Лаковe за нокти - 129

  • 35 387
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 237
Да, аз така хванах гел топа на Перфект, а ми беше много любим. Сега и този на Есенс. А е само на месец и нещо Angry

# 496
  • Мнения: 13 929
Има на разпродажба в Нотино. Не е много евтина обаче. За белеща се база иде реч.

# 497
  • Мнения: 2 816
Идвам да измрънкам че на нашия пазар няма отлепваща база! Мрън! Мрън!

Има, има Simple Smile аз ей такава си взех и върши работа, въпреки че е Орифлейм 😆


Аз ползвам същата,доволна съм.

# 498
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Днес избрах Golden rose Colour Expert 32:

# 499
  • Мнения: 9 567
Аз съм с едно "англичанче", което не е особено лятно, но отдавна му имах мерак  Heart Eyes Трудно е да уловя цялата му красота на снимки :
Скрит текст:





И нещо от предните дни:

# 500
  • Мнения: X



Абсолютно влюбена съм в Ариел! Много лесен за нанасяне, плътен и красив! Heart Фона на снимката е бански, който си купих заради лака.
Нямам време да си правя картинки... децата не оставят никакво време. Без топ лак съм, но ще нанеса след малко.

Осмичка, как се казва a england-a?

# 501
  • Мнения: 5 108
Хайде и аз в лятната мания Heartpulse

L'oreal-чето е абсолютна приказка за нанасяне, покривен и лъскав дори без топ, ще го видя като трайност дали ще се разберем. Мислех че лаковете им са поне малко free и леко се разочаровах че не са, но пък мирише парфюмирано и не е смрад.
Bel-ът за сметка на това е много зле както се вижда. Страшно неравномерно се нанася, мъчих се с два пласта да подредя прилично конфетите, което доведе до много неприятно наслояване на лак и сигурно още утре ще е напукан.

# 502
  • Мнения: 5 478
Лилавке, с гъба пробва ли?

# 503
  • Мнения: 2 237
Purple HeartHeartbeat Adisun красота Heartpulse

# 504
  • Мнения: 5 108
Лилавке, с гъба пробва ли?
Арабескче, не, малкото се събуди и бързах мнооого. Първо имах коренно различна идея, но ми се разслояват леко някои връхчета и в движение пилих до дъно и взех този лак.
Напоследък имам толкова идеи че взех да чакам с нетърпение да ми се скапе лака, за да го сменя Joy

# 505
  • София
  • Мнения: 1 871

Това са лакове на Bel, нанасят се лесно, да видим колко са издръжливи.

# 506
  • Мнения: 9 567
.

Осмичка, как се казва a england-a?

The hand refrains  Simple Smile

# 507
  • Мнения: 819
https://www.instagram.com/p/BzkNGfLBS7C/?igshid=14g9n69rowhrd
Много скорострелно от тази сутрин. На крачетата съм с тъмно синьото на Бел и реших, че ще е хубав контраст с бял на ръцете.... Ноо май не съм много доволна. Може би щеше да е по-красиво, ако всички пръсти бяха сини и само безименния бял.... 😂😂 Но ме мързи да оправям сега.


И към най-важното..виждали ли сте в Елитис разредител за лак на Перфект? Ако има да знам да ходя да се заредя хахахах

# 508
  • Мнения: 15 300
...
И към най-важното..виждали ли сте в Елитис разредител за лак на Перфект? Ако има да знам да ходя да се заредя хахахах
Да, аз само оттам си го набавям. Но скоро не съм заглеждала дали го има. При нас стои не където са лаковете, а в отделен раздел, там където са топовете, заздравителите и декорациите за нокти, ниско долу на най ниския рафт.

# 509
  • Мнения: 819
...
И към най-важното..виждали ли сте в Елитис разредител за лак на Перфект? Ако има да знам да ходя да се заредя хахахах
Да, аз само оттам си го набавям. Но скоро не съм заглеждала дали го има. При нас стои не където са лаковете, а в отделен раздел, там където са топовете, заздравителите и декорациите за нокти, ниско долу на най ниския рафт.
Благодаря! Ще се разходя значи да потърся Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт