Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 юни 2019, 10:43 ч.

Кое да избера?

• 2 376
  • 65
  •   1
Отговори

Анкета

Кое да избера?

Опции:

# 60
@SilverDream
Ох, аман от мнителни мами! Когато споделих колко ми харесват шоколадите "Гайо", пак имаше същите подозрения - да не съм някой от собствениците или дистрибуторите Grinning Ами не, не съм. Просто обичам да си аргументирам мнението. Когато си купувах климатик, търсих точно такива мнения, за да избера правилната марка. И успях, за което съм благодарен на хората, направили си труда да обяснят разликите с подробности.

# 61
Аз съм с комбиниран уред за вграждане Hoover 8кг пране,5кг.сушене. Много съм доволна. Единственото неудобно е ,че ако съм пуснала голяма пералня, трябва да деля на 2 сушилни. В топлите дни сушилня ползвам рядко, простирам на сушилник на терасата.
А мачка ли дрехите много?
Аз хич не обичам да глада,дори в момента изобщо нямаме ютия Grinning
Не мачка, ако не се препълва сушилнята. Ако се спазвам указанията, не съм имала проблеми.

# 62
Сушилня може да се сложи на остъклена тераса, в спалня или в чупка на коридора .. обмисли и този вариант.
Така ще си запазиш тоалетната като отделно помещение. Пералнята ще е в кухнята.

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 10:29 от teta75

# 63
Преди дни писах, че моята е на остъклена тераса вече 3 години без проблем.

# 64
Нито едното!
Имам пералня със сушилня ..скъпа.Ми имала съм и само сушилня,е много по добре е .А сутрин 3-ма като се заредим пред тоалетната е много весело😆

# 65
Без миялна не мога! В случая бих сложила миялната в кухнята, пералня и сушилня една върху друга на мястото на тоалетната, и тоалетната в банята. Освен ако няма начин пералня +сушилня да се сместят на тераса/ някой ъгъл, в който случай не бих местила тоалетната.

Общи условия

Активация на акаунт