Лаковe за нокти - 129

  • 35 399
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 20 157
Blue Turquoise, на мен ми харесва. За акцент на един или два пръста ще е чудесен 👍

# 526
  • Мнения: 1 975
И на мен ми харесва! Но не го взех. Всичко е до себевъзприятие Blue Heart

# 527
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Основата му е много хубава, въпреки че не харесвам бели лакове- сивкаво бяло е, с много фин сребрист шимър. Глитърите, обаче са прекалено много, дори за мен, която безумно обичам синьо. Ще видим довечера ММ как ще реагира. 🤪
P.S: само аз ли имам проблем- не мога да ползвам в мобилната версия емотиконите от old bg mamma? Ей, не го оправиха този форум!

# 528
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Аз така. Тъмнозеленото е в пъти по-красиво от снимката

# 529
  • София
  • Мнения: 4 305
Нетипичен далматин съм Rimmel 703 White Hot Love & GR черно-белия Jolly Jewels. Синът ми много го хареса, което ми говори, че съм повече от палячо, но ще остана с него Simple Smile

# 530
  • Мнения: 1 875
Аз така. Тъмнозеленото е в пъти по-красиво от снимката

Кой е зеленият лак???? Heart Eyes

# 531
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Nelly13,това са (с мат.топ)

# 532
  • Мнения: 1 875

Благодаря Heart

# 533
  • София
  • Мнения: 1 171
Пратих ММ за хляб, а той ми донесе това Joy

Номера е 22

# 534
  • Мнения: 5 478
Ми да ти е жив и здрав Grinning Имам го същия, много хубав и летен цвят, но на мен не ми стои добре на тена на кожата.

Днес взех един нюд от новите на Есенс, обаче беше много трудно на светлината в магазина... Ще го видя тези дни как ще е.

# 535
  • Мнения: 1 875
Ми да ти е жив и здрав Grinning Имам го същия, много хубав и летен цвят, но на мен не ми стои добре на тена на кожата.

Днес взех един нюд от новите на Есенс, обаче беше много трудно на светлината в магазина... Ще го видя тези дни как ще е.

От тези нюдчета   и аз си взех един ,нямам търпение да го прабвам,а за червилото се земислих цветовете се хубави,но аз обичам дълготрайни червила и т.н ,на тези никъде не пише,че са дълготрайни 😁за това взех само лака и днес ще го сложа Hug

# 536
  • Мнения: 5 478
Да, не са дълготрайни, точно затова и аз пропуснах. Да покажеш после как стои Blush

# 537
  • Мнения: 1 875
Да, не са дълготрайни, точно затова и аз пропуснах. Да покажеш после как стои Blush
Оки ще покажа Heart Eyes

# 538
# 539
  • Мнения: 444
Здравейте, много ми харесва темата и атмосферата тук. Шпионирам ви от известно време и ми изтекоха очите по красиви маникюри... Аз рядко се лакирам едноцветно. Сега съм така Simple Smile

 

Общи условия

Активация на акаунт