения: 13 082
Аз за това не съм влизала да гледам. Колко доставката? UNnaeve писа ако някой поръчва нали... за забранените уговорки.

Общи условия

Активация на акаунт