Лаковe за нокти - 129

  • 35 399
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 13 082
Имали сме, беше огромна и страхотна. Heart Eyes

Хайде пак! Ще си организираме 🤗

Арабескче, моля покажи шишенцето на този брокат. Много ми хареса как седи на нокти. Не съм питала май, но тези Бел къде ги има?

# 346
  • Мнения: 282

Pump17, благодаря за комплимента. Малко не съм съгласна, че със смяната на формулата нещата са се оправили- имам лакове от последните няколко колекции. Взех 3 от тази колекция, и един от Cruise Collection 2019 (от сайта на Шанел са)- ами само последните 3 се различават, за добро де. Неоните им например са пълна скръб- непокривни, боядисват ноктите и след 2 слоя основа.

Относно China Glaze и покривност и маникюристки- Ариа е абсолютно права. Агентчето го беше описала за трайността преди няколко теми- да вземем да сложим мнението в заглавната страница...
Брей, виж ти! Аз от последните колекции нямам нищо, нищо не ми хвана окото, та не съм усетила явно недоброто качество. Само се запалих още повече да преслушам сега двете летни... Laughing
Разбира се, че издръжливостта на лака на ноктите е индивидуална. Но още ще се пита и занапред, както за топовете.
И по същество: вече от два дни се сещам да снимам OPI Red lights ahead... where? чак по здрач. Сега ще покажа една снимка на прясно окълцани нокти - не, не са ми толкова жълти ръцете, кълна се, под лампа е, но цветът е много точно предаден. Catalano, може да ти хареса...?
И да не си вземате от топа Seche Vive - Instant gel effect top coat - че дърпа лака, както е видно  Sad.

Скрит текст:

# 347
  • София
  • Мнения: 1 420
Имали сме, беше огромна и страхотна. Heart Eyes

Хайде пак! Ще си организираме 🤗

Арабескче, моля покажи шишенцето на този брокат. Много ми хареса как седи на нокти. Не съм питала май, но тези Бел къде ги има?
Ари, бел ги има в търговския център на първия етаж /парфюмерията/

# 348
  • Мнения: 13 082
Значи утре съм първа писта в 10 сутринта пред търговския 😄

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
От руския сайт, ако правите онова незаконното включете и мен Blush

От SNB лаковете съм доволна, не бих казала, че издържат по-малко от другите.

Днес поръчах две неонови Чайни.

# 350
  • Мнения: 1 048
И аз си харесах лакове от руския сайт, но се притеснявам поръчката да не отиде на митницата. Лаковете, който си избрах, са на стойност 30лв. и не би трябвало да я спрат, но не знам дали няма да опишат и цената на доставката.

Нещо от последните две седмици и от мен. Не ми остава много време на последък за да пиша тук, но ви следя.
Ноктите ми се разслояват и изкривяват и отново промених формата.

Anne of cleves


Купих си първият лак на Bel и съм много доволна. Има страхотен блясък и стой много добре на педикюр. Единственият недостатък е бавното съхнене.
Bel 33


A midsummer night's dream

# 351
  • Мнения: 5 478
Ари, ето го, има поне 6-7 цвята брокат в него Grinning В Елитис ги има при нас, а онзи ден и в един магазин за левче ги видях Grinning

# 352
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
От мен един морски маникюр Simple Smile

# 353
  • София
  • Мнения: 1 002
Поръчвала съм от руски сайтове, носят ми ги директно вкъщи. Никога не са ги изпращали на митница.

# 354
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Собственичката на Лакодом е много готина, защо не и драснете една лична..
https://instagram.com/lakodom?igshid=w3vdegxkc5v7

# 355
  • Мнения: 5 108
Арабескче , и аз си купих същия брокат, той беше отваряния и омазания Joy

# 356
  • Мнения: 1 975
Скрит текст:
И по същество: вече от два дни се сещам да снимам OPI Red lights ahead... where? чак по здрач. Сега ще покажа една снимка на прясно окълцани нокти - не, не са ми толкова жълти ръцете, кълна се, под лампа е, но цветът е много точно предаден. Catalano, може да ти хареса...?
Скрит текст:
Екстра са ти ръцете ( много си падам като камерата ми нюансира ръцете в някакъв свеж розов отенък, примерно Ill ) Къс маникюр винаги ми харесва, а колкото до цвета... отива ти и е  разкошен, но аз не мога да нося подобен. Изобщо, май нищо в червено-оранжевата гама не нося - т.е. което е в тон с косата ми е недопустимо Sweat Smile


# 357
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Изобщо, май нищо в червено-оранжевата гама не нося - т.е. което е в тон с косата ми е недопустимо Sweat Smile
защо не си ми под ръка да те натъкмя в смарагдово зелено и с червени нокти, ще си класическа фурия, пардон, ВАМП!

# 358
  • Мнения: 1 048
Собственичката на Лакодом е много готина, защо не и драснете една лична..
https://instagram.com/lakodom?igshid=w3vdegxkc5v7

Писах й,  много е любезна. Каза, че не декларират стойността на пратката и ако е необходимо могат да не слагат фактура в плика. Трябва само да го напишем като коментар.

# 359
  • София
  • Мнения: 3 020
ГР Color expert 85- по-тъмния,на средния пръст - The One grey moss
черния-  Trend it up 010


Witchcraft, от реалния магазин ли купуваш тот лака ма Месауда?И аз съм доволна от него ,а ма го поръчвам онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт