Снимки, направени със смартфон - 3 тема

  • 56 344
  • 745
  •   1
Отговори
# 315
# 316
# 317
# 318
# 319
  • Мнения: X
Много яка снимка.С какво е обработена и снимана?

# 320
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Много яка снимка.С какво е обработена и снимана?
Със софтуера на телефона, iPhone 7 Plus.

# 321
# 322
  • Мнения: 1 121
Искам да попитам нещо, знам, че не е за тук въпроса. Но моля ви за мнения - в дилема съм за телефон който да прави "реални" цветове на снимките.. Не съм разбирач, но се колебая между IPhone и Huawei P 30 Pro... Ще се радвам на мнения Simple Smile

# 323
# 324
  • Мнения: X
Искам да попитам нещо, знам, че не е за тук въпроса. Но моля ви за мнения - в дилема съм за телефон който да прави "реални" цветове на снимките.. Не съм разбирач, но се колебая между IPhone и Huawei P 30 Pro... Ще се радвам на мнения Simple Smile

Аз ползвам iPhone 8Plus и iphone 11pro/така и не можах да се разделя със стария телефон😅/ и да ви кажа на снимките са си с доста реални цветове особенно на обикновенната камера е не на портрет режимите.

# 325
  • Мнения: 2 189
Малко домашни любимци

# 326
# 327
  • Мнения: 19 007
Искам да попитам нещо, знам, че не е за тук въпроса. Но моля ви за мнения - в дилема съм за телефон който да прави "реални" цветове на снимките.. Не съм разбирач, но се колебая между IPhone и Huawei P 30 Pro... Ще се радвам на мнения Simple Smile

Съветвам те да изгледаш клипчета със сравнения в Ютюб ..
Принципно всички производители обичат да подсилват цветовете, контраста и т.н. ..за да са по-приятни за гледане снимките ...

# 328
# 329
  • Мнения: X
Искам да попитам нещо, знам, че не е за тук въпроса. Но моля ви за мнения - в дилема съм за телефон който да прави "реални" цветове на снимките.. Не съм разбирач, но се колебая между IPhone и Huawei P 30 Pro... Ще се радвам на мнения Simple Smile
Ако искаш и имаш инстаграм може да погледнеш профилите:photo.grapher666 и lucifer_cane_corso_666 повечето снимки са обработени ,но може да добиеш представа за качеството на снимките ,а ако искаш ми пиши в инстаграм и ще ти пратя необработени снимки.

Общи условия

Активация на акаунт