Лаковe за нокти - 129

  • 35 403
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 13 929
Мориа имат магазин в София, на Граф Игнатиев, площад Гарибалди, до магазина на Пунто се намира.

# 361
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Скрит текст:
Собственичката на Лакодом е много готина, защо не и драснете една лична..
https://instagram.com/lakodom?igshid=w3vdegxkc5v7

Писах й,  много е любезна. Каза, че не декларират стойността на пратката и ако е необходимо могат да не слагат фактура в плика. Трябва само да го напишем като коментар.
Браво, Диди! Аз много вярвам в най простите форми на комуникация придружени с усмивка!

# 362
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Момичета, зеленият лак ми боядиса ноктите в жълто, как да ги изчистя? Спомням си, че някоя от вас скоро имаше такъв проблем и беше намерила решение, но не помня с какво.
Между другото, да кажа за СНБ - доволна съм от базата, но от топа не. Двете в комбинация не ги бива, като ползвам черният топ на ГР, лакът държи по седмица.

# 363
  • Мнения: 282
Къс маникюр винаги ми харесва, а колкото до цвета... отива ти и е  разкошен, но аз не мога да нося подобен. Изобщо, май нищо в червено-оранжевата гама не нося - т.е. което е в тон с косата ми е недопустимо Sweat Smile
Според мен това самоограничение е необосновано  Laughing трябва да даваш от време на време шанс на червено/розово/оранжево и да проверяваш дали няма да ти хареса. Аз първите три години на лаковия си интерес не щях и да погледна червено и нямах нито един червен лак. Пък после се отпуших лека-полека  Wink.

# 364
  • Мнения: 13 082
А аз бях така в началото със синьото и зеленото. Мислех си WTF кой се лакира в зелено?! А сега съм оставила на дъното на кутиите розовите и коралите, които не сменях за нищо.

# 365
  • Мнения: 5 108
Аз като едно скромно теле не се харесвам само с цветовете, които по принцип не харесвам... Т.е. кафяво и оранжево, понякога и зелено и жълто, но дори и за тези четири цвята намирам изключения Joy
Както казва един мой любим датчанин - най-лошото нещо което могат да ми кажат е че имам собствен стил. Та и аз като жабата - гледам да съм разнообразна Joy

# 366
  • Мнения: 1 988
Аз харесвам много пастелните и бледи цветове, но на моята светла кожа стоят прекалено убито такива лакове. На последните страници имаше едно много красиво прасковено на Flormar и небесно синьо на Perfect, добавям и млечно ментово - така да ми харесаха, а така да не ми отиват Simple Smile

Аз имам едно питане - струва ми се, че съм срещала тук снимки с термолак - можете ли да препоръчате някой? Доскоро си мислех, че само гел има в такъв вариант, иска ми се да си взема нещо подобно.

# 367
  • Мнения: 2 025
На Born pretty не са лоши термолаковете, като цяло мисля, че предлагат много интересни неща- скейлове, лакове с хром ефект и други подобни, но последните години сякаш вдигнаха цените.

# 368
  • Мнения: 1 976
Скрит текст:
Изобщо, май нищо в червено-оранжевата гама не нося - т.е. което е в тон с косата ми е недопустимо Sweat Smile
защо не си ми под ръка да те натъкмя в смарагдово зелено и с червени нокти, ще си класическа фурия, пардон, ВАМП!
HeartДистопия Sweat Smile


Pump17, права си. Шансове давам 20+ години - и няма шанс да не е изтрит до края на деня и така до следващия път Simple Smile
p.p.И не е да не нося Foxy Sweat Smile



# 369
  • Мнения: 2 239
То и аз покрай вас се разчупих и слагам и малко различни лакове от бледи телесни цветове Grinning

# 370
  • Мнения: 13 082
Catalno, супер добре те разбирам. Аз съм така с нюд гамата. Слагам нещо и до края на деня вече съм го изтрила. Също ненавиждам бял лак, преди няколко години под влияние на темата си купих един млечно бял, сложих го веднъж, сега го ползвам за декорациите, но бял като блажна боя няма шанс да сложа.

# 371
  • Мнения: 1 976
А, нюд гамата, май фейв Trollface Направо се разпадам, като имам служебен код нюд - (бледо и пастелно=боза),  само с пистолет в слепоочието. И е супер странно като гледам на други ръце как божествено стоят подобни лакове, а на моите е мега отврат.
Бял лак дори не смея да коментирам. На Агент и седи сякаш с бял лак се е родила, ама на мойте къси широки нокти е глупаво. Асоциациите ми са булки, шаферки, балерини и съм дотам.
В някои среди това се нарича стеснен кръгозор, в други - дървена глава, консерва и прочее Simple Smile






# 372
  • София
  • Мнения: 1 002
А, нюд гамата, май фейв Trollface Направо се разпадам, като имам служебен код нюд - (бледо и пастелно=боза),  само с пистолет в слепоочието. И е супер странно като гледам на други ръце как божествено стоят подобни лакове, а на моите е мега отврат.
Това все едно аз го написах. Бял лак нося, но рядко и предпочитам пясъци с ефект, особено харесвам един Dance Legend с черни точици в него и Opi Solitaire, но нюд Scream Все едно нямам нокти. Дай ми на мен драма!

# 373
  • София
  • Мнения: 22 728
Мориа имат магазин в София, на Граф Игнатиев, площад Гарибалди, до магазина на Пунто се намира.

Мисля, че закриха магазина на Графа и остана само този на Витоша.

# 374
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Не, мило, бялото няма нищо общо с формата на ноктите ти. Разликата между мен и теб е, че на на твоите бели ръце бялото не създава нужният контраст, докато на моите моите цигански лапички - да. Затова и колкото да ти завиждам за феноменалните тъмносини/черни на мен ми стоят факултетно (както казва една прекрасна съфорумка), а на теб - стилно!

С нюдовете пак така, макар, че има определени жени, на които нискоконтрастни лакове (и дрехи) стоят добре!

Да ви покажа днешния улов от ДМ в Младост 4 Simple Smile Ако ги бях видяла същите на същата цена вкъщи нямаше да ги купя, но тук не устоях на хубавите им евро четки (в САЩ са с тънки още!)

Общи условия

Активация на акаунт