Лаковe за нокти - 129

  • 35 407
  • 739
  •   2
Отговори
# 375
# 376
# 377
# 378
  • Мнения: 13 082
Ох, мале как завидях за Еситата. Имаше ли още, Агентче? Да пращам ММ утре да дири.

# 379
  • Бостън
  • Мнения: 13 484
Ох, знаех си, че трябва да снимам, съжалявам, Ария! В 18.30 имаше 2 варианта светло розово, 1 карамелено кафяв, един тъмен sole mate, още един много подобен на него - bordeaux, и един много специфичен тъмно син от колекцията им 2017 - dressed to the nineties (със синьо зелен шимър) - всичко това на стенда със разпродажбите.

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 21:32 от Agent Provocateur

# 380
  • Мнения: 13 082
Е ще го пратя де, дано има късмет 😁 Мерси!

# 381
  • Мнения: 13 929
Мориа имат магазин в София, на Граф Игнатиев, площад Гарибалди, до магазина на Пунто се намира.

Мисля, че закриха магазина на Графа и остана само този на Витоша.
По-скоро е обратното, преди седмица някъде бях там.

# 382
  • Мнения: 494
Мориа имат магазин в София, на Граф Игнатиев, площад Гарибалди, до магазина на Пунто се намира.

Мисля, че закриха магазина на Графа и остана само този на Витоша.
По-скоро е обратното, преди седмица някъде бях там.

и двата магазина работят, днес си взех топа от Витошка

# 383
  • София
  • Мнения: 1 871
Подариха ми прозрачен неон. Обаче не знам как да го ползвам. Може ли върху друг обикновен цвят да го сложа и дали ще има ефекта на неоновия лак?

# 384
  • Мнения: 15 313
Сложи го върху бял лак за основа, така ще изпъкне цвета му и ще стане по плътен.

# 385
  • Мнения: 1 024
Ако разбирам правилно и става въпрос за топ с неонов ефект, аз имах преди време и слагах върху бял, ментов, лавандула и розов лак. Правеше ги искрящи, по-контрастни, ...абе неонови.
С удоволствие бих си взела пак. Би ли споделила кой е!?

# 386
  • София
  • Мнения: 386
Не ми харесва много как се получи. Синьото обаче е разкошно. Скъсих и ноктите доста, голямо пилене падна. 😂
Скрит текст:

# 387
  • Мнения: 282
Catalano, все едно не разбирам как така хем на мен ми лягат на сърце (и на нокти  Laughing) лаковете в тъмната гама, в синьо и в черно, които виждам на теб, хем пък на теб червено и нюд (ама някой по-сивкав опитай) да не ти импонират. Викам да продължаваш да пробваш, какво са едни двайсет години...  Hug

Agent provocateur, а какво значи това Powder perfect на някои от лаковете в новата колекция на OPI? Явно съм изостанала бая, както си кътам влюбено старите им съкровища. Някаква нова текстура ли е?

В подкрепа на това че всичко е индивидуално - аз пък не харесвам дебелите четчици на лакове, не че са ми чак толкова малки (всички) нокти, но с тънка четка ми е много по-лесно да съм прецизна (е, доколкото мога...). А от A-England дори (временно) съм се отказала именно и основно заради четчиците им - зачестиха ми такива с дефектни четчици, косми стърчат, мажат като баданарки... айде няма нужда от таквизи мъки. Но тия дни мина в темата един много красив Anne de Clèves (на супер маникюра на *Didi*), та ако цветът му е предаден вярно на снимката, току-виж съм го поръчала, много ми хареса.

# 388
  • Мнения: 20 162
И на мен тънките четки са ми по-удобни, с дебелите почти винаги се омазвам.
И, и аз в анти нюд групата, не ми отиват и това си е. Вдъхновя се от нечия снимка, купя си някой, и после се чудя какво да го правя... Bowtie

# 389
  • Мнения: 1 420
С розовко на Голдън Роуз Айс Шик

Общи условия

Активация на акаунт