Лаковe за нокти - 129

  • 35 290
  • 739
  •   1
Отговори
# 450
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 678
Аз също ще се включа, стига да не пътуваме. Wink

# 451
  • Мнения: 523
Ако не съм на работа ще дойда и без лакове.

# 452
  • София
  • Мнения: 1 419
аз съм само на 200 км от София Sad
Срещите с теб са много приятни, така че ще те чакаме Simple Smile
Може да се организираме така че да е удобно за повече хора Simple Smile

# 453
  • Мнения: 1 048
И аз бих искала да дойда, стига да е в удобно време и място. Има ли още някой от Благоевград за да отидем заедно?

# 454
  • София
  • Мнения: 1 419
Направих група във фейсбук:
Скрит текст:
А тези които нямат фейсбук могат да ми пишат и ще добавям мнението им Simple Smile

# 455
  • София
  • Мнения: 22 523
Скрит текст:

Мисля да спра да купувам лакове, поне да зимата.


И аз всеки път така си казвам, но повярвай няма спиране.  Peace

# 456
# 457
  • Мнения: 1 420
Вчера видях, че в кварталното магазинче са докарали лакове на Бел и реших да ги пробвам. Много съм доволна, оранжево - череното е много интересен цвят и покрива чудно от един пласт. Четката е супер ♥ Брокатът е в безцветна основа - черно и сребърно и частичките са доста на гъсто, а не като някои  глитери, които са с тук - таме частици. Определено ще купувам от тази марка

# 458
  • Мнения: 4 353
Какви красоти Heart Eyes

На мен този Кобалтово син на Римел ми е един от любимите лакове за лятото, особено на краката. На ръцете го комбинирам с бяло. Но така, както беше украсен направо е супер различен Simple Smile

Ах, Мама на Миро, какъв красив цвят на ГР си показала. Как не съм го видяла до сега?!

Аз вчера взех един на Перфект, S нещо си. Създаден, за да се слага на 2 слоя Grinning Добива 3-Д вид и ми е страшно морски. Напомня ми на люспички и ми навява мисли за рибки, русалки, вода, вълни..

# 459
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Любимият Хедонист Heart Eyes

# 460
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
С две ръце ЗА среща. Пуснах заявка за групата

# 461
  • София
  • Мнения: 1 156
Ами не е нещо особено, но имах броени минути да се лакирам. Стар Essence, води се пясък

# 462
  • Мнения: 978
Попаднах на разпродажба на лакове  Jessica на цена 3 лв. и естествено напълних кошничката с няколко цвята, база и ув топ лак.

# 463
  • Мнения: 1 381
Цикламата издържа цели 2 седмици, но накрая се предаде Grinning Не съм вкъщи и имам под ръка само лилавичко на Golden Rose

# 464
  • Мнения: 1 847
Попаднах на разпродажба на лакове  Jessica на цена 3 лв. и естествено напълних кошничката с няколко цвята, база и ув топ лак.

Къде е разпродажбата 😁

Общи условия

Активация на акаунт