Лаковe за нокти - 129

  • 35 376
  • 739
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 15 300
....
Джасте, Милена, впрочем тези Медуза са изненадващо приятни лакове, купувала съм няколко. Обикновено в Елитис стоят нахвърляни някъде.
....
Арабескче, да, не са лоши, турски са и са за без пари. Само внимавай, ако си купуваш от тях(и аз имам няколко) с един от сините им лакове, средно наситено синьо, не съвсем тъмно, че така ми оцвети нокътната плочка, нямаше изчистване, хем бях с основа/база.

# 571
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Като показания Космос на блу скай са черния холограм на Катрин Арли (ако съществуват), един Флормар от серията Glitter (номер 10, ако не се лъжа) и от последната колекция на A-England Goth.

# 572
  • Мнения: 1 863
Като показания Космос на блу скай са черния холограм на Катрин Арли (ако съществуват), един Флормар от серията Glitter (номер 10, ако не се лъжа) и от последната колекция на A-England Goth.
Супер благодаря за инфото Heart ♥️

# 573
  • Мнения: 13 082
Серията холограми на КА обаче отдавна я няма. Аз колко съм търсила и греда навсякъде.

# 574
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Да, предполагам, много отдавна беше. Новият на АЕ изглежда добре за харесващите черно холо.

# 575
  • Мнения: 13 082
Имаше един друг A-england също много приличаше на КА. Абе важното е, че май реших какво ще сложа днес. Толкова са хубави холотата на КА, а съм ги забутала в кутиите и не ги поглеждам.

# 576
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Днес Golden Rose Rich Colour 17:

# 577
  • Мнения: 1 972
Черни холота:
A-England - Mrs. Danvers, Bridal Veil, Goth
ILNP Cityscape, Missed Calls
F.U.N Black Holo Witch, Black Diamond, Last Doubt
Picture Polish Darcy



Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 14:06 от Catalano

# 578
  • София
  • Мнения: 4 296
Catalano, мерси и от мен! Ще се отнесе някой от тях за радост на почитателите на тъмната естетика у нас Grinning

# 579
  • Мнения: 282
И аз чакам bl00dflowerz да каже кои са и двата лака, че много ми харесаха  Simple Smile.
Междувременно, вдъхновена от розовия, се наклепах като мис Пиги (с Picture Polish - Rose):

Скрит текст:

Май ще се връщам към старата форма на ноктите - мек квадрат. Нещо не ме кефят заоблени. В интерес на истината така се чупят по-малко, де.

Към черните холота да добавя Picture polish - Darcy. А чисто черният им крем Black е страхотен като нанасяне и може да бъде покрит с холо топ при желание.

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 21:32 от Pump17

# 580
  • Мнения: 1 972
Harpalike, приветствам възторжено такива почитатели Sunglasses

А чисто черният им крем Black е страхотен като нанасяне и може да бъде покрит с холо топ при желание.
Дааа, с ILNP My Private Rainbow например Heart
И аз не се възприемам със заоблени нокти.

Сложих Ариел днес, нещо не ме радва формулата, и четката май е леко дефектна... неравна в единия край.

# 581
  • Мнения: 2 236
Pump17, за розовия може да видиш малко по-горе, приложих и снимка. А оранжевия трябва да видя довечера кой номер е, иначе е на Flormar.

# 582
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
Още едно черно холо на ILNP имах, сек да се сетя - Missed Calls  - а май и Cityscape също!
Aaaa, e, Catalano ги е казала, ама чукча писател, чукча не читател!

# 583
  • Мнения: 20 140
Арабеск, Медузите не ти ли миришат странно?
Имам еднин техен глитър, мирише на Хелметекс. Хем няма да го ползвам, хем ми е жал да го хвърля.

# 584
  • София
  • Мнения: 1 002
Арабеск, Медузите не ти ли миришат странно?
Имам еднин техен глитър, мирише на Хелметекс. Хем няма да го ползвам, хем ми е жал да го хвърля.
Абсолютно. За кофата са.

Общи условия

Активация на акаунт