Американски колеж - седемнадесета тема

  • 43 374
  • 741
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 5 425
И за да разширим тематиката, една убийствено добра книга от препоръчителния списък за четене през лятото:
Samurai rising

Привет Ezhko, да помоля за малко повече инфо относно този препоръчителен списък за четене през лятото. Моят синковец го питах няколко пъти няма ли нещо да чете това лято, а той само вдига рамене...Благодаря предварително!

Изпратено на лични. Имайте предвид, че списъкът е препоръчителен, а не задължителен. Геройството да се изчете целия е почти невъзможно и съвсем безсмислено Simple Smile

# 316
  • Мнения: 66
Аз не разбрах от колко часа ще започват училище- в 8 клас ще сме....знам , че е сутрин, но 8 или 8:30...
сигурно на родителската среща ще разберем, но ако знам по-отрано ...ще имам време да се подготвим психически... ( до сега трябваше само да пресече улицата - и точно за 2 минути беше на училище и е разглезен Simple Smile )

# 317
  • Мнения: 44
В Правилника, който е приложен към документите за записване има разписание на часовете. Първи час започва в 8.15ч.

# 318
  • Мнения: 7 154
В Правилника, който е приложен към документите за записване има разписание на часовете. Първи час започва в 8.15ч.
Може ли някой да снима разписанието на часовете и да ми го прати или публикува в темата.
Често задаван въпрос и ще добавя информацията в първи пост.

# 319
  • Мнения: 66
Благодаря! !!- изложих се Simple Smile - признавам... не го прочетох Simple Smile

# 320
  • Мнения: 7 154
Разписание на деня в АК:

# 321
  • Мнения: 8 073
Благодаря! !!- изложих се Simple Smile - признавам... не го прочетох Simple Smile
Прочетете си правилника внимателно Hands V и вие и детето... Има важни "процедурни стъпки" Simple Smile

# 322
  • София
  • Мнения: 6 182
Аз четейки правилника, останах с впечатление, че децата няма как да използват метростанция "Бизнес парк", защото влизането от тази част на района е забранено. Правилно ли се ориентирам?

# 323
  • Мнения: 5 425
Аз четейки правилника, останах с впечатление, че децата няма как да използват метростанция "Бизнес парк", защото влизането от тази част на района е забранено. Правилно ли се ориентирам?
Да.

# 324
  • Мнения: 8 073
Слизат на "Балан" и оттам до входа откъм Младост.
Откъм околовръстното със 111 е удобно за горния вход Simple Smile

# 325
  • София
  • Мнения: 6 182
Слизат на "Балан" и оттам до входа откъм Младост.
Откъм околовръстното със 111 е удобно за горния вход Simple Smile
Имам някакво дежавю. Извинявам се, ако преди 2 страници съм попитала същото. Другия вариант е да съм обсъждала точно тези спирки с ММ.

# 326
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте,

Търся препоръки за подготовка по математика за АК за дъщеря ми. Синът ми завърши АК преди две години, но влезе там от СМГ и като цяло математиката и досега е в профила му на интереси...тоест влизането в Колежа за него беше някак лесно, ходи няколко пъти само на частни уроци за писане на есе.
За разлика от него за дъщеря ми математиката е нещо хем досадно, хем сложно...
Досега прочетох отзиви за Лого 3, мисля, че основно за есе. Тази школа има ли математика за АК, имате ли опит и доволни ли сте? Други опитности?

# 327
  • София
  • Мнения: 16 193
Има, да, моят син се готви там. Аз съм доволна от подготовката, повече, отколкото при Хасъмска (която готви двете ми по-големи деца, които не влязоха в АК).

# 328
  • София
  • Мнения: 5 012
Енита, писах на лични.

# 329
  • софия
  • Мнения: 4 985
https://www.acs.bg/bg/news/together-for-kolyo-tonkov-class-of-2019/

Споделям с надежда за успешен край! Ако мислите, че можете, помогнете!

Общи условия

Активация на акаунт