Лаковe за нокти - 129

  • 35 295
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 15 249
Brainbug, добре дошла. Тук е хубаво и цветно и много полезно откъм инфо и идеи. Приятен престой ти пожелавам и пускай честичко красиви маникюри, като сега показания, че да пълним очите с красота.
Много хубав маникюр. Heart Eyes

# 541
  • Мнения: 1 847
Sally Hansen insta dry top coat VS Golden rose quick dry не е ли едно и също Smile  според вас????

# 542
# 543
  • Мнения: 4 353
Ползвате ли продукти на Мойра? Намирам печат, шаблон, и лакове за печат. Най-вече питам за последните - хубави ли са, с добър наситен пигмент и т.н. ? 10 лв/лак как е като цена?

# 544
  • София
  • Мнения: 1 001
Ползвате ли продукти на Мойра? Намирам печат, шаблон, и лакове за печат. Най-вече питам за последните - хубави ли са, с добър наситен пигмент и т.н. ? 10 лв/лак как е като цена?
Много са хубави. На сайта са ок. 3-4Е, мисля. И като сложиш доставка, 10 лв. може би е ОК.

# 545
  • Мнения: 4 353
Благодаря, Пепе. Simple Smile
 В nailexpert гледам, не съм запозната нито с продуктите, нито с този сайт.

# 546
  • София
  • Мнения: 1 001
Благодаря, Пепе. Simple Smile
 В nailexpert гледам, не съм запозната нито с продуктите, нито с този сайт.

Купувала съм от nailland.hu, но доставката е 8Е. Има много добри китайски алтернативи с безплатна доставка, можеш да погледнеш/попиташ в темата за печати.

# 547
  • София
  • Мнения: 757
Нещо цветно и от мен - https://www.instagram.com/p/BzpqukEnou-/

# 548
  • Мнения: 4 353
Купувала съм от nailland.hu, но доставката е 8Е. Има много добри китайски алтернативи с безплатна доставка, можеш да погледнеш/попиташ в темата за печати.
Този (Nailexpert) май е български сайт, цените са в лева.  Но доставката не съм видяла колко е .Благодаря ти, ще питам и там

# 549
  • Мнения: 2 232
И аз сътворих една шарения Grinning

# 550
  • Мнения: 1 847
Като за начинаещ Head Band във ваденките хаха Simple Smile искам да ви питам  ваденките освен на бял фон стават и на други фонове нали ???Omg Laughing


# 551
  • Мнения: 5 478
Стават, разбира се. Стига да нямат и те самите бял фон, защото и на такива съм попаднала...

# 552
  • Мнения: 1 847
Стават, разбира се. Стига да нямат и те самите бял фон, защото и на такива съм попаднала...

Благодаря ти 👍♥️

# 553
  • Мнения: 444
Аз да питам, извинявам се ако е обсъждано, но къде си държите лаковете? Днес след като се прибрах с поредните 3 лака ( отидох за съвсем други неща) установих, че нямам вече къде да ги сложа Sad Май съм леееееко пристрастена... Имам една чантичка/куфарче за гримове пълна вече и една кутия за обувки...

# 554
  • Мнения: 5 105
Скрити в кутия в която няма повече място за лакове. А кутията е скрита в един шкаф, който може да прибере още поне 3 такива кутии Joy
Нещо съм се бъгнала, всеки лак който ми хареса се разубеждавам сама и се чудя за какво ми е. Истината е че имам още лакове за дебют, а имам доста които искам да слагам пак и пак и пак...

Общи условия

Активация на акаунт